Ana İçeriğe Geç »

LG V20 Kılıf Çeşitleri Bol Çeşitle Gelmeye Başladı

27.03.2017 22:22

VRS Tasarımının LG V20 kılıfı size, koruma kabiliyetinden ödün vermeden minimalistlerin özelliklerini sunar. Fırçalanmış metal tasarımı, akıllı telefonunuz için askeri düzeyde koruma sağlayan çift katmanlı bir tampon senaryosu ile güçlendirilmiştir. Cihazınızı çizilmeye ve şok problemlerine karşı koruyan pürüzsüz bir çekirdek ile zırh kabuğuna sahiptir. Pleson Kristal Açıkça görülen LG V20 Çevresi, ana hatlarıyla gösterilen örneklere kıyasla daha ucuzdur ve sınırlı savunma imkânı sunar, ancak bu durum aynı zamanda LG V20'deki tatlılığı tamamen net olduğu gibi sergileme olanağı sunar.

Durum güzel gelişti ve cep telefonunun üstünde avantajlı bir tutuş sergiliyor ve parmak izi lekelerini düşürüyor. Hafif, çok esnektir ve limanlardan ve işlevlerden faydalanmak için iyi kesimler içermektedir. Bu şık Spigen Sert Zırhlı

LG V20 senaryo, şık siyah TPU kabuğu ve dokulu karbon fiberden üretilmiştir ve parlak bir yüzeyin yanı sıra en üst düzey bir bakış açısı sunar. Durum, dairesel parmak izi tarayıcıya açılıyor ve tüm portlar gibi ek olarak dijital kameraya da geniş erişim imkânı sunuyor. İç bölüm, hava yastığı ile şok emme ve örümcek ağı örüntüsü için teknolojik yenilik ile hazırlanmış olup, telefonun herhangi bir kazara zarar görmemesi için korunmuştur. Elimizden gelenin en iyisi, şeffaf bir LG V20 şartı olmaksızın eksikti, yine de Ringke'nin üstündeki insanlar günü kurtarmak için aşağıda. Cep telefonunu mükemmel bir biçimde eşleştiriyor ve son teknolojiye sahip 2 kat netlik kaplaması sayesinde, telefonun orijinal görünümünü ve hissini en aza indirgeyerek az miktarda toplu hale getiriyor.

Üstün polikarbon ve TPU'dan yapılmış bu sağlam LG V20 senaryosu, telefonunuzdaki içme suyu direnci de dahil olmak üzere tüm açık limanları maskeleyen dahili bir ekran koruyucusu ve kanatlarla birlikte gelir. Zırhlı konumlandırılmış düğmeler çizilmeye ve kaymaya karşı dayanıklı olduğunda, kaldırılan TPU servisinden dolayı köşeler de sabitlenir. Bu, soran değer sunan oldukça fazla güvenlik.

Amazon'da bu durum, modelin yeni ahizesi için üç katman savunması sağlıyor: arka kapak sert polikarbonattan yapılmış, iç TPU'dan uzak üretilmiş ve bu nedenle ekran koruyucusu bulunan bir durum da geliyor. Şimdi, kendi görevinizin başka bir aşamasına geçersiniz. Düşmanınızın radarına sadık kalınarak bir topluluğa bir ziyaretçinin kılığına sızmak zorundasınız - sadece herhangi bir konuk değil. Bölgedeki en görkemli insantan biri olabilirsiniz; bu sayede, açık bir şekilde lehinize algılayışınızı kullanan sayısız hayranın ilgisini çekmiş olursunuz.

Çeşitliliğinize çok fazla isteyiniz ve LG V20 durumunuzu doğru şekilde şekillendirilmiş alüminyum gövdesi ile yerleştirdiklerinde, yardım edemiyor, ancak etkili tadınızı kabul edemiyorlar. Şiddetli akıllı telefon koşulları, sağlam, kapsamlı ve savunma çeşitlemeleri elde etmek için tanımlanır. Bu durum kesinlikle tamamen farklı değil çünkü hiç şüphesiz LG V20'nin en uygun tampon koşullarından biri mevcut durumda. Bu tamponlar, durumun her köşesinde 4 köşe bulunur ve ayrıca kaldırılırlar. Böylece, herhangi bir şokun emilmesi yanında kaldırılmış tamponlar ekranınızı herhangi bir çizikten kurtarabilir.

Kayar kapaklı numune, muhtemelen telefonun avucunuzdan aşağı kaymasına izin vermeyecektir. Durum inanılmaz derecede ince ancak akıllı telefonunuzun güvenliğiyle birlikte ödün vermiyor. Bu son derece dayanıklı örnekler, sürücüyü beklenmedik etkilere karşı emme ve taşıma özelliğine sahip FlexShock adlı özel bir hibrid malzemeden oluşturulmuştur.

Bu LG V20 durumunuzun tasarımı basit ama pürüzsüz elmas desenli arka yüzü çok fazla çiziyor ve tek elle mükemmel bir tutuş sağlıyor. Durumun, limanlara ve karakteristiklere kapsamlı bir şekilde girilmesini sağlayan kesintileri var. Gelecek on En kullanışlı En kaliteli LG V20 Kılıfları ve Adresleri, farklı bir ihale koşulumuz var. Ancak bu gerçekten kolay ve rahat bir vaka değil. Son derece şok emici ve çizilmeye karşı dayanıklı, en iyi ve kaliteli PB tamamen ücretsiz RoHS lisanslı TPU'dan uzaktadır. Buna ek olarak, kartları saklamak için gizli bir bölme de vardır.

haberler

 • LG K10 2017 Kılıf Modelleri Geldi

  LG K10 kuşkusuz Android beş tarafından desteklenen şık bir akıllı telefon merkezi sınıfı. Bir Lolipop. Bağırsaklarında güçlü bir dört çekirdekli işlemci olan Qualcomm Snapdragon 410'u gizler. 14GHz Octa-Core, 3G modeli ise bir tane ile güçlendirilecek. LG K10, ikisi ile daha da büyük olacak ve 5. 3-inç Hd In-Cell Kontak ekranıyla birlikte gelebilecek..

  27.03.2017 22:22
 • Casper Via F1 Kılıf Modelleri İle Tanışma Zamanı

  En iyi memleketi bulmak Casper hücresel depolama alanı SelfStorageBase sayesinde daha az karmaşık değildir. Casper, WY'den 3 mobil depolama tedarikçisi ile birlikte karar verecek olan SelfStorageBase. Casper'da hücresel depolama olanağı sunan en yakın şirket, 5875 W Zero Rd Casper WY'de bulunan United Rentals Inc.'dir ve yalnızca 6'dır.

  27.03.2017 22:22
 • Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Geniş Özellikli

  Buna rağmen, bu cep telefonu Nokia Android mobil ve Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Şimdi, altındaki noktaların çoğunu öğrenin. Becerilerle ilgili olarak, şu anda bir miktar fazla miktarı duyabilirsiniz. Bunda, bazı sorunlar doğru olabilir, artı bir fark yaratabilir sahte olabilir. Samsung galaxy s8'in yüksek seviyeli seçenekleriyle kesinlikle diyemeyiz.

  27.03.2017 22:22
 • Samsung Galaxy A5 2017 Beklenenden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy A5 2017 ayrıca yeni nesil, daha iyi enerji tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital kamera, şarj için geri dönüşümlü USB-C portuna sahip bir atletizm içeren bir dizi yöntem de sunuyor. Direnç. Buna yüksek kaliteli cam ve metal stilini eklerseniz, spekülasyon sürecine başlarsınız:

  27.03.2017 22:22
 • Huawei P9 Lite 2017 Telefondan Çok Kılıfları Geliyor

  Bir mobil, melodilere dikkat etmek için harika ancak bir hoparlör kullanmak daha iyi. Ve her ikisine de ufak ücretin için karşı koymak kolay olmadığında. Özellikle teklifiniz için veya belki kaçış yılına ilişkin durumunuzu bildirin! Avrupa'da çarpıcı ürün satışları kaydeden Huawei hepsini alıcıya ait: müthiş telefonları

  27.03.2017 22:22
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları