Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Kılıf Çeşitleri Üründen Önce Geldi

27.03.2017 22:21

Samsung Galaxy S8 Fiyat seviyesi, Spesifikasyon, Fonksiyonellik: Samsung Galaxy S8 Değerinin mevcut fiyat aralığı, cep telefonundaki dolap alanıyla birlikte rengin türüne bağlı. Galaxy S8 2017 lansman tarihi, inceleyin, duvar kağıtları ve puanların birçoğu aşağıda tartışılıyor. Yeni model gelecek olursa, daha düşük fiyatlı olma büyük ölçüde sonuçlanacak.

Fiyat etiketi genel hastalığa ve cep telefonuyla çalışmaya da bağımlıdır. Samsung Galaxy S8 2017 ile yapılan harcamanın maliyeti, sadece bir tanesine kıyasla genellikle daha düşüktür. Bangladeş'teki Samsung galaxy s8 fiyat etiketi daha fazla taviz verebilir / küçültebilirse, burada burada daha tatmin edici olacak. Bu fiyat aralığı Bangladeş'te iphone yedi fiyat aralığı gibi daha büyük. Başka herhangi bir durumda, aileler bu akıllı telefonu satın alıp yakınlardaki senfoni veya Walton gibi tedarikçilere kayabilirler. Bir keresinde birçok galaksi s8 gerçekten inanılmaz bir cep telefonu, cep telefonu tarihinde bir kilometre taşı ne olacak.

Yeni gelecek Samsung Galaxy S8 fiyat aralığı ve Söylentiler Spesifikasyon Detayları Hakkında. Samsung Galaxy S8 Kılıf başlatma inanılmaz yakında pozisyon gerektirir. Şimdi, Samsung Galaxy S8 şarjıyla ilgili bazı söylentiler var. Bu akıllı telefonun Avustralya'daki maliyeti 1100 Avustralya Doları olabilir. Sammobile tarafından keşfedilen bir Ukraynalı perakendecinin veri tabanları,

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8'i siyah, altın ve orkide grileşmiş varyantlarında ek olarak gösterdi. Perakendeci tarafından bildirilen Samsung Galaxy S8 ücreti sırasıyla 950 $ ve 1050 $ 'dır. Uluslararası piyasaya ilişkin olarak, 64GB sürüm için mobil fiyat 850 USD'dir. Ancak hemen nakliye giderleri ve KDV + ek bir ücret de dahil olmak üzere hemen hemen daha fazla genişleyecektir. Bangladeş'teki Samsung galaxy s8 fiyat seviyesi 86 bin taka (ya da hemen hemen karşılaştırılabilir). Galaxy S8'in maliyeti hala bir gizem, ancak birtakım deneyimler en önemli değişikliklerden ötürü akıllı telefonun

Samsung Galaxy S7'ye kıyasla biraz daha yüksek fiyatlı olacağını ima ediyor. Goldman Sachs, Galaxy S8'in öncekine göre fiyat aralıklarında %15 ila%20 oranında bir artış göreceğini öngörüyor. Elbette şu an için, sadece Hindistan'daki Samsung Galaxy S8'in masrafının ne olacağı şu anda kabul edilmemektedir. Gerçekte, bir tanesi, android ortamında kuşkusuz bir kilometre taşı olacak olan cep telefonunu iletmek için birkaç neden bulabilir. Genellikle cep telefonu Samsung galaksisinde herhangi bir akıllı telefonda daha önce kullanılmayan özellik ve özellik çiftleri vardır. İşleyen yapısı ve hafızası gibi. İşletim stratejisi android nugası olabilir.

Ayrıca 6GB'lık bir koç da var. 4k dijital kamerası da cihazdan muhteşem bir bileşen. Ancak Bangladeş'te Samsung galaksisi s8 oranı şüphesiz çok kötü olacak. Çok fazla zaman ödenebilirliğin dışında olacak. Samsung fiyat etiketi S8'i önemli kayıplarınızın telafi edilmesine yardımcı olacak mı? Dikkat edin, ilk başta sadece S8'in içindeki değişiklikler daha yüksek masrafların bir işareti olabilir.

Finans kuruluşu olan Goldman Sachs, ünitenin üretilmesi için hammadde maliyetinin, Galaxy S7 için ne kıyasla en az %15-20 oranında yok olduğunu belirtti. Sonuçta, potansiyel alıcıların çok daha fazla ödeme yapacakları gibi görünüyor. Hindistan'daki Samsung Galaxy S8 Değeri muhtemelen 50K'dan 55K rupi'ye kadar çıkacak.

haberler

 • LG K10 2017 Kılıf Modelleri Geldi

  LG K10 kuşkusuz Android beş tarafından desteklenen şık bir akıllı telefon merkezi sınıfı. Bir Lolipop. Bağırsaklarında güçlü bir dört çekirdekli işlemci olan Qualcomm Snapdragon 410'u gizler. 14GHz Octa-Core, 3G modeli ise bir tane ile güçlendirilecek. LG K10, ikisi ile daha da büyük olacak ve 5. 3-inç Hd In-Cell Kontak ekranıyla birlikte gelebilecek..

  27.03.2017 22:21
 • Casper Via F1 Kılıf Modelleri İle Tanışma Zamanı

  En iyi memleketi bulmak Casper hücresel depolama alanı SelfStorageBase sayesinde daha az karmaşık değildir. Casper, WY'den 3 mobil depolama tedarikçisi ile birlikte karar verecek olan SelfStorageBase. Casper'da hücresel depolama olanağı sunan en yakın şirket, 5875 W Zero Rd Casper WY'de bulunan United Rentals Inc.'dir ve yalnızca 6'dır.

  27.03.2017 22:21
 • Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Geniş Özellikli

  Buna rağmen, bu cep telefonu Nokia Android mobil ve Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Şimdi, altındaki noktaların çoğunu öğrenin. Becerilerle ilgili olarak, şu anda bir miktar fazla miktarı duyabilirsiniz. Bunda, bazı sorunlar doğru olabilir, artı bir fark yaratabilir sahte olabilir. Samsung galaxy s8'in yüksek seviyeli seçenekleriyle kesinlikle diyemeyiz.

  27.03.2017 22:21
 • Samsung Galaxy A5 2017 Beklenenden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy A5 2017 ayrıca yeni nesil, daha iyi enerji tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital kamera, şarj için geri dönüşümlü USB-C portuna sahip bir atletizm içeren bir dizi yöntem de sunuyor. Direnç. Buna yüksek kaliteli cam ve metal stilini eklerseniz, spekülasyon sürecine başlarsınız:

  27.03.2017 22:21
 • Huawei P9 Lite 2017 Telefondan Çok Kılıfları Geliyor

  Bir mobil, melodilere dikkat etmek için harika ancak bir hoparlör kullanmak daha iyi. Ve her ikisine de ufak ücretin için karşı koymak kolay olmadığında. Özellikle teklifiniz için veya belki kaçış yılına ilişkin durumunuzu bildirin! Avrupa'da çarpıcı ürün satışları kaydeden Huawei hepsini alıcıya ait: müthiş telefonları

  27.03.2017 22:21
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları