Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Duyulmaya Başladı

27.03.2017 22:22

Akıllı telefon, temel olarak ihmal edilebilir ön çerçeve ile çift taraflı kavisli bir şov elde etmek üzere ayarlanmıştır. Ekran-vücut oranı yüzde doksanda saptırılmış bir erken rapor vardı. Son fotograf sızıntısı, ekranın tüm alana ihtiyacı olduğunu ve sadece en üstteki ve alttaki ön çerçeveyi görüyor. En iyi ön çerçeve, hoparlör, giriş digicam ve sensörler ile birlikte, alttaki çerçeve ise yalnızca marka barındırıyor. Bu akıllı telefon kullanıcılara göre doğru işlemciye sahip olabilir.

Şimdi, güvenilecek güncel noktalar tarafından bildirilen bu akıllı telefon, 64 küçük Exynos işlemcisinin etrafında çalışmaya devam etmek için bir numaralı Android akıllı telefonu olacaktı. Ve, gelişmiş hız ve işleyen elektrik gücü için kesinlikle üç tane olacak.

Samsung'un yeni amiral gemisinin, eskisinden çok daha fazla büyüleyici özelliği olduğu düşünülüyor. Samsung, Google Pixel ve Pixel XL ile sadece Apple'ın yanı sıra, Google'ın da karmaşık bir rekabet gücüne sahip olmasına karşın, birinci sınıf bir satış ve avantajlı tüketici incelemesi yaşıyor. Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonlarında, üst düzey Android ünitelerinin sonraki jenerasyonu için ne kadar zaman geçiriliyor.

Samsung, mobil endüstriyi yenilemek ve mobil sistemlerin sınırlarını zorlamak için yalnızca birkaç şirketten biridir. Günümüzün en güncel amiral gemisi araçları olan Galaxy S7 ve S7 Edge, bu takvim yılının Şubat ayında duyuruldu ve bizleri de kapsayan geniş kapsamlı incelemeye layık görülen biriyle doğrudan ilgili değerlendirmeler elde etti. Samsung'un amiral gemisi telefonları, etkileyici kameraları için uzun zamandan beri tanınmış durumda.

Galaxy S8 dijital fotoğraf makinesinin megapiksel sayısı ile ilgili çok sayıda başka çalışma var. Samsung'un gelecekteki amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S8, Galaxy'nin farkında olan felâketten sonra umutlarını geri kazanma konusunda firmanın en yararlı atesidir. Söylentilere göre, Samsung'un iddia edilen

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonu başlatacağı iddia ediliyor. Şubat ayında Barselona'daki Hücre Toplumu Kongresi 2017'nin yön çizgisiyle ilgili. Samsung Galaxy S8'de farklı Exynos 8895 yonga seti, saatte 3GHz hızında ve 4GB RAM ile eşleştirilmiş saat hızları olacak. Bu, TouchWiz'e ve Google'ın yeni Android modeline yapılan değişiklikleri düşünen günlük görevleriniz için fazlasıyla fazlasıyla fazlasıyla olacaktır. Qualcomm meraklıları, tam 4GB RAM modülünü göz önünde bulundurarak bir

Snapdragon 821 varyantı olacağını duymaktan memnun kaldınız. Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8, söylentilerin ve hikayelerin çokluğunda sızdırıldı ve Güney Koreli büyük MWC 2017'yi atlamaya ve anlatılan iki Galaxy S8 ürününü daha sonraki bir tarihte açmaya hazırlanıyor.

haberler

 • LG K10 2017 Kılıf Modelleri Geldi

  LG K10 kuşkusuz Android beş tarafından desteklenen şık bir akıllı telefon merkezi sınıfı. Bir Lolipop. Bağırsaklarında güçlü bir dört çekirdekli işlemci olan Qualcomm Snapdragon 410'u gizler. 14GHz Octa-Core, 3G modeli ise bir tane ile güçlendirilecek. LG K10, ikisi ile daha da büyük olacak ve 5. 3-inç Hd In-Cell Kontak ekranıyla birlikte gelebilecek..

  27.03.2017 22:22
 • Casper Via F1 Kılıf Modelleri İle Tanışma Zamanı

  En iyi memleketi bulmak Casper hücresel depolama alanı SelfStorageBase sayesinde daha az karmaşık değildir. Casper, WY'den 3 mobil depolama tedarikçisi ile birlikte karar verecek olan SelfStorageBase. Casper'da hücresel depolama olanağı sunan en yakın şirket, 5875 W Zero Rd Casper WY'de bulunan United Rentals Inc.'dir ve yalnızca 6'dır.

  27.03.2017 22:22
 • Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Geniş Özellikli

  Buna rağmen, bu cep telefonu Nokia Android mobil ve Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Şimdi, altındaki noktaların çoğunu öğrenin. Becerilerle ilgili olarak, şu anda bir miktar fazla miktarı duyabilirsiniz. Bunda, bazı sorunlar doğru olabilir, artı bir fark yaratabilir sahte olabilir. Samsung galaxy s8'in yüksek seviyeli seçenekleriyle kesinlikle diyemeyiz.

  27.03.2017 22:22
 • Samsung Galaxy A5 2017 Beklenenden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy A5 2017 ayrıca yeni nesil, daha iyi enerji tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital kamera, şarj için geri dönüşümlü USB-C portuna sahip bir atletizm içeren bir dizi yöntem de sunuyor. Direnç. Buna yüksek kaliteli cam ve metal stilini eklerseniz, spekülasyon sürecine başlarsınız:

  27.03.2017 22:22
 • Huawei P9 Lite 2017 Telefondan Çok Kılıfları Geliyor

  Bir mobil, melodilere dikkat etmek için harika ancak bir hoparlör kullanmak daha iyi. Ve her ikisine de ufak ücretin için karşı koymak kolay olmadığında. Özellikle teklifiniz için veya belki kaçış yılına ilişkin durumunuzu bildirin! Avrupa'da çarpıcı ürün satışları kaydeden Huawei hepsini alıcıya ait: müthiş telefonları

  27.03.2017 22:22
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları