Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Plus Kılıf Modelleri Gelmeye Başladı

27.03.2017 22:20

Samsung Galaxy S8 Plus Kılıf Analysis Samsung, her yıl Şubat ayında düzenlenen Barcelona, ​​İspanya'daki Cellular Earth Congress (MWC) 'de amiral gemisi telefon Galaxy S koleksiyonunun resmini formelleştirmekten daha sık rastlanmıyor. Bunlar, yaklaşmakta olan Smartphone Samsung Galaxy s8 Analysis ile ilgili benzersiz özellikler, özellikler ve bilgiler. Ancak yukarıda belirtilen tüm bilgiler, yayılmış ve yalnızca beklenen söylentilerdir. Bununla birlikte

Samsung genelde yakında çıkacak olan Smartphone'u Smartphone pazarında yakında tanıtacağından emin. Her yıl Mart / Nisan'da Samsung, en yeni amiral gemisi cep telefonunu piyasaya sürdüler, bu yıl Galaxy S8'i piyasaya sürülecekler ve en iyileri olmaya hazırlanıyor. Umarım o kadar sıcak olmayacak ki kendiliğinden yanacaktır

Bu, iPhone'un en büyük rakibi olacak ve teknoloji fanlarını toplum geneline bölecektir! Galaxy S8 özellikleri, fiyatları ve özellikleri hakkında en son çıkan söylentilere göz atın. Serbest bırakıldıktan sonra kapsamlı bir Samsung Galaxy S8 profesyonel incelemesi de dahil olmak üzere en son haberleri kontrol etmeyi unutmayın.

Bu cep telefonunda, bu cep telefonunun otomatik odaklamayla çok düzgün çalıştığını ve kamerada iyi diyafram özelliğinin olduğunu göreceksiniz. Hafif ışıkta güzel olan bu cep telefonuyla resimleri tıklamanız yeterlidir. Bu telefon, 4k HD ekranı sağladığından, zum yaparsanız bile piksel çok daha fazla resim bulanıklaştırmaz.

Mobil telefon pazarında çok çeşitli modeller var ve seçim için seçim yapıyor. Microsoft telefonları kalabalık arasında biraz lehte, her zaman iki aşağı geliyor - iOS veya Android. Ve, android işletim sistemini seçtiğiniz takdirde, yeni ve geliştirilmiş Samsung Galaxy S8 için nefes kesici nefesten beklediğinizden emin olabilirsiniz. Not 7 ile geçtiğimiz günlerde yaşanan çöküş bunları arka koltuğa koysa da, Galaxy S8'in

Samsung'un itibarını ve satışını canlandıracağı düşünülüyor. Samsung, yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy s8'i piyasaya çıkarmaya hazır. Hepimiz Samsung, amiral gemisi akıllı telefonu yapmak için dünyaca ünlüdür. İnsanlar Samsung'un yakında çıkacak cihazı için deli oluyorlar. Galaxy S8, çift kamera, su geçirmez ve çok daha fazlası gibi son özelliklere sahip olacak. Samsung'un hem GS8 hem de GS8 Edge'i 2017'de aynı gün serbest bırakması bekleniyor.

Ancak Sammy'nin açılış töreni kutlamasının şanslı olduğu Asya'dır. Nisan ayının başında, Tayvan, Çin, Güney Kore ve Japonya'daki tüketicilerin piyasaya sürülmesiyle S8'in yararlanabileceği belirtildi. Bununla birlikte, ABD'de ve Avrupa'da yaşayan GS8 sevenlerinin biraz beklemesi gerekiyor.

haberler

 • LG K10 2017 Kılıf Modelleri Geldi

  LG K10 kuşkusuz Android beş tarafından desteklenen şık bir akıllı telefon merkezi sınıfı. Bir Lolipop. Bağırsaklarında güçlü bir dört çekirdekli işlemci olan Qualcomm Snapdragon 410'u gizler. 14GHz Octa-Core, 3G modeli ise bir tane ile güçlendirilecek. LG K10, ikisi ile daha da büyük olacak ve 5. 3-inç Hd In-Cell Kontak ekranıyla birlikte gelebilecek..

  27.03.2017 22:20
 • Casper Via F1 Kılıf Modelleri İle Tanışma Zamanı

  En iyi memleketi bulmak Casper hücresel depolama alanı SelfStorageBase sayesinde daha az karmaşık değildir. Casper, WY'den 3 mobil depolama tedarikçisi ile birlikte karar verecek olan SelfStorageBase. Casper'da hücresel depolama olanağı sunan en yakın şirket, 5875 W Zero Rd Casper WY'de bulunan United Rentals Inc.'dir ve yalnızca 6'dır.

  27.03.2017 22:20
 • Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Geniş Özellikli

  Buna rağmen, bu cep telefonu Nokia Android mobil ve Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Şimdi, altındaki noktaların çoğunu öğrenin. Becerilerle ilgili olarak, şu anda bir miktar fazla miktarı duyabilirsiniz. Bunda, bazı sorunlar doğru olabilir, artı bir fark yaratabilir sahte olabilir. Samsung galaxy s8'in yüksek seviyeli seçenekleriyle kesinlikle diyemeyiz.

  27.03.2017 22:20
 • Samsung Galaxy A5 2017 Beklenenden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy A5 2017 ayrıca yeni nesil, daha iyi enerji tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital kamera, şarj için geri dönüşümlü USB-C portuna sahip bir atletizm içeren bir dizi yöntem de sunuyor. Direnç. Buna yüksek kaliteli cam ve metal stilini eklerseniz, spekülasyon sürecine başlarsınız:

  27.03.2017 22:20
 • Huawei P9 Lite 2017 Telefondan Çok Kılıfları Geliyor

  Bir mobil, melodilere dikkat etmek için harika ancak bir hoparlör kullanmak daha iyi. Ve her ikisine de ufak ücretin için karşı koymak kolay olmadığında. Özellikle teklifiniz için veya belki kaçış yılına ilişkin durumunuzu bildirin! Avrupa'da çarpıcı ürün satışları kaydeden Huawei hepsini alıcıya ait: müthiş telefonları

  27.03.2017 22:20
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları