Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Plus Tüm Detayları Çıktı

27.03.2017 22:23

Samsung Galaxy S8 Plus Ve aynı zamanda uzun boylu durabilmenizi ve muhalefetin geri kalanını gölgede bırakmamızı sağlayacak. Taburcu son yıl sonuna kadar beklemektedir ve sonuç olarak yumurtaların yumurtadan çıkması bir süre gelene kadar beklemek en iyisidir. Cep telefonunun piyasaya sunulana kadar, çoğu söylenti ve spekülasyon endüstriyi spesifikasyonlar ve diğer özel seçeneklerle ilgili olarak yönetecek.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ile ilgili tek bir güncelleme ve haberi getireceğimize şahit olduk. Ayrıca, bize yer imi koyun ve haftalık olarak bizi ziyaret etmeye devam edin. Ayrılmadan önce ve hemen yorum yaparak düşüncelerinizi paylaştığınızdan da mutlu olun, sosyal düğmelerin altını kullanarak bizi sevmeyi kesinleştirin.

Samsung'un Güney Kore'deki baş şirketinde gerçekleştirilen küresel yaklaşım konferansının üyeleriyle birlikte görünen bu en sıcak lansman donanımı, Samsung Galaxy S8'in büyük startının Nisan ayında Big apple'de hayata geçirileceği özelliklerini açıkladı. Muhtemelen lansman rutininin ayarlanması, özellikle

Samsung Galaxy S8 Plus 'in radikal yapı değişiklikleri ve geliştirmelerini, örneğin geliştirilmiş bir AI tabanlı dijital asistan, fiili Fiziksel Konut giriş düğmesi içinde elenmesi, arkada Parmak izi okuyucu, Bluetooth beş kabulü. 0 artı çok daha fazlası. Bu lansman tarihlerine göre, önümüzdeki dönemin tamamı bu sefer serbest bırakılacak.

Her ikisi de eşit derecede sıkıştırma birimleri birkaç ay içinde tanıtıldı. S6 kenarı Mart ayında piyasaya sürülen S7 Edge ile birlikte Nisan ayında piyasaya çıktı. MWC'de Galaxy S8'i Galaxy'yi izleyecek gibi bulmamız olası değildir. Yedi yenilik yılının farkında olarak Samsung, amiral gemisi donanımından endişe duymaktadır. Bu sefer Samsung, promosyona başlamadan önce S8'i kontrol edecek ve bu nedenle bazı gecikme yaygın.

Otuz günlük süre sonrasında yaptığı söylentilerin başlangıcını ileri süren Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus  ve ayrıca Güney Kore büyük firmalarının en yeni cihazlarıyla ilgili onayını sunmak için hükümet kuruluşuyla FCC'de. Geçiş, bu aşamada olağan resmiyetten çok daha az yol ama bu, bu azgın yeni araçlarla ilgili ellerimizi almanın doğru yolunun etrafında bir sahne. Samsung Galaxy S8'in piyasaya sürülmesi gününün Nisan 2017'ye kadar sürdüğü söylentileri dolaşıyor. Yakında çıkan S8 serinizin unsurlarının maliyetinin öncülüne oranla% 15-20 artacağı öngörülüyor.

S8 ve S8'in öncekilerden daha değerli etiketler taşıyabileceğini öne sürüyor. Şu anda Samsung, sonraki Galaxy Take not serisini başlatmak için kafa yapıyor. Gelecek ay, Ağustos 2016'da Galaxy Observe 7'yi piyasaya sürüyor olabilirler. Samsung'un gelecekteki amiral gemisi hakkında çok sayıda söylenti olacak ki Samsung olağanüstü yetenekler buluyor ve aşağıda, fonksiyonları uyaran insanlar hakkında anlamamıza izin veriyorum . Koh, salıvermeniz için bir zaman çizelgesi sunmadı, ancak raporlar, telefonun Mart ayının sonlarında veya Nisan ayında muhtemelen Büyük elma Kasabasındaki bir partide gelebileceğini gösteriyor.

Samsung,Ekim ayında Note7'i raflara çekmeye zorlandı ve büyük bir uluslararası harekete geçtiğini hatırladı; bataryanın sorumlu olduğunu gördü ve firma, belirli bir süre için 8 noktalı batarya korumasını kontrol ettiğini gördü. Ürünlerin karşılaştırılabilir konuları yoktur. Samsung Galaxy S8, Samsung'un Viv dijital asistanı nedeniyle resmen açıklanacak.

Akıllı telefonun, tekrar içinde bir ikiz kamera çizgileri boyunca yeni ve gelişmiş işlevleri yerine getirmesi muhtemel. Akıllı telefonların, geçmişte olduğundan daha yeni, daha büyük bir varyant kullanarak pazara açabileceği hafiflik ortaya çıkıyor. Apple, Jack gibi kulaklık setine şimdi de gelecekteki lansmanı için teklif verebilir. Dolayısıyla, kulaklık seti wi-fi ve kullanımı kolay olacak. Tamamen yeni bir hücresel cihaz başlatması için samsung'tan daha fazla sayıda yeni bellenimi serbest bırakmak genellikle daha uzun sürüyor. Her şey yanlış.

haberler

 • LG K10 2017 Kılıf Modelleri Geldi

  LG K10 kuşkusuz Android beş tarafından desteklenen şık bir akıllı telefon merkezi sınıfı. Bir Lolipop. Bağırsaklarında güçlü bir dört çekirdekli işlemci olan Qualcomm Snapdragon 410'u gizler. 14GHz Octa-Core, 3G modeli ise bir tane ile güçlendirilecek. LG K10, ikisi ile daha da büyük olacak ve 5. 3-inç Hd In-Cell Kontak ekranıyla birlikte gelebilecek..

  27.03.2017 22:23
 • Casper Via F1 Kılıf Modelleri İle Tanışma Zamanı

  En iyi memleketi bulmak Casper hücresel depolama alanı SelfStorageBase sayesinde daha az karmaşık değildir. Casper, WY'den 3 mobil depolama tedarikçisi ile birlikte karar verecek olan SelfStorageBase. Casper'da hücresel depolama olanağı sunan en yakın şirket, 5875 W Zero Rd Casper WY'de bulunan United Rentals Inc.'dir ve yalnızca 6'dır.

  27.03.2017 22:23
 • Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Geniş Özellikli

  Buna rağmen, bu cep telefonu Nokia Android mobil ve Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Şimdi, altındaki noktaların çoğunu öğrenin. Becerilerle ilgili olarak, şu anda bir miktar fazla miktarı duyabilirsiniz. Bunda, bazı sorunlar doğru olabilir, artı bir fark yaratabilir sahte olabilir. Samsung galaxy s8'in yüksek seviyeli seçenekleriyle kesinlikle diyemeyiz.

  27.03.2017 22:23
 • Samsung Galaxy A5 2017 Beklenenden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy A5 2017 ayrıca yeni nesil, daha iyi enerji tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital kamera, şarj için geri dönüşümlü USB-C portuna sahip bir atletizm içeren bir dizi yöntem de sunuyor. Direnç. Buna yüksek kaliteli cam ve metal stilini eklerseniz, spekülasyon sürecine başlarsınız:

  27.03.2017 22:23
 • Huawei P9 Lite 2017 Telefondan Çok Kılıfları Geliyor

  Bir mobil, melodilere dikkat etmek için harika ancak bir hoparlör kullanmak daha iyi. Ve her ikisine de ufak ücretin için karşı koymak kolay olmadığında. Özellikle teklifiniz için veya belki kaçış yılına ilişkin durumunuzu bildirin! Avrupa'da çarpıcı ürün satışları kaydeden Huawei hepsini alıcıya ait: müthiş telefonları

  27.03.2017 22:23
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları