Ana İçeriğe Geç »

20.09.2017 01:09
Samsung Galaxy Note 8 Ekranı Ses Getirdi

Flash depolama yoğunluğu Samsung daha büyük kapasiteli cips için azaltmak bir fiyata sağlayan büyük ise Apple NAND sıralı okuma ve hızlı bir şekilde önemli ölçüde daha yazar, bu ayrım

haber linki»
19.09.2017 01:59
Samsung Galaxy S8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

Orijinal ürün satın alacağını baz alaraktan sana iki tane Samsung Galaxy S8 kılıfından bahsedeceğim. Galaxy S8 kılıfı deyince aklıma gelen ilk ürün alacantara kılıftır. Ürün kalitesine baktığımızda olumsuz bir yorum görmek nadir bir durumdur.

haber linki»
19.09.2017 01:57
Samsung Galaxy S8 Plus Aksesuar ve Kılıfları

Ancak bu yarım kalacaktır. Satın almış olduğunuz cihazınıza tarzınızı bir mühür gibi vurmalısınız ki bir fark yaratasınız. Bu noktada Samsung Galaxy S8 Plus kılıflarına bir göz atmanız akıllıca bir adım olacaktır. Cihaz kapağı sanki sizin mühürünüzü taşıyormuş havasını verecektir.

haber linki»
18.09.2017 22:38
Sony Xperia XZ Kılıf

Sony Xperia XZ kılıfları içerisinden istenilenler seçilerek bunlar rahatlıkla kullanılabilecektir. Telefonunu etkili şekilde kullanmak isteyenlerin öncelikli olarak tercihi karbon ve silikondan hazırlanmış olan kılıflar oluyor.

haber linki»
iPhone 8 LCD Ekran Kapasitesi
14.09.2017 19:33
iPhone 8 LCD Ekran Kapasitesi

iPhone 8 gerçekleştirebilir nasıl belli değildir sorun yaşadı. Google Piksel gibi rakip modeller telefonun ön tarafında ekran boyutu en üst düzeye çıkarmak için telefonun arka tarafında fiziksel bir parmak izi sensörü kullanmış.

haber linki»
iPhone X Tanıtıldı Beklentileri Karşıladımı
13.09.2017 20:00
iPhone X Tanıtıldı Beklentileri Karşıladımı

Uçan daire ile bir zemin olarak kampüs Apple Park şeklinde, Apple iPhone X Ekran ekran, telefon, kablosuz şarj ve konuşma simgeler kilidini açmak için yüz tanıma ile cam kenarı modeli edge ile geleceğe bir bakış verdi.

haber linki»
6.09.2017 23:35
LG Samsunga Karşı

Geleceğin bağlayıcı, ama gelecek şimdi olduğunda USB Form C idi. Ama ben kullanmak ya da bu konuda hiçbir sorgu bir iphone satın almadan önce LG anyday alacağım. LG cihazınız iphone daha ek ücret gerektirebilir neden farklılıkları var.

haber linki»
iPhone 7 Satışları Düşüyor
5.09.2017 23:14
iPhone 7 Satışları Düşüyor

İki renk yeni ekran mükemmel iPhone eşleşen emin olmak için almak. Her kit premium 3M yapıştırıcı, kapsamlı iPhone 7 tamir seti, detaylı yol tarifi ve garantilidir. Uzun vadeli genel performans için dayanıklı ve yağ itici bir kaplama ile bitmiş paramparça olan dayanıklı Üstün iyon güçlendirilmiş Cam parmak izi kullanıyoruz.

haber linki»
iPhone 8 Kılıf ve Telefon Yakında
5.09.2017 22:10
iPhone 8 Kılıf ve Telefon Yakında

Apple yapışmış olan denenmiş ve doğru zamanlama. Şimdi bu yıl ve bu yeni büyülü iPhone 8 Edition bir nebze içine ekstra sonra konuşuruz o kadar Eylül'den sonra geliyor olabilir şu anda gerçekten Eylül ayında piyasaya çıkacak iPhone 7 'ler ve iPhone 7 Plus 'lar muhtemel olduğunu söylentiler olduğu önceki yıllardan gelen çeşitli.

haber linki»
Samsung Note 8 LCD Ekran
31.08.2017 19:48
Samsung Note 8 LCD Ekran

Galaxy hattı için bir süpernova çok daha fazla. Bu yüzden, en iyi iPad olarak mini yapacak hemen hemen her şeyi yol arkadaşın Bir şekilde öyle Ama Samsung ikinci bir ekran olarak tabletler için rahat bir pazar yeri ve kuruluş bu işi iyi biliyor, işini biliyor.

haber linki»
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları