Ana İçeriğe Geç »

Alcatel idol 5 Kılıf ve Kapakları

18.12.2017 11:13

Akıllı telefon piyasasında her markanın bir pazarlama stratejisi ve buna yönelik çıkardığı ürünler mevcut. Bu anlamda Alcatel firmasının henüz akıllı telefon pazarında zirveye oynayacak bir firma olmadığını görmek zor değil. Bu nedenle firma Alcatel Idol 5 modelinde olduğu gibi daha çok düşük bütçeli telefon pazarına hitap eden telefonlar ile pazarlama stratejisini oluşturmuş durumda. Bu anlamda Cuzdanpazari.com olarak bu sefer ele alacağımız telefon ve aksesuarlar Alcatel Idol 5 kılıfları ve kapakları olacak.

Mevcut olan satış fiyatına göre sağladığı özellikle tasarımla ilgili kaliteli çizgi ile Alcatel Idol 5 akıllı telefonu düşük fiyattan akıllı telefon sahibi olmak isteyen kişiler için tercih edilebilirliği yüksek bir telefon. Özellikle Alcatel Idol 5 modelinde özel bir Sanal Gerçeklik seti ile birlikte gelen sanal gerçeklik tecrübesi telefonun tercih edilmesi adına eklenmiş ve hedef kitleye hitap eden çarpıcı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Böylelikle hem sanal gerçeklik tecrübesi yaşarken hem de bir servet ödemeden akıllı telefon sahibi de oluyorsunuz. Bu anlamda piyasada çok görülmeyen bir özelliğe sahip olan Alcatel Idol 5 için hazırlanan kılıflar ve kapakların da daha önceki Alcatel modellerinde olmadığı kadar çok talep göreceğini tahmin etmek zor değil. Zira Cuzdanpazari.com’un yapmış olduğu piyasa araştırmalarına göre hali hazırda beklenen kılıf, kapak ve diğer Alcatel Idol 5 aksesuar talepleri belli bir seviyeye ulaşmış durumda.

Alcatel Idol 5 kılıfları ve kapakları ile ilgili etkili olacak tek faktör sanal gerçeklik özelliği değil. Telefonun sağladığı genel performans değerleri ve kamera kalitesi gibi özellikleri de Alcatel Idol 5’ e olan talebi arttırıyor. Ayrıca büyük ekranlı telefonlardan ZTE Blade X Max gibi telefonları tercih etmeyen kişiler için de en sağlıklı alternatif olarak öne çıkıyor.

Alcatel Idol 5 ile ilgili Cuzdanpazari.com’un yaptığı bir diğer saptama ise telefonun hafif ve taşınabilirliği daha kolay bir tasarıma sahip akıllı telefon olması. Bu bağlamda Alcatel Idol 5 kılıfları ve kapaklarının kullanımı ile hem bu tasarım hem de taşınabilirlik yükseltilebilir. Ancak Alcatel Idol 5’in dezavantajlı olduğu bir nokta varsa o da bataryasıdır diyebiliriz. Piyasadaki birçok akıllı telefona göre daha düşük özelliklerde ve kısa pil ömrü olan bir bataryaya sahip olan Alcatel Idol 5 için yapılacak telefon aksesuarı alışverişinde Alcatel Idol 5 kılıfları ve kapaklarının yanında power bank için de bir takviye yapmak düşünülebilir. 

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları