Ana İçeriğe Geç »

Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

16.01.2018 18:16

Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

Samsung, her sene aralıklarla telefonlarını tekrarlamalı ve geliştirdi. Ardından 3 sene süresince aynı görünüme sahip oldu. Meyve suyu koli kolisi şarj ederken neden emin LED'ler yanıp sönüyor değil mi? Bununla beraber, daha süratli olabilir, ancak bir iPhone'dan daha süratli kablosuz şarj sağlayacaktır. Bununla beraber, gelgitlerin ve trendin bu aksesuar üreticileri dahi etkileyeceği veya hatta tersinin göründüğü halde acayiptir. Bu pek fazla gibi gözükmeyebilir, ancak bu dedektörler ehemmiyetli, mp rakamı değil. Saf, bozulmamış, devamlı sırça. Yukarıyadaki sızdırılmış ipuçları doğruysa, daha evvel yapılan dedikodulara, yeni iPhone 8'in çerçevesiz sırça önü ve aynı zamanda bayağı ve eskiki aluminum yerine geri komple bir sırça konması rivayetleri destekçi görünüyor. İlişkilendirilmiş ayarların bulunduğu öbür kısımlara erişmenizi sağlayacak bereketli kısayollar var ve bunu birkaç gün içinde kullandık. En ehemmiyetlisi hakikatinde bir damla suistimale uğramak için yeterince güç olduğu için telefonunuzun ekran görüntüsü sağlamaz. İkincisinde bir kart yuvası aygıtı ve bir ekran kapağı bulunur.

Samsung s8 kapak ülkemizde şuanda en popüler üründür.. Öğeler bilgisi Ölçü, Teknik Özellikler ve daha aşırısı. Uzmanlaşmış Çift Katmanlı Teknoloji dayanıklılığı, kazımalara ve kırıklara karşı daha fazla koruma sağlamak için İKİ ZAMAN daha uzun sürer. Ekstra dayanıklılık artı koruma için çift tabakalı bir pakete sahiptir. İnce Fit, tek bir koruma seviyesine sahip güç bir polikarbonat kılıftır. Ekranda plastik katman var mı? Bu House düğmesidir ve sizi her zaman ana ekrana geri getirmenizi sağlayacaktır. En pahalı vaziyetlerde dahili ekran gözeticileri var ya da daha iyi bir karşılaşma ve rahat kavrama için birinci sınıf materyalleri kullanıyorlar. Ancak, en iyi Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus paketleri bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Gear 360, 4 K'lık bir raporlama veya yayın yayınlamanıza izin vermek için büyüdü ve daha sonra Samsung Gear 360 uygulamasıyla bunu kendi haline getirdiniz. Daha sonra bir Samsung hesabı kullanma hakkında sorulmaya başlayacaksınız.

Ardından, başka bir e-posta adresi ilave etmeye davet edileceksiniz. PDF FILE formatındaki Kullanıcı Kılavuzu için indirme köprüsü yakında aktüellenecektir. İçerik ebadını seçmek, Evren S8 Etkinindeki kendi sembollerinizin ve menülerinizin ebadını değiştirecektir. 1, 284 ila 748, ISO9001 ve 372 BSCI evraklı olmak üzere lisanslı tedarikçiler arasından tercih yaparak mahsulün güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sertifikalı tedarikçiler arasından seçerek bazı mahsul güvenliği sağlayabilirsiniz; bunlara 354 ila 16, ISO9001 ile 16 ve BSCI sertifikalı ondört dahil olmak üzere. Pazarlayacak mı? Her birinin birkaç senaryo için avantajları vardır. Ancak muhtemelen bir tane almamanız gerekir. Sloganımızı hatırla "Bir şeyi sınayalım, böylece yapmamız gereken şeyleri sarih yakaladığımızdan, yaptığımız şeyleri sınamanızı nasihat etmiyoruz.Bu cep telefonu hiç kuşkusuz başka bir telefona benzemeyen şahane bir aygıta sahip olabilirsiniz. Geçmişte kullanılan aynı manyetik kayış artı tüm aygıtın içerdiği bir finanse benzemek için tasarlanmış.Bu tarayıcı doğru kamera yanında olduğunu söylemek değildir, aynı yüksek kenar tasarımı ile aynı kategoriye sahiptir. tarayıcı artı parmağınızla aynı şeyleri seziyor.

Bu yalnızca tasarım değil. Polikarbonatlı sırt gözetmesi, telefonun ismini, renk ve tasarımı gösterir. Son derece ince ancak dayanıklı tasarım, makinenizi tamamen gözetmeli halde gösterebilmenizi sağlar. 7 inçlik tablet, aygıtınızdan istediğiniz tüm işlevlere sahiptir. Gezegen iki kampa dağılmış gibi görünüyor: telefon kullananların yanı gizeme gözetmeyi isteyenler ve hadiseleri kullanmayan ve telefonlarını planlandığı gibi sezmek isteyenler. Hava raporları istiyorsanız, paketleri işaretleyin ve takip edin. Bixby Ana ekranda musluk. Etkileyici yaratıcı çekimler yapın veya Bixby Vision ile yerinde tercümeler alın. Kutunun içinde hoş görünümlü bir kulaklık bulunur. Kolay açma / kapama, tüm düğmelere artı iletişim noktalarına basit ulaşımla kurulmuştur. Telefondaki tüm ayarlara ve özelliklere ulaşmak için savunma muhafazasındaki alıngan sarihlikler.

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları