Ana İçeriğe Geç »

Galaxy S8 Devingen Nasıl Tertip Edileceğini Bilin

15.01.2018 14:01

Galaxy S8 Devingen Nasıl Tertip Edileceğini Bilin

Samsung, Tayvanlı sanayide telefonun bu Gül Pembesi Renk varyantını tanıttı. Son zamanlarda Samsung, Samsung Galaxy S2 ismiyle piyasadaki en eforlu ve gelişmiş elektronik makineleri tanıttı. Samsung, Galaxy Note 7'nin meseleleriyle iletişimli bir kriz yaşıyorsa, Galaxy S7'in sahipleri arasında bir sürü laf var. Sadece bir avuç gün evvel, elektrikli testereleri vasıta gereçle çalıştıran bir YouTube kanalı, Galaxy S8'in bataryasını metoda sıkıştırarak Galaxy S8 ile bunu yaptı. Ancak, kolide birkaç şey ön tasarıya çıktı, bu surattan birkaç yorum yapıldı. Galaxy Note 7, bir iris tarayıcı, USB Type-C ve çok ehemmiyetli S-Pen kalem gibi tesirli bir biçimde S7 kenarının ayak izi üzerine birkaç milimetre ilave etti. Samsung, Galaxy Note sekizinde ön siparişlerin başladığı 24 Ağustos'ta Anekdot 7 indirim sağlamaya başlamayı tasarlıyor. İsterseniz, Galaxy Note 8'in tanılama bilgilerini Samsung'a yollamasına izin vermek için paketi işaretleyin, daha sonra Sonra öğesine dokunun.

Bu surattan, CM12.1 Nightly ROM'un montaj sürecine gerçekten sıçramadan evvel, tüm bilgilerinizi nasıl yedekleyeceğinizin altına bir göz atalım. Misalin, 'Merhaba Bixby, WhatsApp iletisini Sambit'e gönderin, on gün süresince izin alıyorum, hemen sonra bunu takip edin' diyebilirsiniz. İlk evvel Galaxy S8'de ellerimi yakaladığımda birkaç saat içinde elimde olduğu mevzusunda emindim ve bunu yalnızca yaptım. Yeni Galaxy Note7 Fan Edition, sanal asistanı Bixby'den oluşan ikinci Samsung telefonu haline geldi. Samsung, yeni yayınlanan yeni Note7 aygıtlarımız hakkında yakın tarihli haberlerimiz ortaya çıktığında, cerrahlarımızın ve alıcılarımızın sezmesi gereken kaygıları kavrıyor. Mutfak bıçakları, genel olarak değiştirmek zorunda kalmayı istemediğiniz öteki mülklerden bir tanesidir - öyle değil. Fakat yakın zamanda kavradığım bazı şeylerin ne kadar kullanışlı oldukları. Neyse ki, Anekdot 4, bunu yapmanın muhteşem bir uğru. Samsung'un Anekdotlu telefonları olağan olarak insanely great.

Pil ömrü, birimin, tabiatta ortadan kaldırılmayan 3500mAh'ye eşdeğer bir efor hücresine sahip olduğu dikkate alındığında oldukça ehemmiyetlidir. Özellikler, bereketlilik ve batarya ömrü iyileştirmeleri ile beraber Android Open Supply Project AOSP 'dan inşa edilmiştir. Bunu söyleyince, Anekdot 8'in App Pair isimli yeni bir işlevi vardır; bütün de neredeyse aynı anda birbirini izleyen iki uygulamayı açabileceğiniz yerdedir. Aradaki fark, IFA'nın teknolojideki yenilikten çok daha fazla olmasına karşın, CES'in önümüzdeki aylar süresince raflarda göreceğiniz teknik öğeleri kullanma meylinde olduğu görülüyor. Fakat Anekdot 7'nin neden depolama alanına gömülmek yerine mağaza raflarına geri döndüğüne dair bir argüman var. Seçenek olarak, çıkış tarihi Temmuz ayına geri döndü, yeni bir rapora göre, telefonun ilk piyasaya çıkışından takribî 1 sene geçti. Aksine, sensör kameraya bitişik olarak arkaya taşındı. Corning Gorilla Glass beş, tetap tak berarti layarnya anti gores için menggunakan ponsel. Samsung juga menambah ketelitian dalam prosedur pengujiannya demi untuk menaja keamanan dan membuat ponsel bekerja aman selalu sehingga kejadian seperti Galaxy Note 7 için kemarin tidak pernah terulang kembali. Samsung da bunu düzenledi. Untuk meningkatkan minat calon pembeli Galaxy Anekdot sekiz, Samsung Galaxy Notepad beberapa teaser baru sekiz anekdot, sekiz yang mengungkap kemampuan dari perangkat ini.

Her senenin ilk yarısında Samsung, Galaxy S serisine aktüelleştiriyor. Haftanın haberlerini takip ettiyseniz, Samsung'un ehemmiyetli bir krizi idaremeye çalıştığını göreceksiniz: Galaxy Note 7'nin ehemmiyetli bir yüzdesi ehemmiyetli bir batarya kasveti yaşıyor. S6 pil çıkarılabilir değildir. Uslu telefonun akümülatörün alevlenme tehdidi, oldukça ciddi bir havacılık kazası tetikleyebilir. İdare, Cuma günü, yeni model Galaxy Note 7 bataryalarının bir kısmının irin tehdidi sunduğunu ve bir milyardan fazla dolara mülk olabilecek büyük bir geri çağırma kampanyası başlattığını kabul etti. Yeniden de, X Style daha ince, ekstra moda bir görünüm sunuyor. Esasen kendinizi ifade etmek için çok daha fazla usulünüz ve sıkıştığınızda ufak bir dayanağa sahip olmanız gerekir. Tv gösterileriyle beraber, Bolt, Netflix, Amazon Prime, YouTube, Hulu Plus ve ek birey uygulamaları yoluyla asal harici akıcı içeriğe doğrudan ulaşmanızı sağlar. Şu andan itibaren, postalarınızdan, takviminizdeki, anımsatıcılarınızdaki ve öteki geçimli uygulamalarınızdan bilgi getiren sadece bir Google Asistanlı kartlar arayüzü elde ettiniz.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları