Ana İçeriğe Geç »

Huawei Mate 10 Kılıfları

12.12.2017 21:08

Huawei Mate 10’un Cuzdanpazari.com tarafından en çok dikkat çekilecek özelliği şüphesiz boyutları ve o cüssenin altında gizlediği muhteşem yazılım ve donanım uyumu. Bu uyuma bağlı olarak müthiş bir performans sunan Huawei Mate 10 ‘un genelde büyük boyutlu telefon seven kişilere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda Huawei Mate 10 Kılıfları ve kapaklarında yaşanan gelişmelerde telefonun boyutuyla ilgili olarak şekilleniyor.  Özellikle çok fonksiyonlu akıllı telefon kılıfları arasında büyük boyutlu akıllı telefonlar için üretilenlerin ayrı bir yer tuttuğunu biliyoruz.

Huawei Mate 10 ‘un aynı zamanda fiyat olarak da oldukça uygun bir skaladan satışa sunulmuş olması belirli bir kesim akıllı telefon kullanıcısı için telefonu vazgeçilmez kılmaya yeter. Zira Huawei Mate 10 Kılıfları ve kapakları ile yapılacak güvenlik ve tasarım takviyeleriyle telefonu uzun yıllar aynı kaliteyle kullanmak mümkün olabiliyor. Bu anlamda orijinal tasarımında da daha seçkin bir görüntüye sahip olan Huawei Mate 10 ‘un kılıf ve kapak ile yapılacak bazı kozmetik müdahalelerle oldukça şık bir telefona dönüşmesi sağlanabilir. Özellikle fiyatına göre sağladığı bu görünüm ve yine görünümün yanında sunduğu performans telefonu tam bir fiyat / performans canavarı yapıyor diyebiliriz.

Huawei Mate 10’u tercih sebebi yapacak en belirgin ve faydalı diğer bir özelliği ise şüphesiz bataryası. 4000 mAh gücünde bir batarya ile uzun süren pil ömrü sunan Huawei Mate 10’un aslında akıllı telefon kullanıcılarının birçok ihtiyacı düşünülerek üretildiğini söyleyebiliriz. Çünkü batarya performansının yanında birçok bütçe telefonunda büyük bir sorun haline gelen kamera konusunda da Huawei Mate 10 ‘un müthiş bir kalite yakaladığı ortada. Bu kapsamda Huawei Mate 10 ‘un oldukça tatmin edici satış rakamlarına ulaşacağını yapılan Huawei Mate 10 kılıf ve kapak alışverişlerinden bile hesaplamak mümkün oluyor.

Cuzdanpazari.com’un Huawei Mate 10 akıllı telefonu üzerinde genel fikri ise tamamen bir bütçe telefonu olması yanında telefonun birçok özelliği ile Samsung, Apple gibi firmalarla rekabet edebilecek düzeyde geliştirmelere sahip olduğu. Bu anlamda Huawei Mate 10 Kılıfları ve kapaklarına yönelik vereceğimiz tavsiyeler her zamanki gibi bütçe telefonu olan Huawei Mate 10 ‘un daha uzun süre korunmasına ve aynı performansla kullanılmasına yönelik tavsiyeler olacak. Zira Huawei Mate 10 şuan için piyasadaki en iyi bütçe telefonlarından biri olarak öne çıkıyor. Bu bağlamda hitap ettiği kullanıcı profilinin kılıf ve kapak alışverişini birinci sıraya yazacağı konusunda zaten bir şüphemiz yok. 

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları