Ana İçeriğe Geç »

Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

8.05.2018 16:01

Huawei P20 ve Lite  Kılıf ve Kapakları Paylaşıldı


Telefonun arabirimini özelleştirmeniz için bu gibi farklı noktalarda size seçenekler sunan Huawei, eş hareketi ekranın altında yer alan navigasyon tuşları için de tekrarlıyor. Günümüz amiral gemilerinde Oled ekran kullanılıyorken Huawei ‘nin P20 gibi bir telefonda Lcd ekran kullanması bence telefonun tek eksi rotayı olmuş. Apple’ın amiral gemi makineyi olan iPhone X ile ne gibi farkları olduğu çok fazla merak edildiğinden bir kıyas etme tablosu hazırladık. Ülkemize yeni giriş yapan işletmelerden Honor, bir sonraki üst seviye makineyi için son aşamaya geldi. Huawei P20 ’nin firmanın kendi hızlı şarj teknolojisi olan Super Charge dayanaklı 3400 mAh kapasiteli bataryayı, netlikle standart bir amiral gemisinden daha azını vadetmiyor. Son yarıyılda çıkan amiral gemisi modellerine baktığımızda, genel olarak çift ana kamera ile geldiklerini görmekteyiz. Ailenin son abonelerinden ve gelecek aylarda tanıtımının yapılması beklenen Huawei P20 Kılıf ve Huawei P20 Lite Kılıf modellerine dair hem özellikler hem de görüntüler sızdırıldı. Şirket önümüzdeki ay Paris'te düzenleyeceği basın etkinliğinde P20, P20 Plus ve P20 Lite modellerine resmiyet kazandıracak. Yeni hizmet ile P20 lite ile ilgili yaşanabilecek ekran hasarı satın aldığınız tarihten itibaren 1 ay zamanınca maliyetsiz olarak karşılanırken, P20 ve P20 Pro ile ilgili yaşanabilecek ekran ve/veya arka kapak hasarları 3 ay zamanınca maliyetsiz karşılanıyor. Huawei P20 tezsi için satın alma tarihten itibaren başlayarak, bir ay içinde ekranınızın kırılması vaziyetinde, Aygıtınız garanti kapsamına alınarak ekranı maliyetsiz olarak değiştirilecek.

Huawei’nin P20 Pro modelinin pazarlanmasında büyük katkı sağlayacak yegane rolü üstüne alan bu kameranın büyüklüğü, iPhone X’un 12 MP kamerasından oldukça daha çok yankı buluyor. IPhone X eşi bir çentik, dikey arka kameralar ve aynı zamanda P20'nin tarz oluşturmak için çok önem verdiği arkadaki eşsiz renk eğilimi. Ön kamera kısmında ise 8 MP bedelinde tek bir kamera kullanılıyor. Ekran konusundaki fark ise kullanılan ekran teknolojisinde karşımıza çıkıyor. Çerçeve olarak da ince çerçeveler içerisinde kurulu yüksek düzel ekran gövde oranına sahip olması bekleniyor. Her birinin farklı kamera ve batarya kapasitesine sahip olması beklenen modellerin en büyük ortak özelliği, iki makinede de parmak izi okuyucu sensörünün arka kapakta konumlandırılmış olması. Parmak izi okuyucusunu arka surata konumlandıran Huawei, aynı zamanda 16MP'lik bir arka kameraya sahip. Huawei, yayınladığı videoda telefonların kameralarına dikkat çekti. Arka tasarının netliğiyle dikkat çeken P20 Pro, daha net sema ve ay görüntüsü elde etmenize imkân sağlıyor. Huawei’nin yeni tanıttığı yeni amirali P20 Pro da 4 kameralı akıllı telefonlardan biri oldu, ancak bir farkla.

Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. Gelelim Honor 10’un sahip olduğu donanım bileşenlerine. Türk Telekom Honor 7 Kutu Açılışı 66 izlenme - 2 yıl evvel Türk Telekom'un yeni telefonu Honor 7'nin kutu içeriğine baktık. 6 izlenme - 3 yıl evvel Türk Telekom'dan dev sponsorluk anlaşması! Daha evvel firmanın önde gelen isimlerinden Richard Yu bir ziyaretinde gelecek konusunda iddialı konuşmuştu. Yine emin bir uygulamayı açmak için aynı usulle ekrana harf çizmeniz yeterli. Zira, Huawei’nin yeni amiral gemisi P20’nin iPhone X sonrasında akıllı telefon sektöründe trend haline gelen çentikli ekrana sahip olacağı artık netleşti. Çin'in en önemli teknoloji markalarından Huawei'nin yeni amiral gemisi Huawei P20 Pro, 6,1 inç büyüklüğünde 1080x2240 çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip. Huawei P20 Pro Özellikleri Nelerdir sayfamızda huawei yeni modelleri hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Şimdi de bir kılıf üreticisi tarafından Huawei P20'nin yeni görüntüleri sızdı. Işık ve renk başkalaşımına yüksek hassaslığı olan P20 lite ile her anı en güzel şekilde yakalamak artık kullanıcının bir tık uzağında.

P20 Pro’dan 2 GB daha az, başka bir deyişle 4 GB seviyesinde RAM’e sahip olacak P20, 128 GB UFS depolama ile gelecek. Tüm bu teknolojilere ek olarak Huawei P20 yapay us dayanaklı Kirin 970 işlemciye sahip. Huawi P20 Pro ise öteki iki telefondan farklı olarak neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip. Başlı başına bir galibiyet olan bu hasılat rakamları bile, Huawei P20 modelinin 2018 yılında ne gibi işler başaracağının bir göstergesi. Reyin ve uygulama demişken, bu noktada Huawei P20 Pro'nun hoparlörlerine de değinmek gerekiyor elbette. Huawei P20 Lite ’nin çift objektifli arka kamerası sizi bekliyor. İddialara göre Huawei P20‘de bulunan üçlü kameradan bir çeşit birleşik bir görüntü elde edeceğiz ve böylece 40 MP çözünürlükte çekimler çekebileceğiz. Huawei Mate 10 Pro'nun orijinal, şık tasarımından sonra, Huawei P20 ve Huawei P20 Pro'nun sadece iPhone X'i yakından hatırlatan değil, aynı zamanda bir kopyası olan pak bir görünüme dönüşmesi biraz donakaltıcı. Keza gerek P20, gerekse de P20 Pro, teknik özellikler baz alındığında Mate 10 ve Mate 10 Pro’dan farklı bir yerde durmuyor.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları