Ana İçeriğe Geç »

iPhone 11 Kılıf ve Kapakları

13.09.2019 13:19

IPhone 11 Kılıf Hakkında Teleplus ile Tam Koruma Sağlayın

Eşsiz uygulama yenilikçi Apple hala en etkili olanıdır ve her gün göz kamaştırıcı, kullanışlı, zeki, eğlenceli veya sade tuhaf uygulamalar sunar. Anket, yepyeni RIM'in, piyasaya girdikleri anda tüketiciler arasında önemli bir potansiyel sergilediğini ortaya çıkardı. 999. Ürünün yüksek maliyetine rağmen, iPhone müşterilerinin% 25'i NPD Grubu tarafından yapılan bir ankete göre bir dava kullanmadığını bildirdi. iPhone 11 Kılıf Ekstra Spigen Sağlam Zırh iPhone 11 Pro Max Case veri ve eleştiriler burada bulabilirsiniz. Bir sonraki iPhone 11 Pro Max kasanızı bugün Mobil Eğlence'de bulun. Aynı hesap daha önce iPhone Xs, Xs Max ve XR adlarını kesin olarak öngörmüştü. Bir söylenti, 2019 için daha büyük iPhone'un tanınabileceğini gösteren yüzeylere sahiptir, çünkü iPhone 11 Pro, iPhone Xs Max tarafından belirlenen adlandırma kurallarını ortadan kaldırıyordu. Aynen üçüncü yöntem gibi, iDevice'inizi kapatırken daha hızlıya mal olacaksınız ve şarj olurken iPhone'unuzu veya iPad'inizi kullanmak istemiyorsanız gece boyunca bu tekniği uygulayacaksınız. < / p>

İşte 2017 10.5 inç iPad Pro ile çok uzun zaman önce 2018 11 inç iPad Pro'yu tanıtan arasındaki farklara bir göz atalım. Maksimum 512GB 10,5 inç iPad Pro için 1.129. İPhone'unuzu daha hızlı şarj etmek için, eğer varsa bir iPad şarj cihazı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu nedenle, iOS 11 beta sürümünü koymak şimdi iPhone veya iPad'inizin çökmesine, yaralanmasına vb. Yol açar. İlginçtir ki, Apple yeni iPad Pro ile fotoğrafçılara pek fazla sevgi göstermedi. Fiyatlarımız düşük maliyetli ve iş elde etmek için çok fazla zaman harcamıyoruz. Tanrı seni korusun dostum ve bu güzel merkez için çok teşekkür ederim. İPhone'unuza mükemmel bir şekilde uyan bir tepsi ile birlikte gelir, böylece ekran koruyucunuzu sizin için hizalar ve yapılacak tek şey harika bir şekilde hizalanmış ve korumalı bir ekran ortaya çıkarmak için onu soyun. Bu, iPhone pilini kurtarmanıza yardımcı olacak, iOS pil ömrünü uzatmak ve korumak için size on altı temel fikir veriyoruz.

Bellenimi 5.0.1'e düşürmek hakkında bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Bu metnin yararlı olduğunu düşünüyorsanız, başkalarına yardımcı olmak için ailenizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. iPhone 11 Pro Kılıf Apple, çağdaş IOS 11'i sunar; bununla birlikte iletişimde animoji gönderebilecek ve ek olarak Siri'yi kişisel DJ'iniz yapacaksınız. Fortune günlüğüne (11 Haziran 2008) uygun olarak, danışmanlar Apple'ın 2009'da 10 ila kırk beş milyon iPhone satacağını tahmin ediyor! Apple analisti Ming-Chi Kuo, 2019'da üç yeni iPhone'un da "iki taraflı kablosuz şarj" konusunda yardımcı olacağını belirtti. En yeni iPad Uzmanları ayrıca USB-C'ye yardımcı olan ilk Apple hücresel cihazlardır. Düşük kaliteli olabilecek bazı düşük maliyetli kablolar kullanıyorsanız, kablonun yalnızca iPhone'da (veya iPad'de onaylanmadığı) bir hatayla karşılaşırsınız. Sebebiniz ne olursa olsun, iPhone sekiz'in ön tarafında ve üzerinde tekrar cam var, bu nedenle onu çizilmelerden, çizilmelerden ve düşmelerden koruyabilirsiniz.

Bu web sayfası, 2019 iPhone'ların yeni özellikleri olarak neyin anlatıldığını izleyecektir ve bazı analizler sunacağız ve bir söylentinin mümkün olup olmadığına bakacağız. Sizi en yeni bilgilerden haberdar edeceğiz. Şimdi ve Eylül veya Ekim aylarında bir zamanlar olması muhtemel görünen lansman arasında, bu sayfayı en son bilgilerle sürekli olarak güncelleyeceğiz. Bilgiyi SMS verme uygulamasıyla güvenle yedekleyebilirsiniz. Sn0wbreeze 3.1.Three for Windows, iPhone 2G, 3G ve iPhone 3GS (yalnızca eski açılış önyükleme sürümleri) için jailbreak işlevini sunar; bu, eski temel bantınızı koruyabilir ve sizi en son iPhone OS 3.1.3 ürün bilgisine yükseltebilir. Halk Sağlığı uzmanı Ravi Chowdhury, en yeni modalardaki arka dijital kameranın, 10,5 inçlik iPad'deki 6 elementin yerine 5 faktörlü bir merceğe sahip olduğunu ve bunun yanında eskilerin optik görüntü dengelemesinde (OIS) bulunmadığını belirtti. modeli. Yeni TrueDepth kamerası nedeniyle, 11 inçlik model kimlik doğrulama için Yüz Kimliği, ayrıca Portre modu, Portre Işıklandırması ve Animoji / Memoji'yi verir. Daddy'nin yeni iPhone'undan ötürü, cevap sadece üç veya dört Google aramasıydı. Bu sakarca tasarım, tür faktörü için anlaşılan iPhone ile ilgili fantastik şeyi bozabilir.

haberler

 • iPhone 11 Kılıf ve Kapakları

  Eşsiz uygulama yenilikçi Apple hala en etkili olanıdır ve her gün göz kamaştırıcı, kullanışlı, zeki, eğlenceli veya sade tuhaf uygulamalar sunar. Anket, yepyeni RIM'in, piyasaya girdikleri anda tüketiciler arasında önemli bir potansiyel sergilediğini ortaya çıkardı. 999. Ürünün yüksek maliyetine rağmen,

  13.09.2019 13:19
 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları