Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

28.11.2017 14:52

Apple tarafından 22 Eylül’de basın lansmanı yapılan dünyanın en merakla beklenen telefonu olan iPhone 8 yenilenen özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle 4.7 inç ekranı ile büyük ekran deneyiminden ziyade olması gereken bir ekran deneyimi sunuyor.

Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 10 saatten fazla pil ömrü bulunan iPhone 8 uzun süreli kullanımlar için ideal bir telefon gibi görünüyor.

Cuzdanpazari.com iPhone 8 kılıf, kapak, kılıfları konusunda oldukça iddialı bir duruma bulunuyor. iPhone 8 için kılıf ve kapak oldukça önemli bir aksesuar bu konuda kullanıcılar kaliteli bir aksesuar bulmak istiyor. Cuzdanpazari.com kaliteli iPhone 8 aksesuarlarını oldukça iyi bir fiyat ile kullanıcılar ile buluşturuyor.

En çok tercih edilen iPhone 8 aksesuarları arasında iPhone 8 Şarjlı Kılıf ön plana çıkıyor beyaz ve siyah rengi bulunan iPhone 8 Şarjlı Kılıf Beyaz 5000 mAh bataryası sayesinde telefona ekstra bir şarj imkanı sağlıyor. Bu nedenle oldukça fazla tercih edilen kılıf kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Tam 1 batarya şarj imkanı sağlayan kılıf sayesinde telefonunuzun ömrünüzü 2 katına çıkarmanız mümkün.

iPhone 8 aksusear modelleri arasında ön plana çıkan bir diğer model ise iPhone 8 Darbeye Dayanıklı Silikon Kılıf Lacivert + Kırılmaz Cam bu model hem rengi hem de kalitesi nedeniyle tercih ediliyor. Rengi nedeniyle oldukça şık duran kılıf silikon olması sebebiyle elinizi yormuyor. Bununla birlikte telefonunuzu darbelere karşı koruması da bu modelin en çok tercih edilen modeller arasında olmasının sebeplerinden birisi.

iPhone 8 Ön ve Arka Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah modeli ise Cuzdanpazari.com sitesinin en çok tercih edilen ekran koruyucu modeli hem ön hem de arka için kullanılan aksesuar ile iPhone 8 telefonunuzu çizilme ve kırılmalara karşı koruyabilirsiniz. Cuzdanpazari.com sadece iPhone 8 modeli için değil diğer modeller için de en kaliteli fiyatları ve ürünleri sunuyor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları