Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

27.11.2017 14:30

Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek. Bu sebeple telefon üreticileri de tüketicilerin ihtiyaçlarına, istek ve zevklerine uygun telefon üretmeye devam ediyorlar. Bu zamana kadar üretilen akıllı telefonlar arasında en beğenilen ve rağbet gören telefon modeli hiç şüphe yok ki iPhone ilk çıktığı zamandan bu yana favoriler arasında yer alan iPhone marka telefonlar günümüzde son modeli olan iPhone 8 Kapak ile gene beğenileri toplamayı başardı. iPhone ‘ların kullanım kolaylığı ve fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda kullanım ömrünü uzatmak şu an başlıca ihtiyaçlar arasında yerini alıyor. iPhone telefonları dış etkilerden korumanın birçok yolu var fakat en çok talep edilen yolu telefona kılıf takmak. Kılıf takılan telefon düştüğünde ya da darbe aldığında büyük bir zarar görmüyor. Bu durum da telefonun ömrünün uzamasını sağlıyor. Tüm bu sebeplerden dolayı tüketiciye iyi hizmet vermek amacıyla cuzdanpazari.com sitesi her çeşit ve modelde telefon kılıflarını müşterilerin  beğenisine sunuyor. Cuzdanpazarı.com sitesinde her model telefonunuza ve özellikle iPhone 8 Kılıf model telefonunuza uygun aradığınız şekilde kılıflar mevcut. Cuzdanpazari.com her model kılıfı aynı anda bulmanın kolaylığını ve kaliteyi size sunuyor. Telefonunuzun uzun ömürlü olması  için sizleri de cuzdanpazari.com sitesine bekliyoruz.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları