Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Plus Kılıf ve Akseusarları

21.11.2017 16:19

iPhone 8 Plus tanıtıldığı ilk günden itibaren iki yeni iPhone modelini ortasında kalan ilk telefon olarak dikkat çekti. iPhone 8 Plus’ın hem bir alt hem de bir üst modeliyle aynı anda piyasaya çıkıyor olması kullanıcıların kafasında değişik soru işaretleri yarattı. Normal şartlarda en üst düzey iPhoen modellerinin Plus modelleri olduğunu düşündüğümüzde, Bu anlamda iPhone X’in altında kalan iPhone 8 Plus’ın neye göre tercih edileceği büyük soru işareti. Bu nedenle iPhone 8 Plus kılıfları ve kapakları ile ilgili çalışmalar yapılırken de bu belirsiz hava rahatsızlık yaratıyor. iPhone kullanıcılarının genel profiline baktığımız zaman 10. Yıla özel çıkan bir model dururken diğer iki modelin pek tercih edilmeyeceği gibi bir görüş piyasada hakim görünse de iPhone X’in çıkış fiyatının çok yüksek olması nedeniyle kesin bir öngörü yapmak mümkün değil. Bu anlamda iPhone 8 Plus’ın fiyat olarak bir gömlek aşağıda olması ancak performans ve özellikleri bakımından önceki seriye göre gayet gelişmiş bir akıllı telefon olmasını da hesaba katmak şart. Cuzdanpazari.com olarak iPhone 8 Plus’ın kendisi ve kılıf, kapak gibi aksesuarları hakkında bugüne kadar birçok düşüncemizi dile getirdik lakin halen iPhone 8 Plus’ın hangi seviyelerde tercih edileceğini bilemiyoruz. Bu nedenle genel bazda bütün akıllı telefonlar için olduğu gibi iPhone 8 Plus kılıfları ve kapakları için de kesin olarak söyleyebileceğimiz tek şey bu pahada akıllı telefonlara sahip olurken, kılıf ve kapak kullanımı ile güvenliklerini garanti altına almak kesinlikle çok önemlidir.

 

iPhone 8 Plus’ın iPhone X’e göre düşük fiyatta olması telefonun genel anlamda ucuz olduğunu ifade etmemektedir. Bu nedenle iPhone 8 Plus sahiplerinin telefona sahip olduktan sonra yapmaları gereken ilk aksesuar alışverişleri kılıf veya kapakları kesinlikle kapsamalıdır. Bunu dışında özellikle ekranın güvenliğini tam olarak sağlamak adına iPhone 8 Plus ekran koruyucuları, tam kapatan camları ve kırılmaz camlarını da kullanmak oldukça mantıklı ve makul bir seçenek olacaktır. Bu yolla iPhone 8 Plus’tan uzun süreler aynı verimi alabileceğiniz gibi telefonun başına bir iş gelmesi durumunda yaşayacağınız stresten de kurtulmuş olacaksınız. Bu nedenle Cuzdanpazari.com olarak potansiyel iPhone 8 Plus sahiplerine yapacağımız uyarı bu değerli telefonun güvenliğini birinci planda tutmaları yönünde olacak. Ayrıca her akıllı telefon da olduğu gibi kılıf ve kapak kullanımı sayesinde telefonun dış görünümü ile ilgili de çeşitlilik yakalama şansınız olduğunu unutmayın.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları