Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

9.11.2017 17:14

Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor. iPhone 8 plus kılıfları kılıf seçimi yaparken kullanıcının zevkine uygun seçenekler sunuyor. Klasik kılıf anlayışına yeni bir boyut kazandıran Apple, şeffaf kılıflar kadar renkli ve desenli kılıflara da yer veriyor. Bu durumda kullanıcılar için seçenekler çoğalıyor.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarına Kolay Ulaşım

Aksesuarların sadece kılıfla kalmadığını her kullanıcı biliyor. Ancak telefonu korumak için öncelik olarak satın alınan aksesuarların başında kılıf ve kapak geliyor. Tarzınızı yansıtan kılıf ve kapak seçenekleri için cuzdanpazari.com yenilenen modelleri sürekli olarak güncelliyor. Apple kullanıcılarının aradıklarını kolayca bulmaları için yenilikleri takip eden cuzdanpazari.com sayesinde yenilenen modelleri güncel olarak takip etmek mümkün. Sitede ilgili kategoride satın almak istediğiniz aksesuarlar için öncelikle marka seçimini yapmanız gerekiyor.

Marka seçiminden sonra model seçimini yaparak sahip olduğunuz telefonun aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Her ne kadar üreticisi aynı olsa da, adına bakıldığında iphone olsa da, üretilen modellerin birbirlerinden farklılıkları mevcut. Bu farklılıklar sadece yazılım anlamında değil. Ebat, incelik, yükseklik gibi ölçü farklılıklarından dolayı daha önce kullanmış olduğunuz bir iphone kapağı ve ya kılıfı yeni satın aldığınız bir başka iphone modeline uyum sağlamayabiliyor. Bu sebeple seçiminizi yaparken modelinizi tam olarak seçmeniz gerekiyor. iphone 8 ve ya iphone 8 plus birbirinden farklı olabilir.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarındaki Yenilikler

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yan sanayi ürünler mevcut. Ancak kalite olarak ve insan sağlığına etkisi göz önüne alınarak değerlendirildiğinde orijinal ürünler her zaman daha faydalı ve garanti altındadır. Üretici firma tarafından kullanıcıların hassasiyetleri göz önünde bulundurularak ve markanın kendine has olarak belirlediği imajı doğrultusunda yön verilerek hazırlanan kılıflar ve ya kapaklar, diğer üretici firmalar tarafından kalitesiz malzeme ve orijinal’a benzetilmeye çalışılan desenler ile üretilmektedir.

Ancak Apple kullanıcıları bu farkı çok kolay anlayabiliyor. Orijinal aksesuarlar satışı ile iphone 8 aksesuarlarını bünyesinde bulunduran cuzdanpazari.com kullanıcıların garantisiz ürün almasının önüne geçebilmek için fiyat politikasını oldukça uygun tutuyor. Bu durumda Apple kullanıcıları hem uygun fiyatlı hem kaliteli aksesuarlara sahip olabiliyor.

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları