Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

9.11.2017 17:14

Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor. iPhone 8 plus kılıfları kılıf seçimi yaparken kullanıcının zevkine uygun seçenekler sunuyor. Klasik kılıf anlayışına yeni bir boyut kazandıran Apple, şeffaf kılıflar kadar renkli ve desenli kılıflara da yer veriyor. Bu durumda kullanıcılar için seçenekler çoğalıyor.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarına Kolay Ulaşım

Aksesuarların sadece kılıfla kalmadığını her kullanıcı biliyor. Ancak telefonu korumak için öncelik olarak satın alınan aksesuarların başında kılıf ve kapak geliyor. Tarzınızı yansıtan kılıf ve kapak seçenekleri için cuzdanpazari.com yenilenen modelleri sürekli olarak güncelliyor. Apple kullanıcılarının aradıklarını kolayca bulmaları için yenilikleri takip eden cuzdanpazari.com sayesinde yenilenen modelleri güncel olarak takip etmek mümkün. Sitede ilgili kategoride satın almak istediğiniz aksesuarlar için öncelikle marka seçimini yapmanız gerekiyor.

Marka seçiminden sonra model seçimini yaparak sahip olduğunuz telefonun aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Her ne kadar üreticisi aynı olsa da, adına bakıldığında iphone olsa da, üretilen modellerin birbirlerinden farklılıkları mevcut. Bu farklılıklar sadece yazılım anlamında değil. Ebat, incelik, yükseklik gibi ölçü farklılıklarından dolayı daha önce kullanmış olduğunuz bir iphone kapağı ve ya kılıfı yeni satın aldığınız bir başka iphone modeline uyum sağlamayabiliyor. Bu sebeple seçiminizi yaparken modelinizi tam olarak seçmeniz gerekiyor. iphone 8 ve ya iphone 8 plus birbirinden farklı olabilir.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarındaki Yenilikler

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yan sanayi ürünler mevcut. Ancak kalite olarak ve insan sağlığına etkisi göz önüne alınarak değerlendirildiğinde orijinal ürünler her zaman daha faydalı ve garanti altındadır. Üretici firma tarafından kullanıcıların hassasiyetleri göz önünde bulundurularak ve markanın kendine has olarak belirlediği imajı doğrultusunda yön verilerek hazırlanan kılıflar ve ya kapaklar, diğer üretici firmalar tarafından kalitesiz malzeme ve orijinal’a benzetilmeye çalışılan desenler ile üretilmektedir.

Ancak Apple kullanıcıları bu farkı çok kolay anlayabiliyor. Orijinal aksesuarlar satışı ile iphone 8 aksesuarlarını bünyesinde bulunduran cuzdanpazari.com kullanıcıların garantisiz ürün almasının önüne geçebilmek için fiyat politikasını oldukça uygun tutuyor. Bu durumda Apple kullanıcıları hem uygun fiyatlı hem kaliteli aksesuarlara sahip olabiliyor.

haberler

 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
 • Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

  Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus paketleri bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Gear 360, 4 K'lık bir raporlama veya yayın yayınlamanıza izin vermek

  16.01.2018 18:16
 • Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

  Ahizeyi kullanmak isterseniz, Koşullar ve Şartları bilmek ve kabul etmek zorundasınız. S8'i yakalayıp kullanmanın ne kadar rahat olduğuna donakaldım. Bixby logosu bir Bixby düğmesini basarken görünecektir. Ses eksiltme alternatifine erişseydik, kendimiz yanlışlıkla bunu yaparken buluruz. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Dinamizminin özellikleri,

  15.01.2018 21:06
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları