Ana İçeriğe Geç »

iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

9.11.2017 15:14

Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor. iPhone 8 plus kılıfları kılıf seçimi yaparken kullanıcının zevkine uygun seçenekler sunuyor. Klasik kılıf anlayışına yeni bir boyut kazandıran Apple, şeffaf kılıflar kadar renkli ve desenli kılıflara da yer veriyor. Bu durumda kullanıcılar için seçenekler çoğalıyor.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarına Kolay Ulaşım

Aksesuarların sadece kılıfla kalmadığını her kullanıcı biliyor. Ancak telefonu korumak için öncelik olarak satın alınan aksesuarların başında kılıf ve kapak geliyor. Tarzınızı yansıtan kılıf ve kapak seçenekleri için cuzdanpazari.com yenilenen modelleri sürekli olarak güncelliyor. Apple kullanıcılarının aradıklarını kolayca bulmaları için yenilikleri takip eden cuzdanpazari.com sayesinde yenilenen modelleri güncel olarak takip etmek mümkün. Sitede ilgili kategoride satın almak istediğiniz aksesuarlar için öncelikle marka seçimini yapmanız gerekiyor.

Marka seçiminden sonra model seçimini yaparak sahip olduğunuz telefonun aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Her ne kadar üreticisi aynı olsa da, adına bakıldığında iphone olsa da, üretilen modellerin birbirlerinden farklılıkları mevcut. Bu farklılıklar sadece yazılım anlamında değil. Ebat, incelik, yükseklik gibi ölçü farklılıklarından dolayı daha önce kullanmış olduğunuz bir iphone kapağı ve ya kılıfı yeni satın aldığınız bir başka iphone modeline uyum sağlamayabiliyor. Bu sebeple seçiminizi yaparken modelinizi tam olarak seçmeniz gerekiyor. iphone 8 ve ya iphone 8 plus birbirinden farklı olabilir.

iPhone 8 Plus Aksesuarlarındaki Yenilikler

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yan sanayi ürünler mevcut. Ancak kalite olarak ve insan sağlığına etkisi göz önüne alınarak değerlendirildiğinde orijinal ürünler her zaman daha faydalı ve garanti altındadır. Üretici firma tarafından kullanıcıların hassasiyetleri göz önünde bulundurularak ve markanın kendine has olarak belirlediği imajı doğrultusunda yön verilerek hazırlanan kılıflar ve ya kapaklar, diğer üretici firmalar tarafından kalitesiz malzeme ve orijinal’a benzetilmeye çalışılan desenler ile üretilmektedir.

Ancak Apple kullanıcıları bu farkı çok kolay anlayabiliyor. Orijinal aksesuarlar satışı ile iphone 8 aksesuarlarını bünyesinde bulunduran cuzdanpazari.com kullanıcıların garantisiz ürün almasının önüne geçebilmek için fiyat politikasını oldukça uygun tutuyor. Bu durumda Apple kullanıcıları hem uygun fiyatlı hem kaliteli aksesuarlara sahip olabiliyor.

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları