Ana İçeriğe Geç »

iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

10.11.2017 19:02

iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. Tüm akıllı cep telefonları için koruyucu aksesuar satışı yapan Cüzdan Pazarı, orijinal ürünleriyle cihazınıza renk katıyor. Farklı renk ve modellerde tasarlanan kılıflar, cihazı korurken aynı zamanda şık bir hava veriyor.

iPhone Kılıf Aksesuar Modelleri

Özellikle piyasaya yeni çıkan iPhone modellerine uygun kılıf ve kapak bulabilmek oldukça zor oluyor. Piyasada aksesuar satışı yapan yerlere iPhone X gibi modellere uygun aksesuar bulmak çok da mümkün olamıyor iPhone X kılıfları kılıf türleri içerisinde oldukça zor rastlanılanlardan oluyor. Cüzdan Pazarı, tüm iPhone modelleri için farklı renklerde geliştirdiği aksesuarlar bile büyük bir hizmet vermeyi başarıyor. Kullandığınız cihaz her ne olursa olsun, kendi modelinize uygun kılıf, kapak ve koruyucu cam bulabilmeniz mümkündür. Siteyi ziyaret ederek piyasadaki tüm aksesuar modellerini görüntüleyebilir ve daha sağlam izlenimler edinebilirsiniz.

Orijinal iPhone Kapakları

iPhone cihazların kasası değişime uygun olmadığı için, korumalı bir yapıda olması son derece önemlidir. Zira cihazın arka bölümünde meydana gelen çiziklerde kapak değişimi yapılamıyor. Cüzdan Pazarı, sizler için geniş piyasa araştırması yaparak en kaliteli ürünleri satın alabileceğiniz noktalara sizleri yönlendiriyor. Cihazınıza orijinal kapakları taktırmak için siteyi ziyaret edebilir ve kendi bütçenize en uygun modelleri tespit edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden cuzdanpazari.com adresini ziyaret ederek tüm modelleri karşılaştırabilir ve iPhone cihazınız için en kaliteli aksesuarlara ulaşabilirsiniz.

iPhone Koruyucu Cam Modelleri

Akıllı cep telefonları kullanımında kılıflar kadar koruyucu camların da büyük önemi vardır. Çünkü; telefon camlarında yaşanacak ufak bir çatlama bile, camın komple değişmesine sebep olur. Bu camlar fiyat olarak oldukça yüksek olduğu için, bu bölgeyi doğru bir şekilde korumak gerekiyor. Elbette takılan bu ürünün cihazın yapısını da bozmayacak şekilde olması gerekiyor. CüzdanPazarı, sizler için tüm iPhone modellerindeki koruyucu camları hizmete sunuyor. Cihazınıza uygun olan koruyucu camları çok uygun fiyatlarda sipariş verebilir ve telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları