Ana İçeriğe Geç »

iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

10.11.2017 17:02

iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. Tüm akıllı cep telefonları için koruyucu aksesuar satışı yapan Cüzdan Pazarı, orijinal ürünleriyle cihazınıza renk katıyor. Farklı renk ve modellerde tasarlanan kılıflar, cihazı korurken aynı zamanda şık bir hava veriyor.

iPhone Kılıf Aksesuar Modelleri

Özellikle piyasaya yeni çıkan iPhone modellerine uygun kılıf ve kapak bulabilmek oldukça zor oluyor. Piyasada aksesuar satışı yapan yerlere iPhone X gibi modellere uygun aksesuar bulmak çok da mümkün olamıyor iPhone X kılıfları kılıf türleri içerisinde oldukça zor rastlanılanlardan oluyor. Cüzdan Pazarı, tüm iPhone modelleri için farklı renklerde geliştirdiği aksesuarlar bile büyük bir hizmet vermeyi başarıyor. Kullandığınız cihaz her ne olursa olsun, kendi modelinize uygun kılıf, kapak ve koruyucu cam bulabilmeniz mümkündür. Siteyi ziyaret ederek piyasadaki tüm aksesuar modellerini görüntüleyebilir ve daha sağlam izlenimler edinebilirsiniz.

Orijinal iPhone Kapakları

iPhone cihazların kasası değişime uygun olmadığı için, korumalı bir yapıda olması son derece önemlidir. Zira cihazın arka bölümünde meydana gelen çiziklerde kapak değişimi yapılamıyor. Cüzdan Pazarı, sizler için geniş piyasa araştırması yaparak en kaliteli ürünleri satın alabileceğiniz noktalara sizleri yönlendiriyor. Cihazınıza orijinal kapakları taktırmak için siteyi ziyaret edebilir ve kendi bütçenize en uygun modelleri tespit edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden cuzdanpazari.com adresini ziyaret ederek tüm modelleri karşılaştırabilir ve iPhone cihazınız için en kaliteli aksesuarlara ulaşabilirsiniz.

iPhone Koruyucu Cam Modelleri

Akıllı cep telefonları kullanımında kılıflar kadar koruyucu camların da büyük önemi vardır. Çünkü; telefon camlarında yaşanacak ufak bir çatlama bile, camın komple değişmesine sebep olur. Bu camlar fiyat olarak oldukça yüksek olduğu için, bu bölgeyi doğru bir şekilde korumak gerekiyor. Elbette takılan bu ürünün cihazın yapısını da bozmayacak şekilde olması gerekiyor. CüzdanPazarı, sizler için tüm iPhone modellerindeki koruyucu camları hizmete sunuyor. Cihazınıza uygun olan koruyucu camları çok uygun fiyatlarda sipariş verebilir ve telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları