Ana İçeriğe Geç »

iPhone X Ekran Koruyucuları

9.11.2017 17:18

iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine dayanıklı cam ile üretiliyor Ekran yuvarlak kenarları ile tam olarak kaplayarak tam koruma sağlıyor. iPhone X ekran koruyucu için doğru adres olan cuzdanpazari.com telefonların hem ekranı hem de arka kısmında kılıf kullanma noktasında özgür bir koruma elde etme de etken oluyor. Bütün bu ihtiyaç çeşitleri için ise çok hızlı ve aktif olarak hizmet sunabilecek bir anlayış ile oluyor.

İphone X Kırılmaz Cam Çeşitleri

kırılmaz cam için de çok ince ekran koruyucu çeşitleri cam ekran koruyucu, kavisli ekran koruyucu ve full ekran koruyucular ile site de bir çok model ve renk seçeneğini de kapsayacak ekran koruyucu bulunabiliyor. iPhone X cam ekran koruyucu veya nano cam ekran koruyucu çeşitleri ile daha ince ve cam dokusu olan bir koruma da sağlanabiliyor. Telefonlar da dokunmatik hassasiyeti ve kamera çekimleri olumsuz yönde etkilemede olmayacak ve bu koruyucu cihazın ekranı için ilk günkü gibi çizik olmaması ve göz kamaştırıcı gözükmesini sağlıyor. Bu tür ihtiyaç için de cuzdanpazari.com kişiye en zor ihtiyaçlarında bile yardımcı oluyor.

iPhone X Tam Kapatan Cam Çeşitleri

Tam kapatan cam ise birçok farklı renk seçenek olarak bulunmakta ve bu koruyucu seçer iken kişiler isterse telefonun rengini de düşünerek hareket etmekte fayda olacaktır. Eğer telefon alındığı gibi ince tasarımı ile birlikte deneyimleme yapılması isteniyor ise tam ekran koruyucu film de düşünülebiliyor. Telefonun hem ön hem arka kısmı için koruma sağlayan bu model ile ayrıca bir telefon kılıfı kullanmak zorunda kalınmıyor. Ayrıca ekran koruyucu kullanıcılar için bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitleri için de dayanıklı cam ile üretiliyor. Ekran yuvarlak kenarı ile tam olarak kaplama ile tam olarak koruma sağlıyor. Bu şekil de ise tercih etmek istenilen ekran koruyuculara ulaşmak mümkün oluyor. 

 

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları