Ana İçeriğe Geç »

iPhone X Ekran Koruyucuları

9.11.2017 15:18

iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine dayanıklı cam ile üretiliyor Ekran yuvarlak kenarları ile tam olarak kaplayarak tam koruma sağlıyor. iPhone X ekran koruyucu için doğru adres olan cuzdanpazari.com telefonların hem ekranı hem de arka kısmında kılıf kullanma noktasında özgür bir koruma elde etme de etken oluyor. Bütün bu ihtiyaç çeşitleri için ise çok hızlı ve aktif olarak hizmet sunabilecek bir anlayış ile oluyor.

İphone X Kırılmaz Cam Çeşitleri

kırılmaz cam için de çok ince ekran koruyucu çeşitleri cam ekran koruyucu, kavisli ekran koruyucu ve full ekran koruyucular ile site de bir çok model ve renk seçeneğini de kapsayacak ekran koruyucu bulunabiliyor. iPhone X cam ekran koruyucu veya nano cam ekran koruyucu çeşitleri ile daha ince ve cam dokusu olan bir koruma da sağlanabiliyor. Telefonlar da dokunmatik hassasiyeti ve kamera çekimleri olumsuz yönde etkilemede olmayacak ve bu koruyucu cihazın ekranı için ilk günkü gibi çizik olmaması ve göz kamaştırıcı gözükmesini sağlıyor. Bu tür ihtiyaç için de cuzdanpazari.com kişiye en zor ihtiyaçlarında bile yardımcı oluyor.

iPhone X Tam Kapatan Cam Çeşitleri

Tam kapatan cam ise birçok farklı renk seçenek olarak bulunmakta ve bu koruyucu seçer iken kişiler isterse telefonun rengini de düşünerek hareket etmekte fayda olacaktır. Eğer telefon alındığı gibi ince tasarımı ile birlikte deneyimleme yapılması isteniyor ise tam ekran koruyucu film de düşünülebiliyor. Telefonun hem ön hem arka kısmı için koruma sağlayan bu model ile ayrıca bir telefon kılıfı kullanmak zorunda kalınmıyor. Ayrıca ekran koruyucu kullanıcılar için bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitleri için de dayanıklı cam ile üretiliyor. Ekran yuvarlak kenarı ile tam olarak kaplama ile tam olarak koruma sağlıyor. Bu şekil de ise tercih etmek istenilen ekran koruyuculara ulaşmak mümkün oluyor. 

 

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları