Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Kılıf ve Aksesuarları

8.10.2017 17:08

LG G6, firmanın başı çeken telefon modeli olarak piyasaya çıkan ve çıktığı dönemdeki rakip firma muadili olan Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 gibi telefonlar ile kıyaslanarak incelenen bir akıllı telefon. Cuzdanpazari.com’un bu konudaki en net görüşü de öncelikle LG G6’nın bahsi geçen diğer akıllı telefonlara göre birçok dezavantajı bünyesinde barındırdığı konusunda. Bununla birlikte Cuzdanpazari.com olarak her şeye rağmen oldukça sık satılan bir telefon olmayı başaran LG’nin G6 modeline yönelik aksesuar seçimi ile alakalı konulara da değineceğimizi söyleyelim. Akıllı telefon aksesuarı dediğimizde hepimizin aklına ilk gelenler şüphesiz kılıf ve kapak gibi güvenliği ön planda tutan aksesuarlar geliyor. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un LG G6 kılıfları ile ilgili yorumları daha detaylı olacak. Öncelikle LG G6 kılıflarının oldukça sık talep gören kılıflar olduğunu söyleyebiliriz. Cuzdanpazari.com’un birçok akıllı telefon aksesuarı üreticisi ve satıcısı ile yaptığı bilgi alış – verişi sonucu oldukça tatmin edici rakamlarda satışlar gerçekleştiği öğrenildi. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un bu yazısının konusu da LG G6 kılıfları ve diğer aksesuarlarının yanında telefonun teknik özellikleri etrafında şekillecenek.

 

LG G6 sürekli olarak karşılaştırıldığı Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 telefonlarına göre iki büyük dezavantaja sahip. Bunlardan en spesifik olanı kamera açısından HTC U11’in kalitesinden çok uzak kalması. Daha genel bazda yapılan değerlendirmelerde de birçok açıdan (işlem gücü, görüntü kalitesi vb.) Galaxy S8’in gerisinde olduğunu söylemek mümkün. Ancak LG G6’nın kendine özgü avantajlarının olduğunu söylemekte mümkün. Örneğin genelde akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız 16:9 çerçeve oranının LG G6 ‘da 18:9 yani 2:1 olması daha küçük bir görüntü panelinde daha geniş bir görüntü sağlıyor. Yine ekran boyutunun 5.7 inç seviyesine ulaşması da önceki LG modellerine göre ekranda oluşan çarpıcı bir değişiklik olarak göze çarpıyor. Ayrıca ekran köşelerinin artık daha da oval çizgilere sahip olması da hem görüntüyü hoş kılıyor hem de kullanışlılığı arttırıyor diyebiliriz. Ayrıca LG’nin firmaya ait bütün uygulamaları da bu yeni ekran özelliklerine göre güncellenerek en iyi görüntü performansını vermek için hazırlanmış durumda.

Şimdi gelelim LG G6 kılıflarına ve telefonun güvenliğine. LG G6 önceki modellere göre daha da güçlendirilen performans özellikleri, ekran ve tasarım gibi sac ayaklarıyla yepyeni bir G serisi modeli ortaya koymuş. Bu yeniliğin getirdiklerinden biri de yüksek teknoloji kullanıldıkça telefonun fiyatı ile birlikte hassaslığının da artması. Yani daha yüksek fiyata çok daha korumaya muhtaç bir telefon olması. Burada güvenlikten kastımız direk olarak cebinizi etkileyebilecek olan fiziksel güvenlik. LG G6 kılıfları ve kapaklarının ulaştığı satış rakamlarına baktığımızda birçok akıllı telefon kullanıcısı bizim uyarılarımıza ihtiyaç duymadan kılıf, kapak, ekran koruyucu vb. kullanımını kendiliğinden gerçekleştiriyor. LG G6 kılıflarının da Cuzdanpazari.com araştırmalarına göre diğer modeller gibi oldukça fazla tercih edilen kılıflar olduğu görülüyor. Bir akıllı telefonun güvenliği konusunda birincil aktörün kılıflar, kapaklar ve ekran koruyucular gibi aksesuarlar olduğunu LG G6 kılıflarını satın alanlar da çoktan anlamış gibi gözüküyor. 

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları