Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Kılıf ve Aksesuarları

8.10.2017 17:08

LG G6, firmanın başı çeken telefon modeli olarak piyasaya çıkan ve çıktığı dönemdeki rakip firma muadili olan Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 gibi telefonlar ile kıyaslanarak incelenen bir akıllı telefon. Cuzdanpazari.com’un bu konudaki en net görüşü de öncelikle LG G6’nın bahsi geçen diğer akıllı telefonlara göre birçok dezavantajı bünyesinde barındırdığı konusunda. Bununla birlikte Cuzdanpazari.com olarak her şeye rağmen oldukça sık satılan bir telefon olmayı başaran LG’nin G6 modeline yönelik aksesuar seçimi ile alakalı konulara da değineceğimizi söyleyelim. Akıllı telefon aksesuarı dediğimizde hepimizin aklına ilk gelenler şüphesiz kılıf ve kapak gibi güvenliği ön planda tutan aksesuarlar geliyor. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un LG G6 kılıfları ile ilgili yorumları daha detaylı olacak. Öncelikle LG G6 kılıflarının oldukça sık talep gören kılıflar olduğunu söyleyebiliriz. Cuzdanpazari.com’un birçok akıllı telefon aksesuarı üreticisi ve satıcısı ile yaptığı bilgi alış – verişi sonucu oldukça tatmin edici rakamlarda satışlar gerçekleştiği öğrenildi. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un bu yazısının konusu da LG G6 kılıfları ve diğer aksesuarlarının yanında telefonun teknik özellikleri etrafında şekillecenek.

 

LG G6 sürekli olarak karşılaştırıldığı Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 telefonlarına göre iki büyük dezavantaja sahip. Bunlardan en spesifik olanı kamera açısından HTC U11’in kalitesinden çok uzak kalması. Daha genel bazda yapılan değerlendirmelerde de birçok açıdan (işlem gücü, görüntü kalitesi vb.) Galaxy S8’in gerisinde olduğunu söylemek mümkün. Ancak LG G6’nın kendine özgü avantajlarının olduğunu söylemekte mümkün. Örneğin genelde akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız 16:9 çerçeve oranının LG G6 ‘da 18:9 yani 2:1 olması daha küçük bir görüntü panelinde daha geniş bir görüntü sağlıyor. Yine ekran boyutunun 5.7 inç seviyesine ulaşması da önceki LG modellerine göre ekranda oluşan çarpıcı bir değişiklik olarak göze çarpıyor. Ayrıca ekran köşelerinin artık daha da oval çizgilere sahip olması da hem görüntüyü hoş kılıyor hem de kullanışlılığı arttırıyor diyebiliriz. Ayrıca LG’nin firmaya ait bütün uygulamaları da bu yeni ekran özelliklerine göre güncellenerek en iyi görüntü performansını vermek için hazırlanmış durumda.

Şimdi gelelim LG G6 kılıflarına ve telefonun güvenliğine. LG G6 önceki modellere göre daha da güçlendirilen performans özellikleri, ekran ve tasarım gibi sac ayaklarıyla yepyeni bir G serisi modeli ortaya koymuş. Bu yeniliğin getirdiklerinden biri de yüksek teknoloji kullanıldıkça telefonun fiyatı ile birlikte hassaslığının da artması. Yani daha yüksek fiyata çok daha korumaya muhtaç bir telefon olması. Burada güvenlikten kastımız direk olarak cebinizi etkileyebilecek olan fiziksel güvenlik. LG G6 kılıfları ve kapaklarının ulaştığı satış rakamlarına baktığımızda birçok akıllı telefon kullanıcısı bizim uyarılarımıza ihtiyaç duymadan kılıf, kapak, ekran koruyucu vb. kullanımını kendiliğinden gerçekleştiriyor. LG G6 kılıflarının da Cuzdanpazari.com araştırmalarına göre diğer modeller gibi oldukça fazla tercih edilen kılıflar olduğu görülüyor. Bir akıllı telefonun güvenliği konusunda birincil aktörün kılıflar, kapaklar ve ekran koruyucular gibi aksesuarlar olduğunu LG G6 kılıflarını satın alanlar da çoktan anlamış gibi gözüküyor. 

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları