Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Kılıf ve Aksesuarları

8.10.2017 17:08

LG G6, firmanın başı çeken telefon modeli olarak piyasaya çıkan ve çıktığı dönemdeki rakip firma muadili olan Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 gibi telefonlar ile kıyaslanarak incelenen bir akıllı telefon. Cuzdanpazari.com’un bu konudaki en net görüşü de öncelikle LG G6’nın bahsi geçen diğer akıllı telefonlara göre birçok dezavantajı bünyesinde barındırdığı konusunda. Bununla birlikte Cuzdanpazari.com olarak her şeye rağmen oldukça sık satılan bir telefon olmayı başaran LG’nin G6 modeline yönelik aksesuar seçimi ile alakalı konulara da değineceğimizi söyleyelim. Akıllı telefon aksesuarı dediğimizde hepimizin aklına ilk gelenler şüphesiz kılıf ve kapak gibi güvenliği ön planda tutan aksesuarlar geliyor. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un LG G6 kılıfları ile ilgili yorumları daha detaylı olacak. Öncelikle LG G6 kılıflarının oldukça sık talep gören kılıflar olduğunu söyleyebiliriz. Cuzdanpazari.com’un birçok akıllı telefon aksesuarı üreticisi ve satıcısı ile yaptığı bilgi alış – verişi sonucu oldukça tatmin edici rakamlarda satışlar gerçekleştiği öğrenildi. Bu kapsamda Cuzdanpazari.com’un bu yazısının konusu da LG G6 kılıfları ve diğer aksesuarlarının yanında telefonun teknik özellikleri etrafında şekillecenek.

 

LG G6 sürekli olarak karşılaştırıldığı Samsung Galaxy S8 ve HTC U11 telefonlarına göre iki büyük dezavantaja sahip. Bunlardan en spesifik olanı kamera açısından HTC U11’in kalitesinden çok uzak kalması. Daha genel bazda yapılan değerlendirmelerde de birçok açıdan (işlem gücü, görüntü kalitesi vb.) Galaxy S8’in gerisinde olduğunu söylemek mümkün. Ancak LG G6’nın kendine özgü avantajlarının olduğunu söylemekte mümkün. Örneğin genelde akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız 16:9 çerçeve oranının LG G6 ‘da 18:9 yani 2:1 olması daha küçük bir görüntü panelinde daha geniş bir görüntü sağlıyor. Yine ekran boyutunun 5.7 inç seviyesine ulaşması da önceki LG modellerine göre ekranda oluşan çarpıcı bir değişiklik olarak göze çarpıyor. Ayrıca ekran köşelerinin artık daha da oval çizgilere sahip olması da hem görüntüyü hoş kılıyor hem de kullanışlılığı arttırıyor diyebiliriz. Ayrıca LG’nin firmaya ait bütün uygulamaları da bu yeni ekran özelliklerine göre güncellenerek en iyi görüntü performansını vermek için hazırlanmış durumda.

Şimdi gelelim LG G6 kılıflarına ve telefonun güvenliğine. LG G6 önceki modellere göre daha da güçlendirilen performans özellikleri, ekran ve tasarım gibi sac ayaklarıyla yepyeni bir G serisi modeli ortaya koymuş. Bu yeniliğin getirdiklerinden biri de yüksek teknoloji kullanıldıkça telefonun fiyatı ile birlikte hassaslığının da artması. Yani daha yüksek fiyata çok daha korumaya muhtaç bir telefon olması. Burada güvenlikten kastımız direk olarak cebinizi etkileyebilecek olan fiziksel güvenlik. LG G6 kılıfları ve kapaklarının ulaştığı satış rakamlarına baktığımızda birçok akıllı telefon kullanıcısı bizim uyarılarımıza ihtiyaç duymadan kılıf, kapak, ekran koruyucu vb. kullanımını kendiliğinden gerçekleştiriyor. LG G6 kılıflarının da Cuzdanpazari.com araştırmalarına göre diğer modeller gibi oldukça fazla tercih edilen kılıflar olduğu görülüyor. Bir akıllı telefonun güvenliği konusunda birincil aktörün kılıflar, kapaklar ve ekran koruyucular gibi aksesuarlar olduğunu LG G6 kılıflarını satın alanlar da çoktan anlamış gibi gözüküyor. 

haberler

 • Nokia 8 Kılıf Aksesuar Modelleri

  Cuzdanpazari.com’un dikkatini ilk çeken husus cep telefonunun sağladığı kamera teknolojisi oldu diyebiliriz. Bununla birlikte mevcut fiyatlandırmasına göre sağldığı diğer teknik özellikler de oldukça etkileyici. Ancak Nokia 8 kılıfları ve kapaklarına

  20.10.2017 13:00
 • Samsung Galaxy J7 Max Telefonları Ülkemizde

  Genel olarak Samsung Galaxy C7 Max kılıf modelleri incelenmeye başlandığı zaman da görülebileceği üzere insanların karşılarına pek çok farklı tarzda kılıflar çıkmakta. Fakat bu kılıfların hepsi ne yazık ki cep telefonu koruma konusunda insanlara istediklerini tam anlamıyla veremiyor.

  20.10.2017 11:55
 • Huawei P10 Kılıf ve Aksesuarları

  Huawei de bu alanda bir anda yaptıkları çıkış ile beraber geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Huawei P10 kılıf da markanın en son çıkartmış olan cep telefonlarından bir tanesi adına özel bir şekilde üretilmektedir.

  19.10.2017 14:54
 • Samsung Galaxy Note 8 Aksesuar Çeşitleri

  Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra telefonlarını korumak, daha estetik ve güzel göstermek ve kendi tarzlarını yansıtmak için telefon kılıfları kullanıyorlar.

  19.10.2017 00:26
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı Aksesuarları

  Yapacakları yanlış seçimlerden sonra yapılan Samsung Galaxy Note 8 kılıf kullanımı konusunda ne yazık ki istenilen sonuçları beraberinde getiremiyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmesi adına

  19.10.2017 00:03
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları