Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Plus Geliyor

28.06.2017 12:35

Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini (LG G6) ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

 

Başka yerlerde, LG G6 gibi benzer donanımları edineceksiniz. LG G6 + 'nın yanı sıra, Güney Kore firması da 32GB depolama çeşidiyle LG G6'yı düzgün bir şekilde satacağını açıkladı. LG G6 +, telefonda bulunan 32-bit Hi-Fi Quad DAC'den tümüyle yararlanmak için çok daha fazla depolama, kablosuz şarj ve birlikte verilen B & Play kulaklıklarla birlikte geliyor. LG G6 +, amiral gemisi akıllı telefonunun süper ücretli bir versiyonu piyasaya sürüldü.

 

3 ay tamamen ücretsiz: BT Sport Add-On'u ilk kez talep eden müşteri ve küçük işletme planları için umut vaat ediyor. Ücretsiz sürenin sonunda, Eklenti için otomatik olarak ücret alınır, ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eklenti, hesabınızdan üç aylık süre boyunca herhangi bir noktadan kaldırılırsa, Eklentiyi bir kez daha tamamen ücretsiz olarak alamazsınız.

 

Üç ay, Eklenti talebinizi elde ettiğimiz kadar hızlı bir şekilde başlar ya da değer planınıza girdiğiniz ya da değer planınızı yükselttiğiniz tarihten başlar. Eklenti, ardışık üç ay boyunca edinilebilir. Altı ayın ücretsiz sunumundan daha önce yararlandıysanız, hak kazanamazsınız.

 

BT Sport Add-On'u bir kez isteyen tüketici ve küçük ölçekli küçük işletme planlarıyla müşterilere kolaylıkla erişilebilir. MWC 2017'de duyurulan en güncel iki amiral gemisi akıllı telefonla ilgili yorum bölümündeki okuyucularımızın düşüncelerini duymak istiyoruz, Bizi bu akıllı telefonlardan çok daha fazla karşılaştırmayı üstleneceğiz. Huawei P10 Plus yuvarlak kenarları elmas tasarım unsurunu azaltarak, etkileyici bir akıllı telefon haline getirirken, aynı zamanda G6'ya kıyasla biraz daha büyük bir pile sahipken, LG G6 fırsatı kompakt bir fiziğin büyük gösterisidir. Her bir cihazda ikili kamera algılayıcı yöntemi, cihazların iki benzersiz niş hedefini hedef almasını sağlayan çeşitlilik göstermektedir.

 

Kısacası, her iki cihaz da size güçlü metal örnekleri, etkileyici donanım ve kamera sensörleri ile üstün tasarım sunar. Buna rağmen, 128 GB depolama alanına sahip LG G6 +, bu özelliklerin hepsini tek bir pakete entegre ediyor. Özellikle LG, daha önce farklı pazarlarda G6'nın 3 farklı sürümünü başlatmayı seçti; bazıları kablosuz şarj yardımı ve diğerleri ile hayır.

 

Bazı raporlar LG G6 + 'nın 6GB RAM paketi gördüğünü de belirtti ancak şirketten bir onay gelmedi. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni LG G6 32GB, 32GB dahili depolama kapasitesine sahip olsa da, tipik LG G6 (64GB) ile onun yeni versiyonları arasındaki en büyük fark depolama kapasitesindedir - yeni LG G6 + 128GB'lık pakettir. Moto G5 Plus'da beş.2 inçlik Tam HD ekran, bir Qualcomm Snapdragon 625 yongası, 2GB veya 4GB RAM ve 32GB ve 64GB dahili depolama seçenekleri, f / 1.7 diyafram açıklığı olan 12 megapiksel bir kamera ve üç, 000mAh pil gücü bulunuyor. Moto G5'den ayırt etmek.

 

Bir sürü Plus akıllı telefon, bir çeşit amiral gemisi cihazı olma eğilimindedir; ancak Motorola Moto G5 Plus, bir azaltma çeşitliliği Plus versiyonu olarak ön plana çıkmaktadır. G6, microSD ile belleği genişletme imkanı sağlar ve bir noktada, G6 + 'ya eklenen tüm yeni güvenlik özelliklerini, daha büyük bir fiyat etiketi etiketi ile pazar alanına ulaşması beklenmesine rağmen atacaktır. Dürüst olmak gerekirse, pazar yeri maliyetine bağlı olarak, kablosuz şarjın sizin için önemli olduğu sürece, orijinal varyantla karşılaştırıldığında gerçekten bu modele yatırım yapmaya değer olduğunu söylemem.

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları