Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Plus Geliyor

28.06.2017 12:35

Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini (LG G6) ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

 

Başka yerlerde, LG G6 gibi benzer donanımları edineceksiniz. LG G6 + 'nın yanı sıra, Güney Kore firması da 32GB depolama çeşidiyle LG G6'yı düzgün bir şekilde satacağını açıkladı. LG G6 +, telefonda bulunan 32-bit Hi-Fi Quad DAC'den tümüyle yararlanmak için çok daha fazla depolama, kablosuz şarj ve birlikte verilen B & Play kulaklıklarla birlikte geliyor. LG G6 +, amiral gemisi akıllı telefonunun süper ücretli bir versiyonu piyasaya sürüldü.

 

3 ay tamamen ücretsiz: BT Sport Add-On'u ilk kez talep eden müşteri ve küçük işletme planları için umut vaat ediyor. Ücretsiz sürenin sonunda, Eklenti için otomatik olarak ücret alınır, ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Eklenti, hesabınızdan üç aylık süre boyunca herhangi bir noktadan kaldırılırsa, Eklentiyi bir kez daha tamamen ücretsiz olarak alamazsınız.

 

Üç ay, Eklenti talebinizi elde ettiğimiz kadar hızlı bir şekilde başlar ya da değer planınıza girdiğiniz ya da değer planınızı yükselttiğiniz tarihten başlar. Eklenti, ardışık üç ay boyunca edinilebilir. Altı ayın ücretsiz sunumundan daha önce yararlandıysanız, hak kazanamazsınız.

 

BT Sport Add-On'u bir kez isteyen tüketici ve küçük ölçekli küçük işletme planlarıyla müşterilere kolaylıkla erişilebilir. MWC 2017'de duyurulan en güncel iki amiral gemisi akıllı telefonla ilgili yorum bölümündeki okuyucularımızın düşüncelerini duymak istiyoruz, Bizi bu akıllı telefonlardan çok daha fazla karşılaştırmayı üstleneceğiz. Huawei P10 Plus yuvarlak kenarları elmas tasarım unsurunu azaltarak, etkileyici bir akıllı telefon haline getirirken, aynı zamanda G6'ya kıyasla biraz daha büyük bir pile sahipken, LG G6 fırsatı kompakt bir fiziğin büyük gösterisidir. Her bir cihazda ikili kamera algılayıcı yöntemi, cihazların iki benzersiz niş hedefini hedef almasını sağlayan çeşitlilik göstermektedir.

 

Kısacası, her iki cihaz da size güçlü metal örnekleri, etkileyici donanım ve kamera sensörleri ile üstün tasarım sunar. Buna rağmen, 128 GB depolama alanına sahip LG G6 +, bu özelliklerin hepsini tek bir pakete entegre ediyor. Özellikle LG, daha önce farklı pazarlarda G6'nın 3 farklı sürümünü başlatmayı seçti; bazıları kablosuz şarj yardımı ve diğerleri ile hayır.

 

Bazı raporlar LG G6 + 'nın 6GB RAM paketi gördüğünü de belirtti ancak şirketten bir onay gelmedi. Adından da anlaşılacağı gibi, yeni LG G6 32GB, 32GB dahili depolama kapasitesine sahip olsa da, tipik LG G6 (64GB) ile onun yeni versiyonları arasındaki en büyük fark depolama kapasitesindedir - yeni LG G6 + 128GB'lık pakettir. Moto G5 Plus'da beş.2 inçlik Tam HD ekran, bir Qualcomm Snapdragon 625 yongası, 2GB veya 4GB RAM ve 32GB ve 64GB dahili depolama seçenekleri, f / 1.7 diyafram açıklığı olan 12 megapiksel bir kamera ve üç, 000mAh pil gücü bulunuyor. Moto G5'den ayırt etmek.

 

Bir sürü Plus akıllı telefon, bir çeşit amiral gemisi cihazı olma eğilimindedir; ancak Motorola Moto G5 Plus, bir azaltma çeşitliliği Plus versiyonu olarak ön plana çıkmaktadır. G6, microSD ile belleği genişletme imkanı sağlar ve bir noktada, G6 + 'ya eklenen tüm yeni güvenlik özelliklerini, daha büyük bir fiyat etiketi etiketi ile pazar alanına ulaşması beklenmesine rağmen atacaktır. Dürüst olmak gerekirse, pazar yeri maliyetine bağlı olarak, kablosuz şarjın sizin için önemli olduğu sürece, orijinal varyantla karşılaştırıldığında gerçekten bu modele yatırım yapmaya değer olduğunu söylemem.

haberler

 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
 • Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

  Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus paketleri bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Gear 360, 4 K'lık bir raporlama veya yayın yayınlamanıza izin vermek

  16.01.2018 18:16
 • Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

  Ahizeyi kullanmak isterseniz, Koşullar ve Şartları bilmek ve kabul etmek zorundasınız. S8'i yakalayıp kullanmanın ne kadar rahat olduğuna donakaldım. Bixby logosu bir Bixby düğmesini basarken görünecektir. Ses eksiltme alternatifine erişseydik, kendimiz yanlışlıkla bunu yaparken buluruz. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Dinamizminin özellikleri,

  15.01.2018 21:06
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları