Ana İçeriğe Geç »

LG V20 Kılıf Çeşitleri Bol Çeşitle Gelmeye Başladı

20.03.2017 15:34

VRS Tasarımının LG V20 kılıfı size, koruma kabiliyetinden ödün vermeden minimalistlerin özelliklerini sunar. Fırçalanmış metal tasarımı, akıllı telefonunuz için askeri düzeyde koruma sağlayan çift katmanlı bir tampon senaryosu ile güçlendirilmiştir. Cihazınızı çizilmeye ve şok problemlerine karşı koruyan pürüzsüz bir çekirdek ile zırh kabuğuna sahiptir. Pleson Kristal Açıkça görülen LG V20 Çevresi, ana hatlarıyla gösterilen örneklere kıyasla daha ucuzdur ve sınırlı savunma imkânı sunar, ancak bu durum aynı zamanda LG V20'deki tatlılığı tamamen net olduğu gibi sergileme olanağı sunar.

Durum güzel gelişti ve cep telefonunun üstünde avantajlı bir tutuş sergiliyor ve parmak izi lekelerini düşürüyor. Hafif, çok esnektir ve limanlardan ve işlevlerden faydalanmak için iyi kesimler içermektedir. Bu şık Spigen Sert Zırhlı

LG V20 senaryo, şık siyah TPU kabuğu ve dokulu karbon fiberden üretilmiştir ve parlak bir yüzeyin yanı sıra en üst düzey bir bakış açısı sunar. Durum, dairesel parmak izi tarayıcıya açılıyor ve tüm portlar gibi ek olarak dijital kameraya da geniş erişim imkânı sunuyor. İç bölüm, hava yastığı ile şok emme ve örümcek ağı örüntüsü için teknolojik yenilik ile hazırlanmış olup, telefonun herhangi bir kazara zarar görmemesi için korunmuştur. Elimizden gelenin en iyisi, şeffaf bir LG V20 şartı olmaksızın eksikti, yine de Ringke'nin üstündeki insanlar günü kurtarmak için aşağıda. Cep telefonunu mükemmel bir biçimde eşleştiriyor ve son teknolojiye sahip 2 kat netlik kaplaması sayesinde, telefonun orijinal görünümünü ve hissini en aza indirgeyerek az miktarda toplu hale getiriyor.

Üstün polikarbon ve TPU'dan yapılmış bu sağlam LG V20 senaryosu, telefonunuzdaki içme suyu direnci de dahil olmak üzere tüm açık limanları maskeleyen dahili bir ekran koruyucusu ve kanatlarla birlikte gelir. Zırhlı konumlandırılmış düğmeler çizilmeye ve kaymaya karşı dayanıklı olduğunda, kaldırılan TPU servisinden dolayı köşeler de sabitlenir. Bu, soran değer sunan oldukça fazla güvenlik.

Amazon'da bu durum, modelin yeni ahizesi için üç katman savunması sağlıyor: arka kapak sert polikarbonattan yapılmış, iç TPU'dan uzak üretilmiş ve bu nedenle ekran koruyucusu bulunan bir durum da geliyor. Şimdi, kendi görevinizin başka bir aşamasına geçersiniz. Düşmanınızın radarına sadık kalınarak bir topluluğa bir ziyaretçinin kılığına sızmak zorundasınız - sadece herhangi bir konuk değil. Bölgedeki en görkemli insantan biri olabilirsiniz; bu sayede, açık bir şekilde lehinize algılayışınızı kullanan sayısız hayranın ilgisini çekmiş olursunuz.

Çeşitliliğinize çok fazla isteyiniz ve LG V20 durumunuzu doğru şekilde şekillendirilmiş alüminyum gövdesi ile yerleştirdiklerinde, yardım edemiyor, ancak etkili tadınızı kabul edemiyorlar. Şiddetli akıllı telefon koşulları, sağlam, kapsamlı ve savunma çeşitlemeleri elde etmek için tanımlanır. Bu durum kesinlikle tamamen farklı değil çünkü hiç şüphesiz LG V20'nin en uygun tampon koşullarından biri mevcut durumda. Bu tamponlar, durumun her köşesinde 4 köşe bulunur ve ayrıca kaldırılırlar. Böylece, herhangi bir şokun emilmesi yanında kaldırılmış tamponlar ekranınızı herhangi bir çizikten kurtarabilir.

Kayar kapaklı numune, muhtemelen telefonun avucunuzdan aşağı kaymasına izin vermeyecektir. Durum inanılmaz derecede ince ancak akıllı telefonunuzun güvenliğiyle birlikte ödün vermiyor. Bu son derece dayanıklı örnekler, sürücüyü beklenmedik etkilere karşı emme ve taşıma özelliğine sahip FlexShock adlı özel bir hibrid malzemeden oluşturulmuştur.

Bu LG V20 durumunuzun tasarımı basit ama pürüzsüz elmas desenli arka yüzü çok fazla çiziyor ve tek elle mükemmel bir tutuş sağlıyor. Durumun, limanlara ve karakteristiklere kapsamlı bir şekilde girilmesini sağlayan kesintileri var. Gelecek on En kullanışlı En kaliteli LG V20 Kılıfları ve Adresleri, farklı bir ihale koşulumuz var. Ancak bu gerçekten kolay ve rahat bir vaka değil. Son derece şok emici ve çizilmeye karşı dayanıklı, en iyi ve kaliteli PB tamamen ücretsiz RoHS lisanslı TPU'dan uzaktadır. Buna ek olarak, kartları saklamak için gizli bir bölme de vardır.

Tüm Haberler Sayfasına Dönmek için Tıklayınız

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları