Ana İçeriğe Geç »

LG V20 Kılıf Çeşitleri Bol Çeşitle Gelmeye Başladı

20.03.2017 15:34

VRS Tasarımının LG V20 kılıfı size, koruma kabiliyetinden ödün vermeden minimalistlerin özelliklerini sunar. Fırçalanmış metal tasarımı, akıllı telefonunuz için askeri düzeyde koruma sağlayan çift katmanlı bir tampon senaryosu ile güçlendirilmiştir. Cihazınızı çizilmeye ve şok problemlerine karşı koruyan pürüzsüz bir çekirdek ile zırh kabuğuna sahiptir. Pleson Kristal Açıkça görülen LG V20 Çevresi, ana hatlarıyla gösterilen örneklere kıyasla daha ucuzdur ve sınırlı savunma imkânı sunar, ancak bu durum aynı zamanda LG V20'deki tatlılığı tamamen net olduğu gibi sergileme olanağı sunar.

Durum güzel gelişti ve cep telefonunun üstünde avantajlı bir tutuş sergiliyor ve parmak izi lekelerini düşürüyor. Hafif, çok esnektir ve limanlardan ve işlevlerden faydalanmak için iyi kesimler içermektedir. Bu şık Spigen Sert Zırhlı

LG V20 senaryo, şık siyah TPU kabuğu ve dokulu karbon fiberden üretilmiştir ve parlak bir yüzeyin yanı sıra en üst düzey bir bakış açısı sunar. Durum, dairesel parmak izi tarayıcıya açılıyor ve tüm portlar gibi ek olarak dijital kameraya da geniş erişim imkânı sunuyor. İç bölüm, hava yastığı ile şok emme ve örümcek ağı örüntüsü için teknolojik yenilik ile hazırlanmış olup, telefonun herhangi bir kazara zarar görmemesi için korunmuştur. Elimizden gelenin en iyisi, şeffaf bir LG V20 şartı olmaksızın eksikti, yine de Ringke'nin üstündeki insanlar günü kurtarmak için aşağıda. Cep telefonunu mükemmel bir biçimde eşleştiriyor ve son teknolojiye sahip 2 kat netlik kaplaması sayesinde, telefonun orijinal görünümünü ve hissini en aza indirgeyerek az miktarda toplu hale getiriyor.

Üstün polikarbon ve TPU'dan yapılmış bu sağlam LG V20 senaryosu, telefonunuzdaki içme suyu direnci de dahil olmak üzere tüm açık limanları maskeleyen dahili bir ekran koruyucusu ve kanatlarla birlikte gelir. Zırhlı konumlandırılmış düğmeler çizilmeye ve kaymaya karşı dayanıklı olduğunda, kaldırılan TPU servisinden dolayı köşeler de sabitlenir. Bu, soran değer sunan oldukça fazla güvenlik.

Amazon'da bu durum, modelin yeni ahizesi için üç katman savunması sağlıyor: arka kapak sert polikarbonattan yapılmış, iç TPU'dan uzak üretilmiş ve bu nedenle ekran koruyucusu bulunan bir durum da geliyor. Şimdi, kendi görevinizin başka bir aşamasına geçersiniz. Düşmanınızın radarına sadık kalınarak bir topluluğa bir ziyaretçinin kılığına sızmak zorundasınız - sadece herhangi bir konuk değil. Bölgedeki en görkemli insantan biri olabilirsiniz; bu sayede, açık bir şekilde lehinize algılayışınızı kullanan sayısız hayranın ilgisini çekmiş olursunuz.

Çeşitliliğinize çok fazla isteyiniz ve LG V20 durumunuzu doğru şekilde şekillendirilmiş alüminyum gövdesi ile yerleştirdiklerinde, yardım edemiyor, ancak etkili tadınızı kabul edemiyorlar. Şiddetli akıllı telefon koşulları, sağlam, kapsamlı ve savunma çeşitlemeleri elde etmek için tanımlanır. Bu durum kesinlikle tamamen farklı değil çünkü hiç şüphesiz LG V20'nin en uygun tampon koşullarından biri mevcut durumda. Bu tamponlar, durumun her köşesinde 4 köşe bulunur ve ayrıca kaldırılırlar. Böylece, herhangi bir şokun emilmesi yanında kaldırılmış tamponlar ekranınızı herhangi bir çizikten kurtarabilir.

Kayar kapaklı numune, muhtemelen telefonun avucunuzdan aşağı kaymasına izin vermeyecektir. Durum inanılmaz derecede ince ancak akıllı telefonunuzun güvenliğiyle birlikte ödün vermiyor. Bu son derece dayanıklı örnekler, sürücüyü beklenmedik etkilere karşı emme ve taşıma özelliğine sahip FlexShock adlı özel bir hibrid malzemeden oluşturulmuştur.

Bu LG V20 durumunuzun tasarımı basit ama pürüzsüz elmas desenli arka yüzü çok fazla çiziyor ve tek elle mükemmel bir tutuş sağlıyor. Durumun, limanlara ve karakteristiklere kapsamlı bir şekilde girilmesini sağlayan kesintileri var. Gelecek on En kullanışlı En kaliteli LG V20 Kılıfları ve Adresleri, farklı bir ihale koşulumuz var. Ancak bu gerçekten kolay ve rahat bir vaka değil. Son derece şok emici ve çizilmeye karşı dayanıklı, en iyi ve kaliteli PB tamamen ücretsiz RoHS lisanslı TPU'dan uzaktadır. Buna ek olarak, kartları saklamak için gizli bir bölme de vardır.

Tüm Haberler Sayfasına Dönmek için Tıklayınız

haberler

 • Samsung Galaxy J7 2017 Kullanıcı Yorumları

  Samsung 2017'de kanıtlayabileceği çok şey var. Özellikle Vodafone ve .Turkcell, ücretlendirme veya başka herhangi bir şey söylemeden Er ya da geç Samsung Galaxy J7'yi (2017) almaya geliyor. Samsung Galaxy J7 2017 modelinin 1920 x 1080 çözünürlük ile 5.5 inç tam HD görüntü sunması bekleniyor.

  25.04.2017 19:40
 • Samsung Galaxy J7 2017 Ülkemizde

  Tüm bu Samsung Galaxy J7 2017 Özellikleri, Yayın Tarihi, Maliyeti, Özellikleri, öncelikle şimdiye kadar duyulan önceki model gözlem ve söylentilere dayanıyor. FCC tarafından onaylanan akıllı telefon modeli Samsung Galaxy J7 2017 uluslararası varyantıdır.

  25.04.2017 19:36
 • Samsung Galaxy J7 2017 Harika Tasarımlı

  Samsung'un Galaxy J7 2017'nin bu sürümlerini çıkartabilmesi mümkün. Hindistan'daki Samsung Galaxy J7 2017 fiyat etiketinin Rs olması bekleniyor. 1,500 TL ve Türkiye 'deki Samsung Galaxy J7 2017 çıkış tarihinin 20 Haziran 2017 

  25.04.2017 19:32
 • Samsung Galaxy J7 2016 J5 Modelinden Daha Çok Sattı

  Samsung Galaxy J7 2016'nın son fiyatı, Samsung resmi bayileri ve garanti sağlayıcıları tarafından sağlanan listeden güncellendi. Samsung, bu yılın başlarında Galaxy J7 akıllı telefonunun 2016 baskısını Çin'de başlattı. Samsung Galaxy j7 16GB LTE

  22.04.2017 15:45
 • Samsung Galaxy J7 2016 Geniş Özellikli Şık Tasarım

  Samsung 2016 için Galaxy J7 ve Galaxy J5'i yeniledi. Samsung Galaxy J7 (2016) akıllı telefonu Mart 2016'da piyasaya çıktı. Samsung Galaxy J7 (2016) ve J5 (2016) sürümleri şimdi Hindistan'da. Samsung Galaxy J7 (2016), standart Samsung tasarımını sergiliyor.

  22.04.2017 15:41
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları