Ana İçeriğe Geç »

Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

15.01.2018 21:06

Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

Ahizeyi kullanmak isterseniz, Koşullar ve Şartları bilmek ve kabul etmek zorundasınız. S8'i yakalayıp kullanmanın ne kadar rahat olduğuna donakaldım. Bixby logosu bir Bixby düğmesini basarken görünecektir. Ses eksiltme alternatifine erişseydik, kendimiz yanlışlıkla bunu yaparken buluruz. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Dinamizminin özellikleri, S8 ile aynı 5.8 inç 2960 x 1440 Süper AMOLED ekrana sahip ancak çerçevesiz Samsung Galaxy S8 Active kumpası, LG G6'da mevcut olanlara çok benziyor. Galaxy S8 kılıf 'ına ek olarak muhteşem eşleşme geldi. Usta yakalanması gereken bir başka hakimiyet noktası, davanızın ne kadar zorlanacağınız olduğudur. Yan tarafında pürüzsüz, kauçuklanmış bir his var ve cep telefonunuzu çizilmeye karşı gözetmek için mikrofiber bir iç kısım var. Yeni bir Samsung Universe S8 uslu telefonunuz var ve bazı harici koruma arıyorsanız, Samsung Evrensu baskın S8 için bazı gidişatlarda ve Kılıfları hakimiyet etmek isteyebilirsiniz.

Bir cep telefonu bu performansa öne kılan birkaç özellik bakalım. Şayet elma iphone'su olmayan lüks bir telefon seçerseniz, şu an egemen olan Galaxy Nasiums modeli - veya Galaxy değişik olmak istediysen bunun farkında olmalıydı. Şüphesiz, mahsul öncüllerinden Samsung Galaxy S7'den çok daha iyi. Ekran hakkında konuşursanız, Samsung telefonun ekran görüntüsünü tasarlarken iyi bir iş çıkardı. Popüler, şık, artı şahsi Galaxy telefonunuzu daha şık bir hale getirmek için her tasarım için muhteşem. Reddit'in izniyle gelen rapora göre, Android Oreo için planlanan Galaxy Beta Programının yalnızca birkaç gece uzakta olan 15 Ocak'ta kapatılacağı hipotez edildi. Telefonlar, beden oranları için ideal ekranı yoktu, büyük çeneler ve alnlıklar telefonlar çıkartıyor, Samsung ise son birkaç yıldır uslu telefonlarındaki çerçeveleri küçülterek çalışıyordu.

Bu davanın en çok hoşlandığım kısmı, kendi kasalarınızı yakalayan yapay ten malzemedir ve bu cins şeyler kasaya gömülür. kredi kartları artı para cebini kullanan Cüzdan işlevi, cümbüşle ve yerleşik manyetik yakın çekim özellikleriyle öne çıkıyor. Tech21'in iki kartlı kasası daha pahalı olacak, Evo Wallet pliego kasası ve Evo Go vakayı, kredi taşıma ihtiyaçlarınız için bir kapak kapısına sahip. Vaziyet, S8 ile tamamen aynı USB Type-C kablosunu kullanıyor; bu sebeple, birkaç kablo taşımanıza gerek yok. En düşük sipariş koşuluna dahi sahip değiliz! Dikdörtgen hendek, bir USB-C iletişim noktası için dahi çok minik olabilir ve bunun yerine bunun hoparlörlü bbq için olacağı anlamına kazanç. Kazara karaya attığınızda Huawei P10 yaşayacak mı? Alıcı, nakliye fiyatlarını geri vermekle mükelleftir. İade edilen mülkleri aldığımızda geri ödeme yapılacaktır. Yeni jenerasyon Samsung Galaxy S9, bir firma idaresinin onayladığı önümüzdeki ay Cell World Congress'de yerini alacak. Ancak mayıs ayının başlarında, OS'nin gerçeğinde bu aydan hangisinin yayınlanmasını bekleyeceğini gösteren bir başka rapor ortaya çıktı.

Dolayısıyla, piyasadaki en süratli ve en ucuz hizmeti sunmaktayız. Özel'e yeni başlı iseniz, hizmete kaydetmek üzere tasarımını bitirerek fiyatsız bir hesap oluşturmak için Hesap oluştur öğesine değebilirsiniz. Parmak izi kilidini açma, iris kilidini açma, sık bir PIN, desen veya şifre statikleme ekranı ayarlamayı veya Hayır, teşekkür ederim ve ardından Gelen'e hafifçe vurmayı seçerek bunu sıçramayı seçin. Sensörün sağında netlikle parmak izi tarayıcı var ve eninde sonunda flaş ve Samsung'un enteresan kalıcı kalp atış sürati monitörü kalıyor. Anekdot 7'nin zahmetli çıkışından sonra Samsung azıcık geziyor.

 Ancak en iyi Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus gidişatlarda bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Şubat ayında MWC başlangıcı ile Evren S9 önümüzdeki ay bir ara piyasaya çıkmalı.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları