Ana İçeriğe Geç »

Nokia 8 Satışa Başladı

11.10.2017 19:59

Uygulama ön, akıllı telefon, muhtemelen Android 7.1.1 Nugat işletim sistemi üzerinde çalışacak. Bağlantı cephesinde, Nokia 8 parmak izi sensörü, USB Form C bağlantı noktasına sahip ve bilgi aktarımı, 4G LTE, 3.5 mm kulaklık girişi, Wi-Fi, Bluetooth ve GPS şarj etmek için gelebilir. Nokia 8 böyle bir beş gibi gibi bir çok şey var.3.5 inç HD Haritayı 835 Snadpragon, 4GB Ram 64 GB depolama alanı, Micro SD yuvası, Wi-Fi ac Mimo Bluetooth, 4 Hızlı Şarj 3 ile 360 derece ses yakalama, çift SIM kart yuvası, 3.5 mm jack ve 3090mAh bir pil Nokia markalı telefonlar HMD Global, yeni bir ev, son 8 amiral gemisi cihaz, Nokia ülkemize Turkcell hızlı interneti ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz ayrıca genişleyen akıllı telefon pazarında yer olarak görülen serbest bırakır.

 

Zeiss optik destekli Nokia 8 özellikleri 13 MP çift görüntüsü ile süper ince ön kamera odak iki renkli ve tek renkli sensörleri ile füzyon arka kamera, artı geniş açılı 13 MP faz algılama Otomatik kameralar. Tek çıkış Android Oreo sadece sopa öncelikle tabanlı akıllı telefonlar Nokia 'nın Android yeni satır sorumlu hmd Küresel firma Android güncellemeleri gibi Android en azından kadar yeni cihazları destekleyecek onaylamıştır, sonraki oluşturun. Ağır amiral gemisi içine biraz heyecan getirmek için çalıştı müşteriler almak için izin vermek için ilk ilginç telefonu olduğunu iddia etti bulunan ön ve arka kamera video akışı.

 

Fiyatı da diğer amiral gemisi telefonlar ile rekabet çok daha fazlasını gerçekten verme kapasitesi 5 'ten sadece 100 TL daha pahalı olur. Ayrıca üzerinden 256 GB 'lik kadar harici bellek yuvası ile genişletilebilir bir on board depolama, 64 GB olsun kayda değer. Nokia 'nın ve aynı zamanda 13MP arka kamera olarak Çift 13MP ön kullanmanızı sağlayan bir Görüş modu bakan objektifi markalı. Nokia yerine yüksek seviye fonksiyonlar örnek iterek daha klasik bir amiral gemisi geliştirmek için seçmiştir şüphesiz yardımcı olur, 800 Zenfone AR Verilen ile Asus gibi para gülünç miktarda soran değil, Nokia 8 böyle Ücretini Samsung 'un çarpıcı Galaxy gibi önemli rakipleri kadar gösterişli değil, ama güncel iç sorup fiyat etiketi yakışan, uzun pil ömrü ve stil için patlama ile Nokia 8 doğru yolda güvenli adımlar.

 

Nokia 8 aslında aldatıcı fonksiyonunu tanımlamak için aynı anda bir Bothie oluşturmak için ön ve arka kameralar çekim çift kamera kullanır. Hepsi aynı anda, konuşan pazarlama ve reklama karşı iseniz temelde bir kamera her taraftan birlikte resim ekledi yakalamak için kullanılabilir olan üç Zeiss camlı 13MP kamerası var. Nokia kamera işinde ideal düşük ışık fotoğrafçılığı yapacak ve aynı zamanda kullanıcıların olasılığı aynı anda ön ve arka kamerayı kullanarak video ve fotoğraf kaydı olan bir

 

Nokia aksine sekiz Nokia gibi bir çok iyi beş gibi özellikleri ile doludur üç inç genellikle teknolojiler, süper 835 hızlı Aslanağzı işlemci ve çift arka Zeiss kamera göster LCD Akıllı telefon pazarı için Nokia dönüşü arkasındaki kuruluş olan HDM Dünya çapında, bu yeni üst cihaz bu ünlü telefon markası ilgi canlandırmak için devam edebilir bitirmek puan kazanmayı umuyor. Nokia 8 'in en güçlü Android akıllı telefon, son teknoloji Qualcomm Aslanağzı 835 Mobile Platformu üzerinde çalışan, oynamak, göz ve uygulamaları çalıştırabilir bir esinti yaratıyor.

 

Nokia 8, HDM Dünya çapında da eski Kar akıllı keşfedilmeyi görev yapan geri Bakışta Ekran getirdi. Nokia 'nın en son Android amiral gemisi akıllı telefonNokia 8 5 önemli özellikler. Alüminyum, yumuşak ve ipeksi ve en önemlisi yüksek kapasiteli bir ekrana sahip olması, Nokia 8 kesinlikle HDM önce teklifleri çok daha kaliteli bir cihaz gibi hissediyorum ve eğer çerçeveler ile daha büyük ekranlar ile rakip telefonlardan daha fiziksel olarak daha büyük yapmak bile güzel bir el sığacak ince yeterli.

 

Büyük çerçeveler Samsung Galaxy S8 için harika bir seçenek bekliyor olmuştu bunlar için bir zorluk olacak. Bu ifade Nokia 'nın ilk Android amiral gemisi çift lens kamera fonksiyonu için dünyanın ilk olduğunu görmek güzel. Mükemmel kenarlı bir parlak 6000 serisi alüminyum yekpare kaplı Nokia 8 kesinlikle gittiğiniz her yerde dikkatleri yapacak bir akıllı telefon. Güncel 7.1 işletim programı Nugat hızlı ve kullanıcı bir karşılaşma için sıfır gelen Android en yüklü geliyor.

haberler

 • Nokia 8 Kılıf Aksesuar Modelleri

  Cuzdanpazari.com’un dikkatini ilk çeken husus cep telefonunun sağladığı kamera teknolojisi oldu diyebiliriz. Bununla birlikte mevcut fiyatlandırmasına göre sağldığı diğer teknik özellikler de oldukça etkileyici. Ancak Nokia 8 kılıfları ve kapaklarına

  20.10.2017 13:00
 • Samsung Galaxy J7 Max Telefonları Ülkemizde

  Genel olarak Samsung Galaxy C7 Max kılıf modelleri incelenmeye başlandığı zaman da görülebileceği üzere insanların karşılarına pek çok farklı tarzda kılıflar çıkmakta. Fakat bu kılıfların hepsi ne yazık ki cep telefonu koruma konusunda insanlara istediklerini tam anlamıyla veremiyor.

  20.10.2017 11:55
 • Huawei P10 Kılıf ve Aksesuarları

  Huawei de bu alanda bir anda yaptıkları çıkış ile beraber geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Huawei P10 kılıf da markanın en son çıkartmış olan cep telefonlarından bir tanesi adına özel bir şekilde üretilmektedir.

  19.10.2017 14:54
 • Samsung Galaxy Note 8 Aksesuar Çeşitleri

  Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra telefonlarını korumak, daha estetik ve güzel göstermek ve kendi tarzlarını yansıtmak için telefon kılıfları kullanıyorlar.

  19.10.2017 00:26
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı Aksesuarları

  Yapacakları yanlış seçimlerden sonra yapılan Samsung Galaxy Note 8 kılıf kullanımı konusunda ne yazık ki istenilen sonuçları beraberinde getiremiyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmesi adına

  19.10.2017 00:03
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları