Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C7 Pro Hakkında Söylentiler

13.05.2017 14:24

Ayrıca, Galaxy C7 Pro yetenekleri sürekli olarak gösteri yapıyor ve Samsung için harcıyor. Samsung'un Galaxy C7 Pro, daha önce piyasaya sürülen C9 Pro phablet'in daha küçük, daha ince versiyonudur. Samsung Galaxy C7 Pro, Deniz Kuvvetleri Mavisi ve Altın olmak üzere iki renkte hazır olacak. Samsung, Çin pazarına yönelik yeni Galaxy C7 Pro akıllı telefonu resmen açıkladı. Galaxy C7 Pro ve daha önce piyasaya sürülen Galaxy C7 aslında tek bir tane arasında hiçbir fark göstermiyor.

Akıllı telefon piyasası her geçen gün artıyor ve sadece birkaç gün önce, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonun en yeni üyesini - Galaxy C7 Pro'yu başlattı.

Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuz için bir Bellek Kartı veya Aksesuar arıyorsanız, uygun yere geldiniz demektir. Telefon Samsung, Samsung Galaxy C7 Pro Dünya Çapında Akıllı Telefonlar ve Türkiye 'deki maliyeti Samsung Galaxy C7 Pro ultra ince ve metal unibody tasarımı ile biliniyor. WiFi sertifikası aldıktan sonra, Samsung Galaxy C7 Pro'nun Hindistan'da oldukça hızlı bir şekilde başlatılması gerekiyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. çalıştırır ve 3300mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile çalışır. Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro ve C5 Pro yakında Google Play Shop'ı alacak ve Çin'deki Google Mobile Solutions (GMS) için yardım edecektir. Samsung, yeni ahizesi Samsung Galaxy C7 Pro ile gençlik ve selfie severlerin zihnini yakalamak üzere hazırlandı.

Eğer bir selfie fanatiği iseniz, Galaxy C7 Pro sizin için olmayabilir. Samsung Galaxy C7 Pro, Galaxy C7'in biraz geliştirilmiş bir çeşididir. Donanımların çoğunun değişmeden kalmasıyla, tek önemli yükseltme belki de ön kamera. Üzüntüyle, Samsung Galaxy C7 Pro sugeçirmez ve toz geçirmez değildir. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. işletim sistemini çalıştırıyor ve 3300 mAh'lik bir pille çalışıyor. Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuzun bu web sayfasında listelediğimiz tüm hafıza kartlarıyla uyumlu olacağı garanti edilmektedir.

Haziran Ayında geri dön Samsung, Galaxy C7 modelini açıkladı. Şimdi, en azından söylentilere göre, teknoloji devi Teleplus olan Samsung Galaxy C7 Pro 'yu hazırlıyor.

Samsung Galaxy C7 Pro, güvenilir bir marka ile orta sınıf bir amiral gemiye sahip olmak için her ufak şeyleri var. Samsung Electronics, yalnızca Amazon ile ortaklık kurarak Galaxy C7 Pro'yu ulus çapında sattı. Honor 8 3000mAh batarya ile son bulmasına rağmen, Samsung Galaxy C7 Pro 3300 mAh bataryaya sahiptir.

Türkiye 'deki orta sınıf çeşitliliğini güçlendirmeye çalışan Samsung, ülkedeki Galaxy C7 Pro'nun piyasaya sürülmesi ile cihaz portföyüne bir katkı yaptı. Galaxy C7 Pro, tam bir metal unibody stili ile spor yapıyor ve yalnızca 7 mm kalınlığa sahip. Samsung Galaxy C7 Pro'nun en düşük fiyatla güncel tutmak için web sitemizi kontrol etmeye devam edin. Samsung Galaxy C7 Pro, Hong Kong ve Çin pazarlarını yönettikten hemen sonra Türkiye 'ye çok yakında gelecek. Net hakkında uçan Samsung Galaxy C5 Pro hakkındaki söylenti ayrıntılarını gözlemledik ve artık

haberler

 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları