Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C7 Pro Hakkında Söylentiler

13.05.2017 14:24

Ayrıca, Galaxy C7 Pro yetenekleri sürekli olarak gösteri yapıyor ve Samsung için harcıyor. Samsung'un Galaxy C7 Pro, daha önce piyasaya sürülen C9 Pro phablet'in daha küçük, daha ince versiyonudur. Samsung Galaxy C7 Pro, Deniz Kuvvetleri Mavisi ve Altın olmak üzere iki renkte hazır olacak. Samsung, Çin pazarına yönelik yeni Galaxy C7 Pro akıllı telefonu resmen açıkladı. Galaxy C7 Pro ve daha önce piyasaya sürülen Galaxy C7 aslında tek bir tane arasında hiçbir fark göstermiyor.

Akıllı telefon piyasası her geçen gün artıyor ve sadece birkaç gün önce, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonun en yeni üyesini - Galaxy C7 Pro'yu başlattı.

Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuz için bir Bellek Kartı veya Aksesuar arıyorsanız, uygun yere geldiniz demektir. Telefon Samsung, Samsung Galaxy C7 Pro Dünya Çapında Akıllı Telefonlar ve Türkiye 'deki maliyeti Samsung Galaxy C7 Pro ultra ince ve metal unibody tasarımı ile biliniyor. WiFi sertifikası aldıktan sonra, Samsung Galaxy C7 Pro'nun Hindistan'da oldukça hızlı bir şekilde başlatılması gerekiyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. çalıştırır ve 3300mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile çalışır. Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro ve C5 Pro yakında Google Play Shop'ı alacak ve Çin'deki Google Mobile Solutions (GMS) için yardım edecektir. Samsung, yeni ahizesi Samsung Galaxy C7 Pro ile gençlik ve selfie severlerin zihnini yakalamak üzere hazırlandı.

Eğer bir selfie fanatiği iseniz, Galaxy C7 Pro sizin için olmayabilir. Samsung Galaxy C7 Pro, Galaxy C7'in biraz geliştirilmiş bir çeşididir. Donanımların çoğunun değişmeden kalmasıyla, tek önemli yükseltme belki de ön kamera. Üzüntüyle, Samsung Galaxy C7 Pro sugeçirmez ve toz geçirmez değildir. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. işletim sistemini çalıştırıyor ve 3300 mAh'lik bir pille çalışıyor. Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuzun bu web sayfasında listelediğimiz tüm hafıza kartlarıyla uyumlu olacağı garanti edilmektedir.

Haziran Ayında geri dön Samsung, Galaxy C7 modelini açıkladı. Şimdi, en azından söylentilere göre, teknoloji devi Teleplus olan Samsung Galaxy C7 Pro 'yu hazırlıyor.

Samsung Galaxy C7 Pro, güvenilir bir marka ile orta sınıf bir amiral gemiye sahip olmak için her ufak şeyleri var. Samsung Electronics, yalnızca Amazon ile ortaklık kurarak Galaxy C7 Pro'yu ulus çapında sattı. Honor 8 3000mAh batarya ile son bulmasına rağmen, Samsung Galaxy C7 Pro 3300 mAh bataryaya sahiptir.

Türkiye 'deki orta sınıf çeşitliliğini güçlendirmeye çalışan Samsung, ülkedeki Galaxy C7 Pro'nun piyasaya sürülmesi ile cihaz portföyüne bir katkı yaptı. Galaxy C7 Pro, tam bir metal unibody stili ile spor yapıyor ve yalnızca 7 mm kalınlığa sahip. Samsung Galaxy C7 Pro'nun en düşük fiyatla güncel tutmak için web sitemizi kontrol etmeye devam edin. Samsung Galaxy C7 Pro, Hong Kong ve Çin pazarlarını yönettikten hemen sonra Türkiye 'ye çok yakında gelecek. Net hakkında uçan Samsung Galaxy C5 Pro hakkındaki söylenti ayrıntılarını gözlemledik ve artık

haberler

 • iPhone 8 Plus Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone’ların klasik tasarımının dışına çıkmamış gibi görünse de ufak dokunuşlarla yeni bir tasarım yaratılmış diyebiliriz. Cuzdanpazari.com olarak iPhone 8 Plus kılıf ve kapak dünyasının bu konudaki çalışmalarını başlattığını bilmekteyiz zira iPhone 8 Plus hem kasa hem ekran olarak önceki modellerden farklı bir akıllı telefon

  24.09.2017 22:37
 • iPhone 8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone 8 halen “home” tuşunu ve eski modellerdeki ön cephe dizaynını bozmamış bir telefon olarak öne çıkıyor. Fakat eski modeline benzer bir tasarıma sahip olsa da iPhone 8 kılıf ve kapakları yeni dizayndaki küçük detaylara dikkat edilerek tasarlanacağından yine büyük bir alıcı kitlesi bulacakları ortada.

  24.09.2017 16:22
 • iPhone X Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone X çıktığı ilk günden itibaren yine akıllı telefon piyasasındaki inceleme ve haberlerin zirvesinde yer almayı başaran bir iPhone modeli oldu. iPhone X kılıf ve kapakları da yine üretim ve satışta zirveye oynayacak gibi duruyor. Hatta iPhone X’in önceki iPhone modellerinden farklı birçok özelliği nedeniyle her zamankinden daha fazla kılıf ve kapak ihtiyacı duyan bir telefon olmuş diyebiliriz.

  23.09.2017 19:35
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Aksesuar ve Kapakları

  kılıflar ve kapaklar konusunda da müthiş üretim ve satış rakamlarına ulaşan bir akıllı telefon oldu. Özellikle teknik olarak oldukça yüksek teknoloji ile donatılmış olan Samsung Galaxy Note 8 kılıf ve kapak kullanımının hayli önem kazandığı bir telefon.

  23.09.2017 02:23
 • Huawei P10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

  P10 Plus’ın hatlarının çok daha oval olması. Böyle olunca satın alınacak olan kılıf bu cep telefonuna tam olarak uymayacaktır. İlk başlarda herhangi bir sorun yokmuş gibi görülse de ilerleyen dönemlerde kılıf cep telefonunu tam olarak korumayacak ve bu durum da farklı sorunları beraberinde getirmiş olacaktır.

  22.09.2017 00:34
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları