Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C7 Pro Hakkında Söylentiler

13.05.2017 14:24

Ayrıca, Galaxy C7 Pro yetenekleri sürekli olarak gösteri yapıyor ve Samsung için harcıyor. Samsung'un Galaxy C7 Pro, daha önce piyasaya sürülen C9 Pro phablet'in daha küçük, daha ince versiyonudur. Samsung Galaxy C7 Pro, Deniz Kuvvetleri Mavisi ve Altın olmak üzere iki renkte hazır olacak. Samsung, Çin pazarına yönelik yeni Galaxy C7 Pro akıllı telefonu resmen açıkladı. Galaxy C7 Pro ve daha önce piyasaya sürülen Galaxy C7 aslında tek bir tane arasında hiçbir fark göstermiyor.

Akıllı telefon piyasası her geçen gün artıyor ve sadece birkaç gün önce, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonun en yeni üyesini - Galaxy C7 Pro'yu başlattı.

Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuz için bir Bellek Kartı veya Aksesuar arıyorsanız, uygun yere geldiniz demektir. Telefon Samsung, Samsung Galaxy C7 Pro Dünya Çapında Akıllı Telefonlar ve Türkiye 'deki maliyeti Samsung Galaxy C7 Pro ultra ince ve metal unibody tasarımı ile biliniyor. WiFi sertifikası aldıktan sonra, Samsung Galaxy C7 Pro'nun Hindistan'da oldukça hızlı bir şekilde başlatılması gerekiyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. çalıştırır ve 3300mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile çalışır. Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro ve C5 Pro yakında Google Play Shop'ı alacak ve Çin'deki Google Mobile Solutions (GMS) için yardım edecektir. Samsung, yeni ahizesi Samsung Galaxy C7 Pro ile gençlik ve selfie severlerin zihnini yakalamak üzere hazırlandı.

Eğer bir selfie fanatiği iseniz, Galaxy C7 Pro sizin için olmayabilir. Samsung Galaxy C7 Pro, Galaxy C7'in biraz geliştirilmiş bir çeşididir. Donanımların çoğunun değişmeden kalmasıyla, tek önemli yükseltme belki de ön kamera. Üzüntüyle, Samsung Galaxy C7 Pro sugeçirmez ve toz geçirmez değildir. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. işletim sistemini çalıştırıyor ve 3300 mAh'lik bir pille çalışıyor. Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuzun bu web sayfasında listelediğimiz tüm hafıza kartlarıyla uyumlu olacağı garanti edilmektedir.

Haziran Ayında geri dön Samsung, Galaxy C7 modelini açıkladı. Şimdi, en azından söylentilere göre, teknoloji devi Teleplus olan Samsung Galaxy C7 Pro 'yu hazırlıyor.

Samsung Galaxy C7 Pro, güvenilir bir marka ile orta sınıf bir amiral gemiye sahip olmak için her ufak şeyleri var. Samsung Electronics, yalnızca Amazon ile ortaklık kurarak Galaxy C7 Pro'yu ulus çapında sattı. Honor 8 3000mAh batarya ile son bulmasına rağmen, Samsung Galaxy C7 Pro 3300 mAh bataryaya sahiptir.

Türkiye 'deki orta sınıf çeşitliliğini güçlendirmeye çalışan Samsung, ülkedeki Galaxy C7 Pro'nun piyasaya sürülmesi ile cihaz portföyüne bir katkı yaptı. Galaxy C7 Pro, tam bir metal unibody stili ile spor yapıyor ve yalnızca 7 mm kalınlığa sahip. Samsung Galaxy C7 Pro'nun en düşük fiyatla güncel tutmak için web sitemizi kontrol etmeye devam edin. Samsung Galaxy C7 Pro, Hong Kong ve Çin pazarlarını yönettikten hemen sonra Türkiye 'ye çok yakında gelecek. Net hakkında uçan Samsung Galaxy C5 Pro hakkındaki söylenti ayrıntılarını gözlemledik ve artık

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları