Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C7 Pro Hakkında Söylentiler

13.05.2017 14:24

Ayrıca, Galaxy C7 Pro yetenekleri sürekli olarak gösteri yapıyor ve Samsung için harcıyor. Samsung'un Galaxy C7 Pro, daha önce piyasaya sürülen C9 Pro phablet'in daha küçük, daha ince versiyonudur. Samsung Galaxy C7 Pro, Deniz Kuvvetleri Mavisi ve Altın olmak üzere iki renkte hazır olacak. Samsung, Çin pazarına yönelik yeni Galaxy C7 Pro akıllı telefonu resmen açıkladı. Galaxy C7 Pro ve daha önce piyasaya sürülen Galaxy C7 aslında tek bir tane arasında hiçbir fark göstermiyor.

Akıllı telefon piyasası her geçen gün artıyor ve sadece birkaç gün önce, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonun en yeni üyesini - Galaxy C7 Pro'yu başlattı.

Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuz için bir Bellek Kartı veya Aksesuar arıyorsanız, uygun yere geldiniz demektir. Telefon Samsung, Samsung Galaxy C7 Pro Dünya Çapında Akıllı Telefonlar ve Türkiye 'deki maliyeti Samsung Galaxy C7 Pro ultra ince ve metal unibody tasarımı ile biliniyor. WiFi sertifikası aldıktan sonra, Samsung Galaxy C7 Pro'nun Hindistan'da oldukça hızlı bir şekilde başlatılması gerekiyor. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. çalıştırır ve 3300mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile çalışır. Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro ve C5 Pro yakında Google Play Shop'ı alacak ve Çin'deki Google Mobile Solutions (GMS) için yardım edecektir. Samsung, yeni ahizesi Samsung Galaxy C7 Pro ile gençlik ve selfie severlerin zihnini yakalamak üzere hazırlandı.

Eğer bir selfie fanatiği iseniz, Galaxy C7 Pro sizin için olmayabilir. Samsung Galaxy C7 Pro, Galaxy C7'in biraz geliştirilmiş bir çeşididir. Donanımların çoğunun değişmeden kalmasıyla, tek önemli yükseltme belki de ön kamera. Üzüntüyle, Samsung Galaxy C7 Pro sugeçirmez ve toz geçirmez değildir. Samsung Galaxy C7 Pro, Android 6. işletim sistemini çalıştırıyor ve 3300 mAh'lik bir pille çalışıyor. Samsung Galaxy C7 Pro Cep Telefonunuzun bu web sayfasında listelediğimiz tüm hafıza kartlarıyla uyumlu olacağı garanti edilmektedir.

Haziran Ayında geri dön Samsung, Galaxy C7 modelini açıkladı. Şimdi, en azından söylentilere göre, teknoloji devi Teleplus olan Samsung Galaxy C7 Pro 'yu hazırlıyor.

Samsung Galaxy C7 Pro, güvenilir bir marka ile orta sınıf bir amiral gemiye sahip olmak için her ufak şeyleri var. Samsung Electronics, yalnızca Amazon ile ortaklık kurarak Galaxy C7 Pro'yu ulus çapında sattı. Honor 8 3000mAh batarya ile son bulmasına rağmen, Samsung Galaxy C7 Pro 3300 mAh bataryaya sahiptir.

Türkiye 'deki orta sınıf çeşitliliğini güçlendirmeye çalışan Samsung, ülkedeki Galaxy C7 Pro'nun piyasaya sürülmesi ile cihaz portföyüne bir katkı yaptı. Galaxy C7 Pro, tam bir metal unibody stili ile spor yapıyor ve yalnızca 7 mm kalınlığa sahip. Samsung Galaxy C7 Pro'nun en düşük fiyatla güncel tutmak için web sitemizi kontrol etmeye devam edin. Samsung Galaxy C7 Pro, Hong Kong ve Çin pazarlarını yönettikten hemen sonra Türkiye 'ye çok yakında gelecek. Net hakkında uçan Samsung Galaxy C5 Pro hakkındaki söylenti ayrıntılarını gözlemledik ve artık

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları