Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 5 Güncelleme

12.05.2017 19:44

Güncelleme: Samsung Galaxy Note 5 yaşını doldurdu ve yine de Samsung Galaxy Not 8'den çok uzaktayız. Samsung Galaxy Note 7 çağrısından bu yana Not 5 artık eleştiri mikroskopumuzda. Samsung Galaxy Note 5  şimdi Mağazada ve The Great Guys'da online. Samsung Galaxy Not 5'de Samsung Pass'u kurmadıysam, ancak yukarıdaki her şey harikadır. Bu şekilde, Samsung Galaxy Note 5'iniz için en fazla parayı alırsınız.

 

Samsung Galaxy Note 5'in en iyi fiyat etiketi Rs'dir. Garanti şartı olmaksızın resmi garanti kapsamındaki 66.000 dolarlık (indirime gerek olmadan) Galaxy Note 5'in Gri pazar maliyeti . Yeni Samsung Galaxy Note 5 güçlü ama kırılgan. Samsung Galaxy Note 5 Dual şimdiye kadarki en cüzi Not smartphone'dur.

Bugün, yılın en çok aranan cihazlarından Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge iki ürününün piyasaya sürülmesi dikkat çekti. Galaxy Note 5'te dahili kablosuz şarj da bulunuyor ve Samsung'dan özel bir şarj cihazı satın alırsanız, hızlı kablosuz şarj da olacak. Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Galaxy S7 ve Galaxy S6 Nougat güncellemelerinin yanı sıra şimdi de kullanıma sunuluyor Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi, bu yükseltmeler gibi heyecan verici seçenekler, değişiklikler ve geliştirmelerle doludur.

 

Buradaki Galaxy Note 7, Not 5 ve Dördüncü Not ile karşılaştırır. Samsung Galaxy Note 5'in Pakistan'daki en son maliyeti Samsung'un resmi bayileri ve garanti sağlayıcıları tarafından sağlanan listeden güncellendi. Bu Samsung mobil karşılaştırma tablosu Samsung Galaxy J1, S5, S6 kenar, Not 4 ve Not kenarıyla ilgili bir bakışta Samsung telefon özelliklerini gösterir.

 

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonu Ağustos 2015'te piyasaya sürüldü. Samsung Galaxy Note 5 (GalaxyNote5) sorun giderme web sayfasına hoşgeldiniz! Samsung Galaxy Note 5'in perakende satış fiyatı Rs'dir. 66.000.

Beklendiği gibi, Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Samsung Pass cihazını bir kez daha cihaza getiriyor. Samsung Galaxy Note 5'i Glyde'de satmak çok kolay. Samsung Galaxy Note 5, Not 4 ile aynı standart şekle sahiptir; ancak iki telefonun yapımı çok daha belirgin olamazdı.

İpuçlarımız: Yine de Galaxy Note 7'yi bulsanız bile Galaxy Note 7'yi edinin. Samsung Galaxy Note 5, 2014 yılının çarpıcı bir şekilde öne çıkan tek bir telefonu olan Not 4'e 5.7 inçlik akıllı telefon halefi. Samsung'un Galaxy Note 5 sıra dışı bir general ve elle yaratmak istiyorsanız elde edebileceğiniz tek telefon. .

Samsung Galaxy Note 5'i Eylül 2015'te piyasaya sürdükten kısa süre sonra Samsung, sonunda, Ocak 2016'da güç kullanıcılarına Not 5 Dual SIM'i teslim etti. Samsung Galaxy Note 5 Dual, Samsung Galaxy S6 kenarının ayak izlerini metal çerçeveli sandviçlerle izledi İki cam paneli içeriyor. Not 5 veya Samsung Galaxy S7 Edge'i düşündüğünüz gibi, bu iki Samsung akıllı telefonun birinde odaklanmanıza yardımcı olabilecek her cihazla ilgili bazı deneyimlerim aşağıda.

 

Samsung her zaman akıllı telefon dünyasında öncü olmuştur ve bu en güncel duyuru, Samsung Galaxy s6'da kablosuz Powermat kablosuz şarjın başlatılmasıyla başlayan bir ortaklığın ilerisinde. Herkesin Galaxy Note 5 veya Galaxy Note 5 Edge'i almasını öneririz, bu sayede güçlükten zevk alırsınız; istediğiniz yerde, hiçbir yerde, pratik kablosuz şarjda ücret alınmaz. Galaxy Note 5, bir Galaxy Note 5 120 dakika içerisinde ölü bulunup bulunmadığını iddia eden kablosuz şarj yetenekleri sunuyor.

haberler

 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları