Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 5 Güncelleme

12.05.2017 19:44

Güncelleme: Samsung Galaxy Note 5 yaşını doldurdu ve yine de Samsung Galaxy Not 8'den çok uzaktayız. Samsung Galaxy Note 7 çağrısından bu yana Not 5 artık eleştiri mikroskopumuzda. Samsung Galaxy Note 5  şimdi Mağazada ve The Great Guys'da online. Samsung Galaxy Not 5'de Samsung Pass'u kurmadıysam, ancak yukarıdaki her şey harikadır. Bu şekilde, Samsung Galaxy Note 5'iniz için en fazla parayı alırsınız.

 

Samsung Galaxy Note 5'in en iyi fiyat etiketi Rs'dir. Garanti şartı olmaksızın resmi garanti kapsamındaki 66.000 dolarlık (indirime gerek olmadan) Galaxy Note 5'in Gri pazar maliyeti . Yeni Samsung Galaxy Note 5 güçlü ama kırılgan. Samsung Galaxy Note 5 Dual şimdiye kadarki en cüzi Not smartphone'dur.

Bugün, yılın en çok aranan cihazlarından Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge iki ürününün piyasaya sürülmesi dikkat çekti. Galaxy Note 5'te dahili kablosuz şarj da bulunuyor ve Samsung'dan özel bir şarj cihazı satın alırsanız, hızlı kablosuz şarj da olacak. Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Galaxy S7 ve Galaxy S6 Nougat güncellemelerinin yanı sıra şimdi de kullanıma sunuluyor Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi, bu yükseltmeler gibi heyecan verici seçenekler, değişiklikler ve geliştirmelerle doludur.

 

Buradaki Galaxy Note 7, Not 5 ve Dördüncü Not ile karşılaştırır. Samsung Galaxy Note 5'in Pakistan'daki en son maliyeti Samsung'un resmi bayileri ve garanti sağlayıcıları tarafından sağlanan listeden güncellendi. Bu Samsung mobil karşılaştırma tablosu Samsung Galaxy J1, S5, S6 kenar, Not 4 ve Not kenarıyla ilgili bir bakışta Samsung telefon özelliklerini gösterir.

 

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonu Ağustos 2015'te piyasaya sürüldü. Samsung Galaxy Note 5 (GalaxyNote5) sorun giderme web sayfasına hoşgeldiniz! Samsung Galaxy Note 5'in perakende satış fiyatı Rs'dir. 66.000.

Beklendiği gibi, Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Samsung Pass cihazını bir kez daha cihaza getiriyor. Samsung Galaxy Note 5'i Glyde'de satmak çok kolay. Samsung Galaxy Note 5, Not 4 ile aynı standart şekle sahiptir; ancak iki telefonun yapımı çok daha belirgin olamazdı.

İpuçlarımız: Yine de Galaxy Note 7'yi bulsanız bile Galaxy Note 7'yi edinin. Samsung Galaxy Note 5, 2014 yılının çarpıcı bir şekilde öne çıkan tek bir telefonu olan Not 4'e 5.7 inçlik akıllı telefon halefi. Samsung'un Galaxy Note 5 sıra dışı bir general ve elle yaratmak istiyorsanız elde edebileceğiniz tek telefon. .

Samsung Galaxy Note 5'i Eylül 2015'te piyasaya sürdükten kısa süre sonra Samsung, sonunda, Ocak 2016'da güç kullanıcılarına Not 5 Dual SIM'i teslim etti. Samsung Galaxy Note 5 Dual, Samsung Galaxy S6 kenarının ayak izlerini metal çerçeveli sandviçlerle izledi İki cam paneli içeriyor. Not 5 veya Samsung Galaxy S7 Edge'i düşündüğünüz gibi, bu iki Samsung akıllı telefonun birinde odaklanmanıza yardımcı olabilecek her cihazla ilgili bazı deneyimlerim aşağıda.

 

Samsung her zaman akıllı telefon dünyasında öncü olmuştur ve bu en güncel duyuru, Samsung Galaxy s6'da kablosuz Powermat kablosuz şarjın başlatılmasıyla başlayan bir ortaklığın ilerisinde. Herkesin Galaxy Note 5 veya Galaxy Note 5 Edge'i almasını öneririz, bu sayede güçlükten zevk alırsınız; istediğiniz yerde, hiçbir yerde, pratik kablosuz şarjda ücret alınmaz. Galaxy Note 5, bir Galaxy Note 5 120 dakika içerisinde ölü bulunup bulunmadığını iddia eden kablosuz şarj yetenekleri sunuyor.

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları