Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 5 Güncelleme

12.05.2017 19:44

Güncelleme: Samsung Galaxy Note 5 yaşını doldurdu ve yine de Samsung Galaxy Not 8'den çok uzaktayız. Samsung Galaxy Note 7 çağrısından bu yana Not 5 artık eleştiri mikroskopumuzda. Samsung Galaxy Note 5  şimdi Mağazada ve The Great Guys'da online. Samsung Galaxy Not 5'de Samsung Pass'u kurmadıysam, ancak yukarıdaki her şey harikadır. Bu şekilde, Samsung Galaxy Note 5'iniz için en fazla parayı alırsınız.

 

Samsung Galaxy Note 5'in en iyi fiyat etiketi Rs'dir. Garanti şartı olmaksızın resmi garanti kapsamındaki 66.000 dolarlık (indirime gerek olmadan) Galaxy Note 5'in Gri pazar maliyeti . Yeni Samsung Galaxy Note 5 güçlü ama kırılgan. Samsung Galaxy Note 5 Dual şimdiye kadarki en cüzi Not smartphone'dur.

Bugün, yılın en çok aranan cihazlarından Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge iki ürününün piyasaya sürülmesi dikkat çekti. Galaxy Note 5'te dahili kablosuz şarj da bulunuyor ve Samsung'dan özel bir şarj cihazı satın alırsanız, hızlı kablosuz şarj da olacak. Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Galaxy S7 ve Galaxy S6 Nougat güncellemelerinin yanı sıra şimdi de kullanıma sunuluyor Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi, bu yükseltmeler gibi heyecan verici seçenekler, değişiklikler ve geliştirmelerle doludur.

 

Buradaki Galaxy Note 7, Not 5 ve Dördüncü Not ile karşılaştırır. Samsung Galaxy Note 5'in Pakistan'daki en son maliyeti Samsung'un resmi bayileri ve garanti sağlayıcıları tarafından sağlanan listeden güncellendi. Bu Samsung mobil karşılaştırma tablosu Samsung Galaxy J1, S5, S6 kenar, Not 4 ve Not kenarıyla ilgili bir bakışta Samsung telefon özelliklerini gösterir.

 

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonu Ağustos 2015'te piyasaya sürüldü. Samsung Galaxy Note 5 (GalaxyNote5) sorun giderme web sayfasına hoşgeldiniz! Samsung Galaxy Note 5'in perakende satış fiyatı Rs'dir. 66.000.

Beklendiği gibi, Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Samsung Pass cihazını bir kez daha cihaza getiriyor. Samsung Galaxy Note 5'i Glyde'de satmak çok kolay. Samsung Galaxy Note 5, Not 4 ile aynı standart şekle sahiptir; ancak iki telefonun yapımı çok daha belirgin olamazdı.

İpuçlarımız: Yine de Galaxy Note 7'yi bulsanız bile Galaxy Note 7'yi edinin. Samsung Galaxy Note 5, 2014 yılının çarpıcı bir şekilde öne çıkan tek bir telefonu olan Not 4'e 5.7 inçlik akıllı telefon halefi. Samsung'un Galaxy Note 5 sıra dışı bir general ve elle yaratmak istiyorsanız elde edebileceğiniz tek telefon. .

Samsung Galaxy Note 5'i Eylül 2015'te piyasaya sürdükten kısa süre sonra Samsung, sonunda, Ocak 2016'da güç kullanıcılarına Not 5 Dual SIM'i teslim etti. Samsung Galaxy Note 5 Dual, Samsung Galaxy S6 kenarının ayak izlerini metal çerçeveli sandviçlerle izledi İki cam paneli içeriyor. Not 5 veya Samsung Galaxy S7 Edge'i düşündüğünüz gibi, bu iki Samsung akıllı telefonun birinde odaklanmanıza yardımcı olabilecek her cihazla ilgili bazı deneyimlerim aşağıda.

 

Samsung her zaman akıllı telefon dünyasında öncü olmuştur ve bu en güncel duyuru, Samsung Galaxy s6'da kablosuz Powermat kablosuz şarjın başlatılmasıyla başlayan bir ortaklığın ilerisinde. Herkesin Galaxy Note 5 veya Galaxy Note 5 Edge'i almasını öneririz, bu sayede güçlükten zevk alırsınız; istediğiniz yerde, hiçbir yerde, pratik kablosuz şarjda ücret alınmaz. Galaxy Note 5, bir Galaxy Note 5 120 dakika içerisinde ölü bulunup bulunmadığını iddia eden kablosuz şarj yetenekleri sunuyor.

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları