Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 5 Güncelleme

12.05.2017 19:44

Güncelleme: Samsung Galaxy Note 5 yaşını doldurdu ve yine de Samsung Galaxy Not 8'den çok uzaktayız. Samsung Galaxy Note 7 çağrısından bu yana Not 5 artık eleştiri mikroskopumuzda. Samsung Galaxy Note 5  şimdi Mağazada ve The Great Guys'da online. Samsung Galaxy Not 5'de Samsung Pass'u kurmadıysam, ancak yukarıdaki her şey harikadır. Bu şekilde, Samsung Galaxy Note 5'iniz için en fazla parayı alırsınız.

 

Samsung Galaxy Note 5'in en iyi fiyat etiketi Rs'dir. Garanti şartı olmaksızın resmi garanti kapsamındaki 66.000 dolarlık (indirime gerek olmadan) Galaxy Note 5'in Gri pazar maliyeti . Yeni Samsung Galaxy Note 5 güçlü ama kırılgan. Samsung Galaxy Note 5 Dual şimdiye kadarki en cüzi Not smartphone'dur.

Bugün, yılın en çok aranan cihazlarından Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge iki ürününün piyasaya sürülmesi dikkat çekti. Galaxy Note 5'te dahili kablosuz şarj da bulunuyor ve Samsung'dan özel bir şarj cihazı satın alırsanız, hızlı kablosuz şarj da olacak. Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Galaxy S7 ve Galaxy S6 Nougat güncellemelerinin yanı sıra şimdi de kullanıma sunuluyor Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi, bu yükseltmeler gibi heyecan verici seçenekler, değişiklikler ve geliştirmelerle doludur.

 

Buradaki Galaxy Note 7, Not 5 ve Dördüncü Not ile karşılaştırır. Samsung Galaxy Note 5'in Pakistan'daki en son maliyeti Samsung'un resmi bayileri ve garanti sağlayıcıları tarafından sağlanan listeden güncellendi. Bu Samsung mobil karşılaştırma tablosu Samsung Galaxy J1, S5, S6 kenar, Not 4 ve Not kenarıyla ilgili bir bakışta Samsung telefon özelliklerini gösterir.

 

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonu Ağustos 2015'te piyasaya sürüldü. Samsung Galaxy Note 5 (GalaxyNote5) sorun giderme web sayfasına hoşgeldiniz! Samsung Galaxy Note 5'in perakende satış fiyatı Rs'dir. 66.000.

Beklendiği gibi, Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Samsung Pass cihazını bir kez daha cihaza getiriyor. Samsung Galaxy Note 5'i Glyde'de satmak çok kolay. Samsung Galaxy Note 5, Not 4 ile aynı standart şekle sahiptir; ancak iki telefonun yapımı çok daha belirgin olamazdı.

İpuçlarımız: Yine de Galaxy Note 7'yi bulsanız bile Galaxy Note 7'yi edinin. Samsung Galaxy Note 5, 2014 yılının çarpıcı bir şekilde öne çıkan tek bir telefonu olan Not 4'e 5.7 inçlik akıllı telefon halefi. Samsung'un Galaxy Note 5 sıra dışı bir general ve elle yaratmak istiyorsanız elde edebileceğiniz tek telefon. .

Samsung Galaxy Note 5'i Eylül 2015'te piyasaya sürdükten kısa süre sonra Samsung, sonunda, Ocak 2016'da güç kullanıcılarına Not 5 Dual SIM'i teslim etti. Samsung Galaxy Note 5 Dual, Samsung Galaxy S6 kenarının ayak izlerini metal çerçeveli sandviçlerle izledi İki cam paneli içeriyor. Not 5 veya Samsung Galaxy S7 Edge'i düşündüğünüz gibi, bu iki Samsung akıllı telefonun birinde odaklanmanıza yardımcı olabilecek her cihazla ilgili bazı deneyimlerim aşağıda.

 

Samsung her zaman akıllı telefon dünyasında öncü olmuştur ve bu en güncel duyuru, Samsung Galaxy s6'da kablosuz Powermat kablosuz şarjın başlatılmasıyla başlayan bir ortaklığın ilerisinde. Herkesin Galaxy Note 5 veya Galaxy Note 5 Edge'i almasını öneririz, bu sayede güçlükten zevk alırsınız; istediğiniz yerde, hiçbir yerde, pratik kablosuz şarjda ücret alınmaz. Galaxy Note 5, bir Galaxy Note 5 120 dakika içerisinde ölü bulunup bulunmadığını iddia eden kablosuz şarj yetenekleri sunuyor.

haberler

 • iPhone 8 Plus Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone’ların klasik tasarımının dışına çıkmamış gibi görünse de ufak dokunuşlarla yeni bir tasarım yaratılmış diyebiliriz. Cuzdanpazari.com olarak iPhone 8 Plus kılıf ve kapak dünyasının bu konudaki çalışmalarını başlattığını bilmekteyiz zira iPhone 8 Plus hem kasa hem ekran olarak önceki modellerden farklı bir akıllı telefon

  24.09.2017 22:37
 • iPhone 8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone 8 halen “home” tuşunu ve eski modellerdeki ön cephe dizaynını bozmamış bir telefon olarak öne çıkıyor. Fakat eski modeline benzer bir tasarıma sahip olsa da iPhone 8 kılıf ve kapakları yeni dizayndaki küçük detaylara dikkat edilerek tasarlanacağından yine büyük bir alıcı kitlesi bulacakları ortada.

  24.09.2017 16:22
 • iPhone X Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone X çıktığı ilk günden itibaren yine akıllı telefon piyasasındaki inceleme ve haberlerin zirvesinde yer almayı başaran bir iPhone modeli oldu. iPhone X kılıf ve kapakları da yine üretim ve satışta zirveye oynayacak gibi duruyor. Hatta iPhone X’in önceki iPhone modellerinden farklı birçok özelliği nedeniyle her zamankinden daha fazla kılıf ve kapak ihtiyacı duyan bir telefon olmuş diyebiliriz.

  23.09.2017 19:35
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Aksesuar ve Kapakları

  kılıflar ve kapaklar konusunda da müthiş üretim ve satış rakamlarına ulaşan bir akıllı telefon oldu. Özellikle teknik olarak oldukça yüksek teknoloji ile donatılmış olan Samsung Galaxy Note 8 kılıf ve kapak kullanımının hayli önem kazandığı bir telefon.

  23.09.2017 02:23
 • Huawei P10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

  P10 Plus’ın hatlarının çok daha oval olması. Böyle olunca satın alınacak olan kılıf bu cep telefonuna tam olarak uymayacaktır. İlk başlarda herhangi bir sorun yokmuş gibi görülse de ilerleyen dönemlerde kılıf cep telefonunu tam olarak korumayacak ve bu durum da farklı sorunları beraberinde getirmiş olacaktır.

  22.09.2017 00:34
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları