Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

28.11.2017 17:26

2017 Yılının son çeyreğinde piyasaya çıkan Samsung Galaxy Note 8 markanın amiral gemisi olarak ön plana çıkıyor. Özellikleri ile kullanıcılardan büyük bir beğeni toplayan telefon sonsuz ekran teknolojisini kullanıyor.

Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası ile de bu yıl telefon piyasasında fark yaratan Samsung Galaxy Note 8 düşük ışıkta bile kaliteli fotoğraf çeken bir kameraya sahip. Samsung Galaxy Note 8 modeline ait bir çok aksesuar modeli şimdiden piyasadaki yerini aldı. Samsung Galaxy Note 8 Kapak ve Kılıflarına ise Cuzdanpazari.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Cuzdanpazari.com verilerine göre Note 8 için en çok tercih edilen kılıf modeli Samsung Galaxy Note 8 Alacantara Süet Silikon Kılıf Siyah adlı aksesuar modeli. Özellikle kaliteli oluşu ile dikkat çeken bu aksesuar uzun ömürlü bir kullanım ve telefon için maksimum koruma sağlıyor. Bununla birlikte fiyatı ile de dikkat çeken aksesuar Samsung Galaxy Note 8 kılıfları içerisinde kalitesiyle en dikkat çeken model durumunda.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Koruyucu modellerinde de iddialı olan Cuzdanpazari.com bu telefon modeli için en kaliteli ekran koruyucu modellerini kullanıcılar için bir araya getiriyor. Ekran koruyucu modelleri içerisinde en çok satın alınan model Baseus Samsung Galaxy Note 8 TAM Kapatan Kırılmaz Cam fiyatı ve kalitesi ile dikkat çeken aksesuar uzun ömürlü kullanımı garanti ediyor. Telefona gelebilecek her türlü kırılma, ezilme ve çizilmeye karşı koruma sağlayan aksesuar Cuzdanpazari.com sitesinin en kaliteli ürünlerinden birisi durumda yer alıyor.

Genel olarak Samsung Galaxy Note 8 modeli için en iyi aksesuarları bulabileceğiniz Cuzdanpazari.com özellikle kılıf, kapak ve ekran koruyucu modellerinde iddialı. Her türlü telefon modeli ve markası için de aksesuar bulabileceğiniz bir adres olan Cuzdanpazari.com kaliteli ürünler ile dikkat çekiyor.

haberler

 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
 • Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

  Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus paketleri bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Gear 360, 4 K'lık bir raporlama veya yayın yayınlamanıza izin vermek

  16.01.2018 18:16
 • Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

  Ahizeyi kullanmak isterseniz, Koşullar ve Şartları bilmek ve kabul etmek zorundasınız. S8'i yakalayıp kullanmanın ne kadar rahat olduğuna donakaldım. Bixby logosu bir Bixby düğmesini basarken görünecektir. Ses eksiltme alternatifine erişseydik, kendimiz yanlışlıkla bunu yaparken buluruz. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Dinamizminin özellikleri,

  15.01.2018 21:06
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları