Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

28.11.2017 17:26

2017 Yılının son çeyreğinde piyasaya çıkan Samsung Galaxy Note 8 markanın amiral gemisi olarak ön plana çıkıyor. Özellikleri ile kullanıcılardan büyük bir beğeni toplayan telefon sonsuz ekran teknolojisini kullanıyor.

Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası ile de bu yıl telefon piyasasında fark yaratan Samsung Galaxy Note 8 düşük ışıkta bile kaliteli fotoğraf çeken bir kameraya sahip. Samsung Galaxy Note 8 modeline ait bir çok aksesuar modeli şimdiden piyasadaki yerini aldı. Samsung Galaxy Note 8 Kapak ve Kılıflarına ise Cuzdanpazari.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Cuzdanpazari.com verilerine göre Note 8 için en çok tercih edilen kılıf modeli Samsung Galaxy Note 8 Alacantara Süet Silikon Kılıf Siyah adlı aksesuar modeli. Özellikle kaliteli oluşu ile dikkat çeken bu aksesuar uzun ömürlü bir kullanım ve telefon için maksimum koruma sağlıyor. Bununla birlikte fiyatı ile de dikkat çeken aksesuar Samsung Galaxy Note 8 kılıfları içerisinde kalitesiyle en dikkat çeken model durumunda.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Koruyucu modellerinde de iddialı olan Cuzdanpazari.com bu telefon modeli için en kaliteli ekran koruyucu modellerini kullanıcılar için bir araya getiriyor. Ekran koruyucu modelleri içerisinde en çok satın alınan model Baseus Samsung Galaxy Note 8 TAM Kapatan Kırılmaz Cam fiyatı ve kalitesi ile dikkat çeken aksesuar uzun ömürlü kullanımı garanti ediyor. Telefona gelebilecek her türlü kırılma, ezilme ve çizilmeye karşı koruma sağlayan aksesuar Cuzdanpazari.com sitesinin en kaliteli ürünlerinden birisi durumda yer alıyor.

Genel olarak Samsung Galaxy Note 8 modeli için en iyi aksesuarları bulabileceğiniz Cuzdanpazari.com özellikle kılıf, kapak ve ekran koruyucu modellerinde iddialı. Her türlü telefon modeli ve markası için de aksesuar bulabileceğiniz bir adres olan Cuzdanpazari.com kaliteli ürünler ile dikkat çekiyor.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları