Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Kılıf Çeşitleri Üründen Önce Geldi

20.03.2017 15:49

Samsung Galaxy S8 Fiyat seviyesi, Spesifikasyon, Fonksiyonellik: Samsung Galaxy S8 Değerinin mevcut fiyat aralığı, cep telefonundaki dolap alanıyla birlikte rengin türüne bağlı. Galaxy S8 2017 lansman tarihi, inceleyin, duvar kağıtları ve puanların birçoğu aşağıda tartışılıyor. Yeni model gelecek olursa, daha düşük fiyatlı olma büyük ölçüde sonuçlanacak.

Fiyat etiketi genel hastalığa ve cep telefonuyla çalışmaya da bağımlıdır. Samsung Galaxy S8 2017 ile yapılan harcamanın maliyeti, sadece bir tanesine kıyasla genellikle daha düşüktür. Bangladeş'teki Samsung galaxy s8 fiyat etiketi daha fazla taviz verebilir / küçültebilirse, burada burada daha tatmin edici olacak. Bu fiyat aralığı Bangladeş'te iphone yedi fiyat aralığı gibi daha büyük. Başka herhangi bir durumda, aileler bu akıllı telefonu satın alıp yakınlardaki senfoni veya Walton gibi tedarikçilere kayabilirler. Bir keresinde birçok galaksi s8 gerçekten inanılmaz bir cep telefonu, cep telefonu tarihinde bir kilometre taşı ne olacak.

Yeni gelecek Samsung Galaxy S8 fiyat aralığı ve Söylentiler Spesifikasyon Detayları Hakkında. Samsung Galaxy S8 Kılıf başlatma inanılmaz yakında pozisyon gerektirir. Şimdi, Samsung Galaxy S8 şarjıyla ilgili bazı söylentiler var. Bu akıllı telefonun Avustralya'daki maliyeti 1100 Avustralya Doları olabilir. Sammobile tarafından keşfedilen bir Ukraynalı perakendecinin veri tabanları,

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8'i siyah, altın ve orkide grileşmiş varyantlarında ek olarak gösterdi. Perakendeci tarafından bildirilen Samsung Galaxy S8 ücreti sırasıyla 950 $ ve 1050 $ 'dır. Uluslararası piyasaya ilişkin olarak, 64GB sürüm için mobil fiyat 850 USD'dir. Ancak hemen nakliye giderleri ve KDV + ek bir ücret de dahil olmak üzere hemen hemen daha fazla genişleyecektir. Bangladeş'teki Samsung galaxy s8 fiyat seviyesi 86 bin taka (ya da hemen hemen karşılaştırılabilir). Galaxy S8'in maliyeti hala bir gizem, ancak birtakım deneyimler en önemli değişikliklerden ötürü akıllı telefonun

Samsung Galaxy S7'ye kıyasla biraz daha yüksek fiyatlı olacağını ima ediyor. Goldman Sachs, Galaxy S8'in öncekine göre fiyat aralıklarında %15 ila%20 oranında bir artış göreceğini öngörüyor. Elbette şu an için, sadece Hindistan'daki Samsung Galaxy S8'in masrafının ne olacağı şu anda kabul edilmemektedir. Gerçekte, bir tanesi, android ortamında kuşkusuz bir kilometre taşı olacak olan cep telefonunu iletmek için birkaç neden bulabilir. Genellikle cep telefonu Samsung galaksisinde herhangi bir akıllı telefonda daha önce kullanılmayan özellik ve özellik çiftleri vardır. İşleyen yapısı ve hafızası gibi. İşletim stratejisi android nugası olabilir.

Ayrıca 6GB'lık bir koç da var. 4k dijital kamerası da cihazdan muhteşem bir bileşen. Ancak Bangladeş'te Samsung galaksisi s8 oranı şüphesiz çok kötü olacak. Çok fazla zaman ödenebilirliğin dışında olacak. Samsung fiyat etiketi S8'i önemli kayıplarınızın telafi edilmesine yardımcı olacak mı? Dikkat edin, ilk başta sadece S8'in içindeki değişiklikler daha yüksek masrafların bir işareti olabilir.

Finans kuruluşu olan Goldman Sachs, ünitenin üretilmesi için hammadde maliyetinin, Galaxy S7 için ne kıyasla en az %15-20 oranında yok olduğunu belirtti. Sonuçta, potansiyel alıcıların çok daha fazla ödeme yapacakları gibi görünüyor. Hindistan'daki Samsung Galaxy S8 Değeri muhtemelen 50K'dan 55K rupi'ye kadar çıkacak.

Tüm Haberler Sayfasına Dönmek için Tıklayınız

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları