Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Duyulmaya Başladı

20.03.2017 15:56

Akıllı telefon, temel olarak ihmal edilebilir ön çerçeve ile çift taraflı kavisli bir şov elde etmek üzere ayarlanmıştır. Ekran-vücut oranı yüzde doksanda saptırılmış bir erken rapor vardı. Son fotograf sızıntısı, ekranın tüm alana ihtiyacı olduğunu ve sadece en üstteki ve alttaki ön çerçeveyi görüyor. En iyi ön çerçeve, hoparlör, giriş digicam ve sensörler ile birlikte, alttaki çerçeve ise yalnızca marka barındırıyor. Bu akıllı telefon kullanıcılara göre doğru işlemciye sahip olabilir.

Şimdi, güvenilecek güncel noktalar tarafından bildirilen bu akıllı telefon, 64 küçük Exynos işlemcisinin etrafında çalışmaya devam etmek için bir numaralı Android akıllı telefonu olacaktı. Ve, gelişmiş hız ve işleyen elektrik gücü için kesinlikle üç tane olacak.

Samsung'un yeni amiral gemisinin, eskisinden çok daha fazla büyüleyici özelliği olduğu düşünülüyor. Samsung, Google Pixel ve Pixel XL ile sadece Apple'ın yanı sıra, Google'ın da karmaşık bir rekabet gücüne sahip olmasına karşın, birinci sınıf bir satış ve avantajlı tüketici incelemesi yaşıyor. Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonlarında, üst düzey Android ünitelerinin sonraki jenerasyonu için ne kadar zaman geçiriliyor.

Samsung, mobil endüstriyi yenilemek ve mobil sistemlerin sınırlarını zorlamak için yalnızca birkaç şirketten biridir. Günümüzün en güncel amiral gemisi araçları olan Galaxy S7 ve S7 Edge, bu takvim yılının Şubat ayında duyuruldu ve bizleri de kapsayan geniş kapsamlı incelemeye layık görülen biriyle doğrudan ilgili değerlendirmeler elde etti. Samsung'un amiral gemisi telefonları, etkileyici kameraları için uzun zamandan beri tanınmış durumda.

Galaxy S8 dijital fotoğraf makinesinin megapiksel sayısı ile ilgili çok sayıda başka çalışma var. Samsung'un gelecekteki amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S8, Galaxy'nin farkında olan felâketten sonra umutlarını geri kazanma konusunda firmanın en yararlı atesidir. Söylentilere göre, Samsung'un iddia edilen

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonu başlatacağı iddia ediliyor. Şubat ayında Barselona'daki Hücre Toplumu Kongresi 2017'nin yön çizgisiyle ilgili. Samsung Galaxy S8'de farklı Exynos 8895 yonga seti, saatte 3GHz hızında ve 4GB RAM ile eşleştirilmiş saat hızları olacak. Bu, TouchWiz'e ve Google'ın yeni Android modeline yapılan değişiklikleri düşünen günlük görevleriniz için fazlasıyla fazlasıyla fazlasıyla olacaktır. Qualcomm meraklıları, tam 4GB RAM modülünü göz önünde bulundurarak bir

Snapdragon 821 varyantı olacağını duymaktan memnun kaldınız. Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8, söylentilerin ve hikayelerin çokluğunda sızdırıldı ve Güney Koreli büyük MWC 2017'yi atlamaya ve anlatılan iki Galaxy S8 ürününü daha sonraki bir tarihte açmaya hazırlanıyor.

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları