Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Plus Kılıf Modelleri Gelmeye Başladı

20.03.2017 18:41

Samsung Galaxy S8 Plus Kılıf Analysis Samsung, her yıl Şubat ayında düzenlenen Barcelona, ​​İspanya'daki Cellular Earth Congress (MWC) 'de amiral gemisi telefon Galaxy S koleksiyonunun resmini formelleştirmekten daha sık rastlanmıyor. Bunlar, yaklaşmakta olan Smartphone Samsung Galaxy s8 Analysis ile ilgili benzersiz özellikler, özellikler ve bilgiler. Ancak yukarıda belirtilen tüm bilgiler, yayılmış ve yalnızca beklenen söylentilerdir. Bununla birlikte

Samsung genelde yakında çıkacak olan Smartphone'u Smartphone pazarında yakında tanıtacağından emin. Her yıl Mart / Nisan'da Samsung, en yeni amiral gemisi cep telefonunu piyasaya sürdüler, bu yıl Galaxy S8'i piyasaya sürülecekler ve en iyileri olmaya hazırlanıyor. Umarım o kadar sıcak olmayacak ki kendiliğinden yanacaktır

Bu, iPhone'un en büyük rakibi olacak ve teknoloji fanlarını toplum geneline bölecektir! Galaxy S8 özellikleri, fiyatları ve özellikleri hakkında en son çıkan söylentilere göz atın. Serbest bırakıldıktan sonra kapsamlı bir Samsung Galaxy S8 profesyonel incelemesi de dahil olmak üzere en son haberleri kontrol etmeyi unutmayın.

Bu cep telefonunda, bu cep telefonunun otomatik odaklamayla çok düzgün çalıştığını ve kamerada iyi diyafram özelliğinin olduğunu göreceksiniz. Hafif ışıkta güzel olan bu cep telefonuyla resimleri tıklamanız yeterlidir. Bu telefon, 4k HD ekranı sağladığından, zum yaparsanız bile piksel çok daha fazla resim bulanıklaştırmaz.

Mobil telefon pazarında çok çeşitli modeller var ve seçim için seçim yapıyor. Microsoft telefonları kalabalık arasında biraz lehte, her zaman iki aşağı geliyor - iOS veya Android. Ve, android işletim sistemini seçtiğiniz takdirde, yeni ve geliştirilmiş Samsung Galaxy S8 için nefes kesici nefesten beklediğinizden emin olabilirsiniz. Not 7 ile geçtiğimiz günlerde yaşanan çöküş bunları arka koltuğa koysa da, Galaxy S8'in

Samsung'un itibarını ve satışını canlandıracağı düşünülüyor. Samsung, yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy s8'i piyasaya çıkarmaya hazır. Hepimiz Samsung, amiral gemisi akıllı telefonu yapmak için dünyaca ünlüdür. İnsanlar Samsung'un yakında çıkacak cihazı için deli oluyorlar. Galaxy S8, çift kamera, su geçirmez ve çok daha fazlası gibi son özelliklere sahip olacak. Samsung'un hem S8 hem de S8 Plus 'i 2017'de aynı gün serbest bırakması bekleniyor.

Ancak Sammy'nin açılış töreni kutlamasının şanslı olduğu Asya'dır. Nisan ayının başında, Tayvan, Çin, Güney Kore ve Japonya'daki tüketicilerin piyasaya sürülmesiyle S8'in yararlanabileceği belirtildi. Bununla birlikte, ABD'de ve Avrupa'da yaşayan GS8 sevenlerinin biraz beklemesi gerekiyor.

Tüm Haberler Sayfasına Dönmek için Tıklayınız

Cep Telefon Kılıf ve Aksesuarları

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları