Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Plus Tüm Detayları Çıktı

20.03.2017 16:45

Samsung Galaxy S8 Plus Ve aynı zamanda uzun boylu durabilmenizi ve muhalefetin geri kalanını gölgede bırakmamızı sağlayacak. Taburcu son yıl sonuna kadar beklemektedir ve sonuç olarak yumurtaların yumurtadan çıkması bir süre gelene kadar beklemek en iyisidir. Cep telefonunun piyasaya sunulana kadar, çoğu söylenti ve spekülasyon endüstriyi spesifikasyonlar ve diğer özel seçeneklerle ilgili olarak yönetecek.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ile ilgili tek bir güncelleme ve haberi getireceğimize şahit olduk. Ayrıca, bize yer imi koyun ve haftalık olarak bizi ziyaret etmeye devam edin. Ayrılmadan önce ve hemen yorum yaparak düşüncelerinizi paylaştığınızdan da mutlu olun, sosyal düğmelerin altını kullanarak bizi sevmeyi kesinleştirin.

Samsung'un Güney Kore'deki baş şirketinde gerçekleştirilen küresel yaklaşım konferansının üyeleriyle birlikte görünen bu en sıcak lansman donanımı, Samsung Galaxy S8'in büyük startının Nisan ayında Big apple'de hayata geçirileceği özelliklerini açıkladı. Muhtemelen lansman rutininin ayarlanması, özellikle

Samsung Galaxy S8 Plus 'in radikal yapı değişiklikleri ve geliştirmelerini, örneğin geliştirilmiş bir AI tabanlı dijital asistan, fiili Fiziksel Konut giriş düğmesi içinde elenmesi, arkada Parmak izi okuyucu, Bluetooth beş kabulü. 0 artı çok daha fazlası. Bu lansman tarihlerine göre, önümüzdeki dönemin tamamı bu sefer serbest bırakılacak.

Her ikisi de eşit derecede sıkıştırma birimleri birkaç ay içinde tanıtıldı. S6 kenarı Mart ayında piyasaya sürülen S7 Edge ile birlikte Nisan ayında piyasaya çıktı. MWC'de Galaxy S8'i Galaxy'yi izleyecek gibi bulmamız olası değildir. Yedi yenilik yılının farkında olarak Samsung, amiral gemisi donanımından endişe duymaktadır. Bu sefer Samsung, promosyona başlamadan önce S8'i kontrol edecek ve bu nedenle bazı gecikme yaygın.

Otuz günlük süre sonrasında yaptığı söylentilerin başlangıcını ileri süren Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus  ve ayrıca Güney Kore büyük firmalarının en yeni cihazlarıyla ilgili onayını sunmak için hükümet kuruluşuyla FCC'de. Geçiş, bu aşamada olağan resmiyetten çok daha az yol ama bu, bu azgın yeni araçlarla ilgili ellerimizi almanın doğru yolunun etrafında bir sahne. Samsung Galaxy S8'in piyasaya sürülmesi gününün Nisan 2017'ye kadar sürdüğü söylentileri dolaşıyor. Yakında çıkan S8 serinizin unsurlarının maliyetinin öncülüne oranla% 15-20 artacağı öngörülüyor.

S8 ve S8'in öncekilerden daha değerli etiketler taşıyabileceğini öne sürüyor. Şu anda Samsung, sonraki Galaxy Take not serisini başlatmak için kafa yapıyor. Gelecek ay, Ağustos 2016'da Galaxy Observe 7'yi piyasaya sürüyor olabilirler. Samsung'un gelecekteki amiral gemisi hakkında çok sayıda söylenti olacak ki Samsung olağanüstü yetenekler buluyor ve aşağıda, fonksiyonları uyaran insanlar hakkında anlamamıza izin veriyorum . Koh, salıvermeniz için bir zaman çizelgesi sunmadı, ancak raporlar, telefonun Mart ayının sonlarında veya Nisan ayında muhtemelen Büyük elma Kasabasındaki bir partide gelebileceğini gösteriyor.

Samsung,Ekim ayında Note7'i raflara çekmeye zorlandı ve büyük bir uluslararası harekete geçtiğini hatırladı; bataryanın sorumlu olduğunu gördü ve firma, belirli bir süre için 8 noktalı batarya korumasını kontrol ettiğini gördü. Ürünlerin karşılaştırılabilir konuları yoktur. Samsung Galaxy S8, Samsung'un Viv dijital asistanı nedeniyle resmen açıklanacak.

Akıllı telefonun, tekrar içinde bir ikiz kamera çizgileri boyunca yeni ve gelişmiş işlevleri yerine getirmesi muhtemel. Akıllı telefonların, geçmişte olduğundan daha yeni, daha büyük bir varyant kullanarak pazara açabileceği hafiflik ortaya çıkıyor. Apple, Jack gibi kulaklık setine şimdi de gelecekteki lansmanı için teklif verebilir. Dolayısıyla, kulaklık seti wi-fi ve kullanımı kolay olacak. Tamamen yeni bir hücresel cihaz başlatması için samsung'tan daha fazla sayıda yeni bellenimi serbest bırakmak genellikle daha uzun sürüyor. Her şey yanlış.

Tüm Haberler Sayfasına Dönmek için Tıklayınız

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları