Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

5.03.2018 14:21

Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu. Her cihazın çözünürlüğü 2960 x 1440 piksel olacaktır. Cihazın en heyecan verici detayı, pil boyutudur. Plus modelinin ekran boyutu 6.5 "olan ve ana modeliyle aynı teknik özelliklere sahip olacağına inanılıyor. Süper AMOLED "Infinity Display", yine de ikonik kavisli ekran ile sağlam. Samsung şu anda S9 prototipleri üzerinde çalışıyor, ancak telefonlar, büyümenin beklenenden daha erken başlamış olmasına rağmen aylarca hala aylardadır. Daha da iyi bir haber, Samsung Galaxy S9 çantası yine de USB-C bağlantı noktasına ve hoparlöre yakın konumlandırılan üç boyutlu kulaklık jakını gösteriyor. CES, telefonla odaklanan bir gösteri olmadığı için haberi şaşırtıcı değil, ancak Samsung'un bir sonraki amiral gemisini hevesle bekleyen herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Samsung, hafta başında, 25 Mayıs tarihinde Mobile Planet Congress (MWC, 26 Şubat-1 Mart) öncesinde 2018 amiral gemisi Galaxy S9'u duyurmak için resmen açıkladı ancak dünya pazarlarındaki mağazalara ne zaman çarpacağına dair bir haber yok.

CES 2018, Ocak ayının ikinci haftasında gerçekleştirilecek. Ancak cihazın ikinci bir varyantının 128 GB yerli depolama kapasitesiyle geldiğini görmek harika olur. Oyunlar ve video içeriği, genellikle en fazla miktarda depolama alanına sahiptir. Bu, 64GB depolama alanı (microSD desteği ile) ve 4GB RAM ile Galaxy S8 üzerinde dönüştürme olasılığı düşüktür. Kutusu Galaxy S8'inkine benziyor, bu yüzden gerçek anlaşma güzel olabilir. Samsung, 25 Şubat'ta Mobile World Congress'da bir gala olayı düzenleyecek ve burada Galaxy S9'u açığa çıkaracak. Samsung şefi, satışa sunulacak tarihi, gelecek ay Barcelona'da açıklanacağını açıkladı. Üzerinde yazı geldiği anda, kesinlikle güncel kalacağız. Kamera modülüyle aynı hizaya getirildi ve kamera modülüyle uyumlu bir şekilde yerleştirildi ve tarayıcıya erişmek için can sıkıcı bir sonuç çıkıyordu. Kesin bir çalışma elde etmek için cihazın her yerine ulaşmanız gerektiğini düşünüyordu. İşaretler, telefonun arkasında, telefonların Samsung'tan yeni Turkcell kameralarına sahip olabileceği yönündeki yeni bir rapordan farklı olarak çıkan bir çift kamera sergiliyor.

Bu erken görünüşler ve başlangıçtaki Samsung Galaxy S9 Kılıf şartları ve Galaxy S9 ekran koruyucularını aksesuar üreticisi Olixar'a göre değerlendirmek durumunda. Samsung mühendisleri ayrıca hızla dört şarj test ediyorlar. artı kendi telefonlarıyla birlikte kullandığından, sonraki nesil Samsung Galaxy S9 akıllı telefonda karşılaştırılabilir teknolojiler bekleyebiliriz. Günümüzde pek çok ayırıcı model oluşturan pek çok benzersiz üretici bulunmaktadır. Bağlantı için, 4G, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, NFC, Bluetooth beş ve microUSB Kind-C bağlantı noktası gibi olasılıklar bulunmaktadır. Ve bu söylentilere dayanarak bazı oldukça heyecan verici öğeleri duyuyoruz (bazıları açıkça hayal kırıklığı yaratıyor). 91mobiles ve MySmartPrice tarafından gönderilen bu görüntüler fabrika CAD'lerini temel alır ve Samsung tarafından resmi olarak düzenlenmez. Nette dolaşan şaşırtıcı bir şekilde Galaxy S9 görüntüsü çiftleri var ve bu gerçekten Galaxy S8 (ayrılmış üçlü 5 mm kulaklık girişi ile birlikte) gibi çok kötü görünecek. TechRadar'ın aldığı: Galaxy S9 Plus'ın ekrana yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacağından veya ekrana pek çok yenilik getirileceğinden kuşku duyuyoruz. Bununla birlikte, özellikle stil ve özellikler açısından üzerinde güvenebileceğimiz şey, söylentilerden oldukça önemliydi ve şimdi sızıntıların, sorgulanarak telefonu kapalı göstererek yüzeye çıkardığı görülüyor.

Galaxy S8'in serinletici bir tarzı olduğunu ve Samsung'un yeni bir tasarım dili sunmasının da erken olacağını söyledi. Depolama alanının ön tarafında, Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf 'un öncekinden daha üstün bir RAM olması bekleniyor. Alternatif olarak, Samsung'un, her koşulda daha fazla fayda sağlamak için yüz tanıma tekniğiyle birleştirerek, iris tarayıcı teknolojisini geliştirdiği söyleniyor. Tasarımcılar parmak izi tarayıcısı için ayrı bir yer ayırdıklarından. Bazı profesyoneller, Samsung'un ekranın altındaki bir parmak izi tarayıcısını bulmak için Qualcomm veya Synaptics'in yeni teknolojilerini kullanabileceğine inanıyorlar. Önceki raporlar, teknolojilerin Galaxy S9 için hazırlanmayacağını öne sürdü. Galaxy Note 9'un gösteri bilgileri raporda açıklandı. Samsung Galaxy S9 Plus, selefi Samsung Galaxy S8 Plus'da mevcut olan tüm kusurları ortadan kaldırdı. IPhone 7 Plus, çift mercekli bir kamera ile sonbaharda girdi ve LG'nin kişisel çift mercekli sistemini G6 ile takip etmesinden hemen sonra, Samsung'un aynı şekilde yapacağını tahmin ettiniz.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları