Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

18.01.2018 00:27

Samsung, Şubat 2018 'de Galaxy S9'u Bekleniyor

Bom cins kulaklık setlerine iyi misaller genellikle Jabra BT500, Motorola H605 ve kompakt Motorola H700'dür. Mono'dan stereo'ya değişebilen Bluetooth kulaklık Jabra BT8010 olabilir. Genelde en nitelikli çağrıya sahip olmamasına karşın, konforlu eşleşmesi ve harikulade ses niteliği, Samsung SBH-600'ü müzik dinlemek için en iyi stereo sistem Bluetooth kulaklık seti yapabilir. Bir sesli çağrı geldiğinde otomatik şarkıları dinlerken aralıksız şarkı dinlemenize imkân tanır. Dış belleği de kabul etmeyi destekleyeceğim. Misalin, doğrudan kayıtlara ek olarak yardımını da kapsıyorlar. Reelinde, fotoğrafın çıkarıldığı video yeni değil, netlikle değil. Bununla beraber, bu kısa yazının başındaki resim "doğru" değil, iyi öğrenilen bir uslu telefon geliştiricisi ve kavramsal mahsuller tarafından geliştirilen videolardan çıkarılacak. Bununla beraber, Galaxy S9'un bilgi sayfası muhtemelen ehemmiyetli derecede aktüellenebilir. Şimdiye kadarki en iyi stereo kulaklıklar arasında Samsung SBH-600 de olabilir. Yazılı bir rapor, Samsung'un bu noktada, Exynos yonga seti üreticisinin operasyoncu ne kadar büyük olmasa da daha etkileyici bir batarya kapsamasına izin verebilecek substrat eşi PCB teknolojisini kullanacağını önermektedir.

Sonunda, Samsung Galaxy S8'in ve kendi 3.000 mAh'lik elektrik pilinin sağladığı bedellerle karşılaştırıldığında otonomluğu artıracaktır. Anımsayın ve Samsung Galaxy S9 hakkında konuşurken, gerçekten çok büyük bir pil ile beklenen ve bir hayli güzel işlevlerle doludur. Samsung'un alttaki amiral gemisini arka tasarıda görüntüleyen sistem ağı, bu makineler hakkında giderek daha fazla rapor toplamaya başlıyor. Şubat ayında cep telefonları için yalnızca 1 büyük fuar fuarı var ve bu Samsung'un ananesel olarak amiral gemisini sunduğu MWC. Buna ek olarak, her sene yeni Galaxy S cep telefonunu beklemekle misyonlu Samsung sponsorlar var, o zaman elde edilebilir an katılın. Samsung Galaxy S9 'u ve S9 Plus EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic., Her kulak için bir tane olmak üzere iki kulaklık alma sunar.

Kulak kancaları giymek veya çıkarmak için basit bir iştir. Her iki kulaklığı birbirine bağlayan boyun bandı başın artta yüzer ve kulaklıklı mikrofon setini kulaklıklı mikrofon setleri kulakların- dan çok çatlak hale getirir. Kulaklık, Bluetooth teknolojilerinin en yaygın uygulaması olabilir. Koliden çıktıktan sonra bir USB kablosu, AC adaptörü, stereo sistem kulaklığı kablolu ve bir referans malzeme edinin. Kolinin detayları düşünüldüyse, Galaxy S9, optik fotoğraf dengelemesi ve "Son derece Yavaş çekim" tutma özelliği potansiyel olarak 960 fps etrafında olan 12 megapiksel bir "Süper Süratli Çift Piksel" dijital kameraya sahip olabilir. Bununla beraber, her iki Galaxy S modelinde büyük ihtimalle en yeni Google Pixel ailesinin ve iPhone spektrumunun parçası olmayan bir 3.5 mm kulaklık girişi olacaktır. Erken dedikodular, telefonun olası olduğunca ivedi yeni bir telefonla iPhone X ile karşı karşıya kalmasını istediği için telefonun evvelki Ocak ayında CES'te açılabileceğini belirtti. Başlangıç ​​olarak, herkes Samsung'un taktikleri yakalamak için sadece çok büyük olduğunu öğrenir. Samsung Galaxy S9 versiyon tarihi ve maliyeti hakkında konuşmak için çok erken olduğunu öğreniyoruz. Gerçekten neyi istediğinizi öğrenerek, pazarda satın almanız gereken cihazı cinsini netlikle tanımlayabilirsiniz.

E-postayla sevk edilmek üzere bir resim seçebilir, Facebook'ta yayınlayabilir veya Windows'tan bir çevrimiçi depolama sistemi olan SkyDrive'a yükleyebilirsiniz. Telefon, efektler, sahne ayarları, titreşim ayarı vb. Dahil olmak üzere lüzumlu tüm tertip etme alternatiflerini kapsamaktadır. Bununla beraber, değiştirme alternatifleri Samsung Konsantre'den ehemmiyetli miktarda daha düşüktür. Samsung Galaxy S9'un sonraki baskısı, önümüzdeki ay Mobil Globe Congress'da duyurulacak. MWC her sene Barcelona, ​​İspanya'da hakikatleşir ve muhtemelen tüm senenin en ehemmiyetli hücresel ticaret fuarları arasındadır. Galaxy S9 söylemesi, geçen yıl GS8'den bir ay evvel gelmelidir. Samsung Galaxy S9 maliyeti bütün olarak ne olacak? Ekranın hemen altındaki Start, geri döndü ve arama kontağı duyarlı düğmesi bütün olarak Samsung Concentrate'da olduğu gibi. Bu tarihler, Samsung'un evvelki Galaxy S versiyonları ile ne yaptıklarını göz önüne alırsak çok şey seziyor. Galaxy S8 ve S8 Plus'ın her ikisinde de kavisli gösteriler var ve ekranın ekran oranı, aygıtın odağını daha iyi kullanmak için yüksek seviyede. Galaxy S koleksiyonu, Güney Kore organizasyonunun en popüler uslu telefon koleksiyonudur. Uslu telefon, daha evvel ince bir çerçeve, Infinity Screen ve çift dijital kamera montajı gibi özelliklere sahip olduğu istikametinde dedikodulara sahip.

Anekdot 8, 12MP ana kameraya 2x telefoto zumlu başka bir kamera ilave etti. Yeni Lenovo 295742Q netbook bir hayli standart işlevi ve son derece hafif tasarımıyla bu netbook'u rastgele bir aile veya talebe için ideal bir tercih haline getiriyor. Lenovo ThinkPad dizüstü bilgisayarları, işletme idareyicileri tarafından büyük alkışla karşılanmaktadır. Sesin sizi uçuracaklarını, ancak çevresindeki hoparlörlerin çoğunluğundan daha iyi olduğunu belirtmiyoruz. Buna ek olarak, Google sağlayıcılarının evvelden ayarlandığını gösterir. Catherine Bu teknolojiler senelerce yararlı olmuştur, şahsi bilgisayar kullanıcıları için Bluetooth takviyeyi, 802. 11 sistem protokollerine wifi odaklanan teçhizat üreticileri sebebiyle hudutlu olabilir. S9 modelinin 6.2 inç ekranlı artı ebatlı bir baskıda bulunması bekleniyor. Bugün medyada yer alan medya oyuncuları katıldı. Muhtemelen en yaygın kullanım şekilleri wifi kulaklıklar içindir. Bu cep telefonunun harikulade işlevi NFC ve IR blaster sağlamasıdır.

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları