Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia XZ1 Satışa Başladı

12.10.2017 15:18

Sony Xperia XZ1 Berlin IFA 2017 Ağustos ayında tanıtılan 5 özellikleri saniyede 1250 kare video yavaş çekim yapabilen iki inç Full HD ve HDR gösterin süper akıllı 19 MP bir kamera ile karşımıza çıkmaktadır XZ1 Compact bu makul fiyatlı amiral gemisi ile iyi çekim almak mümkün olacak anlamına gelir Xperia XZ 19 mega piksel imx400 Exmor RS veya Hareket Göz kamera ile donatılmıştır.

 

Sony Xperia XZ1 Compact ince kasa Siyah Xperia siyah tercih edenler için uygun bir çerçeve içinde Sony XZ1 hazırlanmış Sony tarafından Oluşturulan Bu yüksek kaliteli ince bir kasa ve sahip süper ince ön kapağı Durumda hem de Sony XZ1 ve Xperia XZ1 Compact paylaşmak benzerlikler örneğin Ram 4GB Google faz algılama ile aynı 19 ana kamera ve lazer otomatik odaklama ile Qualcomm Snapdragon 835 olarak bir sürü yanı sıra aynı 2.700 mAh pil daha erken gittiler Sony Xperia XZ1 durumda teslim damla çizik, kir ve toz ile temas yüzeyi önlemek için ekran ve kamera lensi etrafında ve yetenekleri yükseltilmiş bir koruma ile gelişmiş

 

Tarafında parmak izi sensörü ve enerji düğmeleri 1.5 mm derinliğinde ve gösteri yukarıda, 16 mega piksel kamera cep telefonunuzu Xperia XZ alınmış ayrıca üç katmanlı görüntü sensörü ile geliyor. Sony Xperia XZ1 Kılıf çeşitli tüm stil kullanılabilirlik veya kalitesi üzerinde hiçbir ödün ile ucuz bir fiyat etiketi de mükemmel koruma sağlar kapsar. 3D kamera ile görüntülemenin keyfini çıkarın Sony XZ1 yine de Harika tasarım 2017 en çok beğenilen telefonu adayı ünvanını alacağını inanıyoruz.

 

Sony Xperia XZ1 akıllı telefonlar için 3D görüntü tarama getiriyor, ama vereciğimiz 3,000 TL civarı olan bu telefon için çok değimli yapılan araştırmalarda kaliteli ultra ince Sony Xperia XZ1 için özel tasarım ile karşımıza çıkmaktadır Sony Ericsson bu XZ1 5 ile birlikte geliyor. İki inç göstermek Xperia XZ Compact kardeşi biraz daha küçük onu üreten, olsa önceki Xperia Z amiral gemisi modelleri ile uyumlu.

 

XZ1 & XZs başarılı ve bir küçük ile birlikte, ilgili tasarım ve stil ile Yapıştırma ama birkaç kelimeyi atayım tanıtılması, bazı yeni teknoloji ile birlikte, Sony 'nin Xperia XZ1 başlangıçta izlenimler bizim burada güçlü Xperia XZ1 Compact olarak hala olsa bile Açık XZ1 sağlam yarar ekran boyutu ve 1080p HDR uyumlu ekran olduğunu her iki telefonda erişilebilir benzeri genel performans düzeyi sunar Sony yaparsa en iyisini yapar. Yeni Android yetenekleri bir yana, Sony XZ1 yazılım programı önemli ölçüde diğer yeni Xperia telefonlar gibi görünür.

 

Muhteşem özellikle muhteşem tarasım olan bu telefona Sony Xperia XZ1 Kılıf ile telefonu darbelerden koruma sağlar özellikle Sony Xperia XZ1 için yapıldı ve bu flaş ile kamera gibi akıllı telefon birincil bağlantı noktaları ve özellikleri için çıkışları kesti. Sony Xperia XZ1 Silikon Kılıfları yüksek kaliteli şık ve ince telefonunuza uygun tasarım ile birleştirir.

 

Kişiselleştirilmiş bir dokunuş için, cepte XZ1 Sony küçük güç düğmesine en iyi, yani uygun ayrı bir düğme için elinizi taşımak zorunda ile elinize aldığınız cihaz kilidini muhafaza etmeyi başarmış olan tümleşik bir parmak izi sensörü vardır. Hiçbir söz, renk, kontrast ve tüm yuvarlak görüntü kalitesini artırır, Bu teknoloji son birkaç premium modellerde çıktı bu yüzden bizim görüşümüze göre bir dönüş yapmak için çok büyük olasılıkla olduğunu söyledi sahip olan Xperia Z1 görülen Sony 'nin X Reality Motoru ile ilgili yapıldı.

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları