Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia XZ1 Satışa Başladı

12.10.2017 15:18

Sony Xperia XZ1 Berlin IFA 2017 Ağustos ayında tanıtılan 5 özellikleri saniyede 1250 kare video yavaş çekim yapabilen iki inç Full HD ve HDR gösterin süper akıllı 19 MP bir kamera ile karşımıza çıkmaktadır XZ1 Compact bu makul fiyatlı amiral gemisi ile iyi çekim almak mümkün olacak anlamına gelir Xperia XZ 19 mega piksel imx400 Exmor RS veya Hareket Göz kamera ile donatılmıştır.

 

Sony Xperia XZ1 Compact ince kasa Siyah Xperia siyah tercih edenler için uygun bir çerçeve içinde Sony XZ1 hazırlanmış Sony tarafından Oluşturulan Bu yüksek kaliteli ince bir kasa ve sahip süper ince ön kapağı Durumda hem de Sony XZ1 ve Xperia XZ1 Compact paylaşmak benzerlikler örneğin Ram 4GB Google faz algılama ile aynı 19 ana kamera ve lazer otomatik odaklama ile Qualcomm Snapdragon 835 olarak bir sürü yanı sıra aynı 2.700 mAh pil daha erken gittiler Sony Xperia XZ1 durumda teslim damla çizik, kir ve toz ile temas yüzeyi önlemek için ekran ve kamera lensi etrafında ve yetenekleri yükseltilmiş bir koruma ile gelişmiş

 

Tarafında parmak izi sensörü ve enerji düğmeleri 1.5 mm derinliğinde ve gösteri yukarıda, 16 mega piksel kamera cep telefonunuzu Xperia XZ alınmış ayrıca üç katmanlı görüntü sensörü ile geliyor. Sony Xperia XZ1 Kılıf çeşitli tüm stil kullanılabilirlik veya kalitesi üzerinde hiçbir ödün ile ucuz bir fiyat etiketi de mükemmel koruma sağlar kapsar. 3D kamera ile görüntülemenin keyfini çıkarın Sony XZ1 yine de Harika tasarım 2017 en çok beğenilen telefonu adayı ünvanını alacağını inanıyoruz.

 

Sony Xperia XZ1 akıllı telefonlar için 3D görüntü tarama getiriyor, ama vereciğimiz 3,000 TL civarı olan bu telefon için çok değimli yapılan araştırmalarda kaliteli ultra ince Sony Xperia XZ1 için özel tasarım ile karşımıza çıkmaktadır Sony Ericsson bu XZ1 5 ile birlikte geliyor. İki inç göstermek Xperia XZ Compact kardeşi biraz daha küçük onu üreten, olsa önceki Xperia Z amiral gemisi modelleri ile uyumlu.

 

XZ1 & XZs başarılı ve bir küçük ile birlikte, ilgili tasarım ve stil ile Yapıştırma ama birkaç kelimeyi atayım tanıtılması, bazı yeni teknoloji ile birlikte, Sony 'nin Xperia XZ1 başlangıçta izlenimler bizim burada güçlü Xperia XZ1 Compact olarak hala olsa bile Açık XZ1 sağlam yarar ekran boyutu ve 1080p HDR uyumlu ekran olduğunu her iki telefonda erişilebilir benzeri genel performans düzeyi sunar Sony yaparsa en iyisini yapar. Yeni Android yetenekleri bir yana, Sony XZ1 yazılım programı önemli ölçüde diğer yeni Xperia telefonlar gibi görünür.

 

Muhteşem özellikle muhteşem tarasım olan bu telefona Sony Xperia XZ1 Kılıf ile telefonu darbelerden koruma sağlar özellikle Sony Xperia XZ1 için yapıldı ve bu flaş ile kamera gibi akıllı telefon birincil bağlantı noktaları ve özellikleri için çıkışları kesti. Sony Xperia XZ1 Silikon Kılıfları yüksek kaliteli şık ve ince telefonunuza uygun tasarım ile birleştirir.

 

Kişiselleştirilmiş bir dokunuş için, cepte XZ1 Sony küçük güç düğmesine en iyi, yani uygun ayrı bir düğme için elinizi taşımak zorunda ile elinize aldığınız cihaz kilidini muhafaza etmeyi başarmış olan tümleşik bir parmak izi sensörü vardır. Hiçbir söz, renk, kontrast ve tüm yuvarlak görüntü kalitesini artırır, Bu teknoloji son birkaç premium modellerde çıktı bu yüzden bizim görüşümüze göre bir dönüş yapmak için çok büyük olasılıkla olduğunu söyledi sahip olan Xperia Z1 görülen Sony 'nin X Reality Motoru ile ilgili yapıldı.

haberler

 • Nokia 8 Kılıf Aksesuar Modelleri

  Cuzdanpazari.com’un dikkatini ilk çeken husus cep telefonunun sağladığı kamera teknolojisi oldu diyebiliriz. Bununla birlikte mevcut fiyatlandırmasına göre sağldığı diğer teknik özellikler de oldukça etkileyici. Ancak Nokia 8 kılıfları ve kapaklarına

  20.10.2017 13:00
 • Samsung Galaxy J7 Max Telefonları Ülkemizde

  Genel olarak Samsung Galaxy C7 Max kılıf modelleri incelenmeye başlandığı zaman da görülebileceği üzere insanların karşılarına pek çok farklı tarzda kılıflar çıkmakta. Fakat bu kılıfların hepsi ne yazık ki cep telefonu koruma konusunda insanlara istediklerini tam anlamıyla veremiyor.

  20.10.2017 11:55
 • Huawei P10 Kılıf ve Aksesuarları

  Huawei de bu alanda bir anda yaptıkları çıkış ile beraber geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Huawei P10 kılıf da markanın en son çıkartmış olan cep telefonlarından bir tanesi adına özel bir şekilde üretilmektedir.

  19.10.2017 14:54
 • Samsung Galaxy Note 8 Aksesuar Çeşitleri

  Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra telefonlarını korumak, daha estetik ve güzel göstermek ve kendi tarzlarını yansıtmak için telefon kılıfları kullanıyorlar.

  19.10.2017 00:26
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı Aksesuarları

  Yapacakları yanlış seçimlerden sonra yapılan Samsung Galaxy Note 8 kılıf kullanımı konusunda ne yazık ki istenilen sonuçları beraberinde getiremiyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmesi adına

  19.10.2017 00:03
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları