Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia Z1 Ülkemizde Satışta Ya Kılıfları

11.10.2017 21:10

Sony Xperia Z1 akıllı telefon Full HD ekran, su geçirmezlik, cam ve alüminyum kasa içine dört çekirdekli işlemci ve 16 megapiksel kamera kompresörlü paketler. Son yıl Xperia Z ve Z1 Sony 'nin Xperia evrende alır, güçlü dört çekirdekli işlemci Gelişmiş HD ekran, 20 megapiksel kamera ve su geçirmez cam fiziği süper olduğu gibi mükemmel olarak. Müzik dinlemek zevk alıyorum Adı ile tanıtılmayı planlanmaktadır. Ve bazı insanlar telefonlarını eleştirirken aslında özellikle su geçirmez toza dayanıklı ve mükemmel Yüksek kapasiteli pil stereo hoparlörler bakan cephe full hd ekran 20 megapiksel 1080p / 2K video kayıt cihazı,Tam HD video izlerken hayran ise son derece hafif ve ince ve şık tasarım, sert ve çok hızlı bir telefon sahip olması gibi devrimci stilleri ve özellikleri övüyoruz 5 inç dev ekran sizin için olası hale getirmek için Sony Xperia Z1 Cep Telefonu eğilimi X Reality ile harika tasarım ile karşımızda.

 

Sonuç olarak Sony Xperia Z1 güçlü bir cihazdır ve gelişmiş su direnci ile takdir ediyorum ama gerçekten megapiksel kamera highlights full HD ekran ve olması gereken özellikleri olması gerektiği gibi büyük değildir. Amiral gemisi bir akıllı telefon yakışır bir şekilde tasarlanmıştır Sony Xperia Z1 modern özellikleri, Sony spor (441ppi) 5 inç tam Full HD 1080p görüntü gibi mi? mobil telefonlar için genelde sony en iyi ve en kaliteli ekran üretmekle tanınmıştır ekran teknolojisi ve X-Reality Xperia Z1 kolayca henüz Sony 'nin en iyi akıllı telefon, ve bir yerde büyük Android akıllı listemizde Galaxy S8, HTC U11 ve LG G6 gibilerin yanında. Japon üretici olun en kaliteli ve yazılım yanıt büyük gelişmeler sağladı.

 

Beklendiği gibi, Xperia Z1 ince, su geçirmez ve güzel tasarlanmış Android akıllı telefon Sony'nin teknoloji çok ideal birleştirmek olacak. Gerçekten hızlı bir buluşmalar ile hız Samsung fark edilmesini ve gerekli telefon üç asıl işlevi büyük boy pil ve Yüksek seviye G lens donanım kuruluş 171 gram ile piyasada başka bir telefondan Biraz daha ağır noktası daha yüksek Konuşma süresi Pil 3000mAh ile kullanıcılara uzun şarj süresi sunmaktadır Kullanıcı arayüzü gerçekten çok iyi Toza suya  dayanıklı çizilmeye dayanıklı göster Ama biraz özen göster cam değil, ana şey, çünkü gerekli Oldukça kullanıcı dostu çok iyi özelleştirme çözümleri Video yüksek çok güzel full HD kayıt kalitesi Eklenen Kodek için yardım çok kolay ur gözleri ile ayırt değil. Samsung Süper amoled daha düşük Bravia iki motor sadece müthiş gerçekliğe sahip olan triluminous ekran Rağmen TFT LCD göstermek sahip Mükemmel görüntü ne olursa olsun Haritayı Sony tarafından amiral gemisi telefonu pazarı Genişletilebilir hafıza seçeneği uygulama gerektirir. Stil Hiç bir tek bu gibi koyabilirsiniz prim alüminyum çerçeve ile bir adam inanılmaz ön arka cam malzeme görünüyor oldukça ince su geçirmez tasarım yok Diğer telefon iş su sizden Xperia Z1 Hiçbir ihtimal Sony Z daha gelişmiş su geçirmezlik oldu yinede bu güzel telefon her nekadar darbelerden veya tozdan kendini korsada yinede Sony Xperia Z1 Kılıf kullanmak gerektiğini unutmamalıyız

 

Sony Xperia Z1 Sony 'nin yeni amiral gemisi Android akıllı telefon 5 metre kadar 16 megapiksel kamera ve su direncine sahip. Hafıza kartı telefonun hafıza bazı durumlarda flash bellek kartı veya depolama kartı olarak anılacaktır hafıza kartı dahili metin gibi verileri saklamak, resim, ses ve video, Cep Telefonları, mp3 çalarlar, dijital kameralar gibi küçük, taşınabilir veya uzak bilgisayarlar üzerinde kullanmak için uygulanan küçük bir depolama ortamıdır genişletmek için izin verir. Dahili Depolama Dahili Depolama ağırlıklı olarak akıllı telefon işletim sistemi uygulamalar, müzik, fotoğraflar, videolar, dosyalar ve diğer kullanıcı bilgilerinin bulunduğu tabletler ve diğer elektronik cihazlar için kullanılabilir flash bellek bilgi depolama alanıdır.

haberler

 • Nokia 8 Kılıf Aksesuar Modelleri

  Cuzdanpazari.com’un dikkatini ilk çeken husus cep telefonunun sağladığı kamera teknolojisi oldu diyebiliriz. Bununla birlikte mevcut fiyatlandırmasına göre sağldığı diğer teknik özellikler de oldukça etkileyici. Ancak Nokia 8 kılıfları ve kapaklarına

  20.10.2017 13:00
 • Samsung Galaxy J7 Max Telefonları Ülkemizde

  Genel olarak Samsung Galaxy C7 Max kılıf modelleri incelenmeye başlandığı zaman da görülebileceği üzere insanların karşılarına pek çok farklı tarzda kılıflar çıkmakta. Fakat bu kılıfların hepsi ne yazık ki cep telefonu koruma konusunda insanlara istediklerini tam anlamıyla veremiyor.

  20.10.2017 11:55
 • Huawei P10 Kılıf ve Aksesuarları

  Huawei de bu alanda bir anda yaptıkları çıkış ile beraber geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Huawei P10 kılıf da markanın en son çıkartmış olan cep telefonlarından bir tanesi adına özel bir şekilde üretilmektedir.

  19.10.2017 14:54
 • Samsung Galaxy Note 8 Aksesuar Çeşitleri

  Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra telefonlarını korumak, daha estetik ve güzel göstermek ve kendi tarzlarını yansıtmak için telefon kılıfları kullanıyorlar.

  19.10.2017 00:26
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı Aksesuarları

  Yapacakları yanlış seçimlerden sonra yapılan Samsung Galaxy Note 8 kılıf kullanımı konusunda ne yazık ki istenilen sonuçları beraberinde getiremiyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmesi adına

  19.10.2017 00:03
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları