Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi 6 Geliyor

19.05.2017 16:38

Xiaomi 2 sık sürümü dışında akıllı telefonun üçüncü tarafını da ilan etti. Mi6 Seramik, arkasında 4 taraflı kavisli seramik ve 18K altın kaplamalı kamera jantları sporu yapıyor ve Siyah renkte geliyor.

Xiaomi Mi6, ekstra etkili işlevsellik işlemcisine, çiftli arka kameralara, cam gövde tasarımına sahiptir.

Xiaomi Mi 6 seçeneği makul derecede kompakt bir beş.15 inç yüksek renk doygunluğu "mavi ışık azaltma, parlama azaltma ve bir derece ultra-karanlık gece" modu gibi işlevlere sahip LCD ekran sunuyor.

Mi 6 ayrıca NFC ile de geliyor ve mobil cihaz şirketin Mi Harcama NFC tabanlı mobil ödemeler servisiyle uyumlu.

Xiaomi, ilk önce Çin'de yeni amiral gemisi akıllı telefonlar açtı.

Türkiye 'daki Xiaomi hayranlarının bu konuda da mutlu olamayacaklarını söylemeye gerek yok.

Hindistan, Xiaomi için ikinci en büyük pazar olma özelliğini taşıyor ve böylece şirket bunu üstlenmek için kesinlikle mükemmel bir amaca sahip olacak.

Aralık 2016'da MySmartPrice tarafından üretilen Gear adlı blogumuzda yazdığımız Xiaomi Mi 6 artık resmi.

Xiaomi Mi 6, iki.5D kavisli cam tasarımı ile 5.15 inç Full HD IPS şovu ile birlikte geliyor ve Corning'in Gorilla Glass dörtlüdür. Ekran akıllı telefon cihazında şimdiye kadar kullanılan en iyi LCD'ler arasındadır.

Mavi ve altın versiyonun yanı sıra Mi 6 da siyah renkte ve parlak renkli Silver Edition'da satışa sunuluyor.

Xiaomi Mi 6 gemide her zamanki gibi şeyler var ve bazı ekstralar telefonunuzu savunmak için yumuşak bir TPU davasını içeriyor.

Mi'nin 6 ‘ncı duyurusu için Pekin'de olduğumuzda, Pekin'de Cennetin Tapınağına götürülüyorduk, bu yüzden orada Flickr galerisinde göreceğiniz bir sürü fotoğraf çekti ve Xiaomi Mi 6 kamera oldukça şaşırtıcıydı.

Mi Remote uygulamasını kullanarak, Televizyonunuzu, DVR'si ve diğer birçok malınızı evinizde kontrol etmek için Mi'nizi kullanabilecek durumda olursunuz.

Xiaomi Mi 6 csı Android 7.1.1 Nougat, MIUI 8 ve 1 Mart 2017 güvenlik yamasında başlatıldı.

Xiaomi'nin teknolojiyi yaklaşan amiral gemisi haline getirmesi ve bu sayede cihazın çalıştırılması daha kolay ve daha hızlı hale gelecektir.

Xiaomi Mi6, bu hafta sızdırılmış fotoğraflarda çok sayıda ay önce gördüğümüz akıllı telefona tasarım ve tarzda inanılmaz derecede kıyaslandığını duyurdu.

Bunun için Xiaomi mi6'ya metal gövdeye sahip olduğu söylenirken, arka tarafında cam kaplama olacaktır.

Akıllı Kamera'da bir standart belirleyecek olan Xiaomi Mi6, bu kez yüksek teknoloji ürünü bir kamera bekleyebiliriz.

Ancak Xiaomi Mi6'da Samsung A Serisi Smartphone'a kıyasla fotoğraf makinesi kalitesi en üst seviyede.

haberler

 • iPhone 8 Plus Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone’ların klasik tasarımının dışına çıkmamış gibi görünse de ufak dokunuşlarla yeni bir tasarım yaratılmış diyebiliriz. Cuzdanpazari.com olarak iPhone 8 Plus kılıf ve kapak dünyasının bu konudaki çalışmalarını başlattığını bilmekteyiz zira iPhone 8 Plus hem kasa hem ekran olarak önceki modellerden farklı bir akıllı telefon

  24.09.2017 22:37
 • iPhone 8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone 8 halen “home” tuşunu ve eski modellerdeki ön cephe dizaynını bozmamış bir telefon olarak öne çıkıyor. Fakat eski modeline benzer bir tasarıma sahip olsa da iPhone 8 kılıf ve kapakları yeni dizayndaki küçük detaylara dikkat edilerek tasarlanacağından yine büyük bir alıcı kitlesi bulacakları ortada.

  24.09.2017 16:22
 • iPhone X Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone X çıktığı ilk günden itibaren yine akıllı telefon piyasasındaki inceleme ve haberlerin zirvesinde yer almayı başaran bir iPhone modeli oldu. iPhone X kılıf ve kapakları da yine üretim ve satışta zirveye oynayacak gibi duruyor. Hatta iPhone X’in önceki iPhone modellerinden farklı birçok özelliği nedeniyle her zamankinden daha fazla kılıf ve kapak ihtiyacı duyan bir telefon olmuş diyebiliriz.

  23.09.2017 19:35
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Aksesuar ve Kapakları

  kılıflar ve kapaklar konusunda da müthiş üretim ve satış rakamlarına ulaşan bir akıllı telefon oldu. Özellikle teknik olarak oldukça yüksek teknoloji ile donatılmış olan Samsung Galaxy Note 8 kılıf ve kapak kullanımının hayli önem kazandığı bir telefon.

  23.09.2017 02:23
 • Huawei P10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

  P10 Plus’ın hatlarının çok daha oval olması. Böyle olunca satın alınacak olan kılıf bu cep telefonuna tam olarak uymayacaktır. İlk başlarda herhangi bir sorun yokmuş gibi görülse de ilerleyen dönemlerde kılıf cep telefonunu tam olarak korumayacak ve bu durum da farklı sorunları beraberinde getirmiş olacaktır.

  22.09.2017 00:34
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları