Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi A1 Kılıf Çeşitleri

12.12.2017 11:23

Çinli firma her model de olduğu gibi Xiaomi Mi A1 akıllı telefon modelinde de yenilikçi hareketlerini sürdürmeye devam ediyor. Bunun en net göstergesi olarak Cuzdanpazari.com ‘un dikkatini çeken detay şüphesiz Xiaomi Mi A1 modelinde kullanılan Android One programı. Bu proje kapsamında Google firmasının uzun süredir hedeflediği ve akıllı telefonların donanım ve yazılım uyumunu üst düzeye çıkartmayı planlayan birçok özelliğin hayata geçtiğini görüyoruz. Bu bağlamda Cuzdanpazari.com olarak Xiaomi Mi A1 kılıfları ve kapakları ile ilgili vereceğimiz bilgilerin dışında yine bu akıllı telefonun teknik özelliklerine de değineceğimizi belirtmek isteriz.

Bu bağlamda yazının ilk kısmına Xiaomi Mi A1 kılıfları ve kapakları ile ilgili yapılacak seçimleri de etkileme ihtimali yüksek olan birkaç özellikle başlamak isteriz. Öncelikle telefonun (mm) 155.40 x 75.80 x 7.30 boyutlara sahip olmasıyla büyük bir telefon olduğunu söylemek mümkün. 5.5 inç ekranıyla ve ekranda kullanılan teknolojilerle de öne çıkan bu akıllı telefon modeli için yapılacak kılıf ve kapak seçimlerinde ekran boyutları ve özelliklerinin de dikkate alınması elzem. Bu anlamda Xiaomi Mi A1 akıllı telefonunu özellikle dış darbelerden ve düşme gibi durumlardan korumak adına silikon kılıf tercihi düşünülebilir. Yine aynı açıdan yaklaşırsak sert plastik kapaklarla da Xiaomi Mi A1 ‘İn güvenliğini sağlamak mantıklı bir hareket olacaktır.

Cuzdanpazari.com’un Xiaomi Mi A1 ile ilgili değinmek istediği bir diğer nokta ise telefonun fiyat / performans konusunda tam bir bütçe telefonu olması konusu. Zira sunduğu satış fiyatı bandına göre sağladığı teknik özelliklerin oldukça tatmin edici olduğunu söylemek mümkün. Bu anlamda her fiyat / performans telefonunda olduğu gibi Xiaomi Mi A1 için de bu performansı daha da uzun süreler kullanarak bütçeyi korumak adına yapılacak akılcı hareketlerin başında kılıf ve kapak alışverişi yapmak geliyor.

Toparlamak gerekirse, Xiaomi Mi A1 ile yüksek satış trendleri yakalaması beklenen Çin firmasının bu bakımdan en büyük avantajı Google ile yapılan Android Partner iş birliği olarak görünüyor. Öyle ki iki firma bu ortaklığı sloganlarda da kullanarak iki firma adının bir arada geçmesinde bir beis görmüyor. Bu da Çin firmasının arkasında Google gibi bir devin ne kadar sağlam ve somut olarak durduğunu kanıtlar nitelikte. Bu anlamda Cuzdanpazari.com olarak Xiaomi Mi A1 kılıfları ve kapakları ile ilgili satışlarında bahsi geçen ortaklığın paralelinde seyir edeceğini ön görüyor ve şimdiden Xiaomi Mi A1 kullanıcılarına hayırlı olsun diyoruz. 

haberler

 • iPhone X Hoesje

  16.04.2019 19:21
 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları