Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Çok Beğenildi

8.08.2017 16:00

en son Mi Max 2'yi elinize almak için sabırsızlanıyorsanız, bu ideal örneklerden hangisi cihazla birlikte çalışmaya hazırlanıyor? Çeşitli fiyat etiketi noktalarında çeşitli durumları listeleyebilmemizden memnuniyet duyuyoruz. En etkili korumayı isterseniz, karma durumlardan herhangi birine başvurun veya telefonunuzun stilini sergilemek istiyorsanız net bir vaka satın alın. Yeni cihazınızın görünümünü ve özelliklerini bozulmadan korumak istiyorsanız, yanlışlıkla telefonunuzu artık bırakmayacağınızdan bu örneklerden birini edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi Max ikilisi için durumlar söz konusu olduğunda, şu anda telefonun gerçek sürümünden önce bir sürü çözüm var. Ayrıca, Flip Cover, Şeffaf, Baskılı Tasarımcı Kılıfı, Altın, vb. Gibi çeşitli tasarım ve şekillerde bunları elde edebilirsiniz. Xiaomi Mi Max 2 Arka Kapak ve Kılıfları mı arıyorsunuz?

Telefonun kendisine ek olarak, görme davasında görünmesi gerekir; ancak resmi bir vaka olup olmadığını bilmiyoruz. Her halükarda, aşağıda yer alan fotoğraflar, cihazın arkasında gerçekten güzel bir görüntü almanıza izin veriyor; bunlar, Xiaomi Mi Max 2'nin orijinal hayat resimleri ve resimleri değil. Daha önceki Xiaomi telefonlarıyla eşdeğer görünüyor, ancak büyüleyici şey akıllı telefonun şeffaf bir koruyucu kutuyla birlikte resmedilmesidir.

Unutulmaması durumunda, Xiaomi Mi Max iki, 10.48 x 1920 piksel ile Full HD çözünürlükte altı.44 inç ekrana sahip görüntüler içeren muazzam bir şablon. Sorun olması durumunda maksimum güvenlik sağlamak için PayPal ile harcama yapmak mümkündür ve gönderim bedeline de ücretsizdir. Gerçekten yumuşak bir materyalden yaratıldığı göz önüne alındığında, ani bir darbe olması durumunda dahi hafif şok direnci sunabilir.

Flip örnekleri hayranın iseniz, gerçekten şu anda şüphesiz bu biri için alışveriş düşünmelisiniz, çünkü şu anda şu anda elinizdeki en iyi olanlardan biri. Prim PU deri malzemeden üretildiğinden, ürünün yüksek kalitesiyle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmaz. Tıpkı diğer her melez çanta gibi, dayanıklılık için sağlam dış kabuktan ve şoka ve nüfuza karşı direnç gösteren yumuşak bir silikondan oluşur. Şüphesiz işi sizin için yapacak olan BRK Defender Hibrit kutusu, Mi Max ikisini bile sert damlalar nedeniyle ortaya çıkan çizik ve çizilmelere karşı koruyabildiğinden.

Akıllı telefonlarla çalışırken kaba bir kullanıcıysanız, maksimum korumayı sunan bir kutu satın almak isteyebilirsiniz. Elbette gerçek kullanım durumunuza göre. Son olarak, davanın büyük kısmı biraz açıktır; bu nedenle, çok yönlü koruma beklediyseniz, başka yerlerde görünmek zorunda kalabilirsiniz.

Cihazınızı toplu halde eklemeyen şık bir kutuyla cihazınızı savunmak için ileriye avlamak isterseniz, şüphesiz öncelikle gerçekten zor bir kabuk hali olan Ceffon Arka Kapağı elde etmeyi dikkate almanız gerekir.

haberler

 • Sony Xperia L1 Yenilikleri ile Beraber Geldi

  Hızla cepte Sol en üst düzey performansı takdir edeceksin. Sony Yardım yoluyla edinir, kullanılmayan uygulamaları kapatarak ve akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kurallar besleme. Tipik ve ağır akıllı telefon müşterilerine bu cihazı kullanmak için uygun değildir.

  23.08.2017 17:47
 • iPhone 8 LCD Ekranları Nasıl

  Şirketin 10. yıldönümü akıllı telefon çünkü bazı analistler, iPhone 8 ila 10 iPhone olarak bakın veya X iPhone Apple'ın akıllı telefon rakip Samsung görüntüler üreten sorumludur, ama 5 imalatı için mücadele gibi görünüyor.kitlesel ölçekte 8 inç panel.

  21.08.2017 17:04
 • Huawei P10 Serileri Markayı Güçlendirdi

  Huawei P10 1080p 60fps sağlar, daha yüksek olarak güzel-hareketli görüntü yakalama 2160p 30 fps çözünürlük ve 84 puan harika bir Video alt skora sahip. 2017 Mobil Dünya Kongresi'nde şirketin Resmi Duyuru aşağıdaki Çin super marka son cep telefonu dostu akıllı telefonlar burada.

  21.08.2017 15:48
 • Samsung Galaxy C7 Pro Beğenildi

  Bir Octa merkezi Qualcomm Snapdragon 626 işlemci tarafından yakıtlı, 4GB RAM ve 64GB bellek içinde 2,2 GHz zaman zaman. Samsung Galaxy C7 Pro Mobile 1080x1920 piksel belirlenmesi ile 5,7-inç Komple HD Super AMOLED gösterisi vardır. Hızlı bir mesafe içinde çeşitli içerik alışverişi için her cihazda kullanılabilen Bluetooth profili çeşitli farklı türleri vardır.

  19.08.2017 13:46
 • iPhone 8 Modeli Yakında Ülkemizde

  Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone'la bir saygı dizaynı başlatacağı söylentileri de geliyor. Geleneksel dört.7 ve 5.5-inç ekran ile IPS LCD elde eden iki model, ikincisi ise 5.8 inç OLED gösterisi olan iphone 8 modeli. Raporların birer birerine göre, Apple muhtemelen üç model ortaya çıkabilir.

  18.08.2017 17:11
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları