Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Çok Beğenildi

8.08.2017 16:00

en son Mi Max 2'yi elinize almak için sabırsızlanıyorsanız, bu ideal örneklerden hangisi cihazla birlikte çalışmaya hazırlanıyor? Çeşitli fiyat etiketi noktalarında çeşitli durumları listeleyebilmemizden memnuniyet duyuyoruz. En etkili korumayı isterseniz, karma durumlardan herhangi birine başvurun veya telefonunuzun stilini sergilemek istiyorsanız net bir vaka satın alın. Yeni cihazınızın görünümünü ve özelliklerini bozulmadan korumak istiyorsanız, yanlışlıkla telefonunuzu artık bırakmayacağınızdan bu örneklerden birini edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi Max ikilisi için durumlar söz konusu olduğunda, şu anda telefonun gerçek sürümünden önce bir sürü çözüm var. Ayrıca, Flip Cover, Şeffaf, Baskılı Tasarımcı Kılıfı, Altın, vb. Gibi çeşitli tasarım ve şekillerde bunları elde edebilirsiniz. Xiaomi Mi Max 2 Arka Kapak ve Kılıfları mı arıyorsunuz?

Telefonun kendisine ek olarak, görme davasında görünmesi gerekir; ancak resmi bir vaka olup olmadığını bilmiyoruz. Her halükarda, aşağıda yer alan fotoğraflar, cihazın arkasında gerçekten güzel bir görüntü almanıza izin veriyor; bunlar, Xiaomi Mi Max 2'nin orijinal hayat resimleri ve resimleri değil. Daha önceki Xiaomi telefonlarıyla eşdeğer görünüyor, ancak büyüleyici şey akıllı telefonun şeffaf bir koruyucu kutuyla birlikte resmedilmesidir.

Unutulmaması durumunda, Xiaomi Mi Max iki, 10.48 x 1920 piksel ile Full HD çözünürlükte altı.44 inç ekrana sahip görüntüler içeren muazzam bir şablon. Sorun olması durumunda maksimum güvenlik sağlamak için PayPal ile harcama yapmak mümkündür ve gönderim bedeline de ücretsizdir. Gerçekten yumuşak bir materyalden yaratıldığı göz önüne alındığında, ani bir darbe olması durumunda dahi hafif şok direnci sunabilir.

Flip örnekleri hayranın iseniz, gerçekten şu anda şüphesiz bu biri için alışveriş düşünmelisiniz, çünkü şu anda şu anda elinizdeki en iyi olanlardan biri. Prim PU deri malzemeden üretildiğinden, ürünün yüksek kalitesiyle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmaz. Tıpkı diğer her melez çanta gibi, dayanıklılık için sağlam dış kabuktan ve şoka ve nüfuza karşı direnç gösteren yumuşak bir silikondan oluşur. Şüphesiz işi sizin için yapacak olan BRK Defender Hibrit kutusu, Mi Max ikisini bile sert damlalar nedeniyle ortaya çıkan çizik ve çizilmelere karşı koruyabildiğinden.

Akıllı telefonlarla çalışırken kaba bir kullanıcıysanız, maksimum korumayı sunan bir kutu satın almak isteyebilirsiniz. Elbette gerçek kullanım durumunuza göre. Son olarak, davanın büyük kısmı biraz açıktır; bu nedenle, çok yönlü koruma beklediyseniz, başka yerlerde görünmek zorunda kalabilirsiniz.

Cihazınızı toplu halde eklemeyen şık bir kutuyla cihazınızı savunmak için ileriye avlamak isterseniz, şüphesiz öncelikle gerçekten zor bir kabuk hali olan Ceffon Arka Kapağı elde etmeyi dikkate almanız gerekir.

haberler

 • Huawei Mate 10 Pro Kılıf

  bir yer alırken bunu akıllı telefonlar ile ilgili her şeye en kolay ve en uygun fiyatlardan ulaşabilir olmanıza borçluyuz. Sitemizde, Huawei Mate 10 Pro kılıflar çeşitli renklerde ve tasarımlarda, uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

  11.12.2017 18:18
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıfı

  Geçtiğimiz Note serilerinde olduğu gibi Samsung Galaxy Note 8 modelinde de S Pen ön plana çıkıyor. Kolay kullanımı ve sağladığı kullanıcı deneyimi ile büyük bir beğeni toplayan S Pen bu yılda telefonun ayrılmaz bir parçası olacak. Sadece ekranı ve kalemi ile değil kamerası 

  28.11.2017 15:26
 • iPhone 8 Kapak ve Kılıfları

  Suya ve toza dayanıklı olan iPhone 8 üstün bir dayanıklılığa sahip gibi görünüyor. 12 MP bir kamerası bulunan iPhone 8 bununla birlikte 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile birlikte geliyor. 

  28.11.2017 14:52
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Kapakları

  Modern zamanda akıllı telefonlar gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Hayatımızı kolaylaştırmak amaçlı üretilen bu telefonlar oldukça hassas bir yapıya sahip. İnsanların ihtiyaçları değişip geliştikçe üretilen telefonların özelliği 

  27.11.2017 12:52
 • iPhone 8 Kılıf ve Kapakları

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı herkes tarafından kabul gören bir gerçek.

  27.11.2017 12:30
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları