Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Çok Beğenildi

8.08.2017 16:00

en son Mi Max 2'yi elinize almak için sabırsızlanıyorsanız, bu ideal örneklerden hangisi cihazla birlikte çalışmaya hazırlanıyor? Çeşitli fiyat etiketi noktalarında çeşitli durumları listeleyebilmemizden memnuniyet duyuyoruz. En etkili korumayı isterseniz, karma durumlardan herhangi birine başvurun veya telefonunuzun stilini sergilemek istiyorsanız net bir vaka satın alın. Yeni cihazınızın görünümünü ve özelliklerini bozulmadan korumak istiyorsanız, yanlışlıkla telefonunuzu artık bırakmayacağınızdan bu örneklerden birini edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi Max ikilisi için durumlar söz konusu olduğunda, şu anda telefonun gerçek sürümünden önce bir sürü çözüm var. Ayrıca, Flip Cover, Şeffaf, Baskılı Tasarımcı Kılıfı, Altın, vb. Gibi çeşitli tasarım ve şekillerde bunları elde edebilirsiniz. Xiaomi Mi Max 2 Arka Kapak ve Kılıfları mı arıyorsunuz?

Telefonun kendisine ek olarak, görme davasında görünmesi gerekir; ancak resmi bir vaka olup olmadığını bilmiyoruz. Her halükarda, aşağıda yer alan fotoğraflar, cihazın arkasında gerçekten güzel bir görüntü almanıza izin veriyor; bunlar, Xiaomi Mi Max 2'nin orijinal hayat resimleri ve resimleri değil. Daha önceki Xiaomi telefonlarıyla eşdeğer görünüyor, ancak büyüleyici şey akıllı telefonun şeffaf bir koruyucu kutuyla birlikte resmedilmesidir.

Unutulmaması durumunda, Xiaomi Mi Max iki, 10.48 x 1920 piksel ile Full HD çözünürlükte altı.44 inç ekrana sahip görüntüler içeren muazzam bir şablon. Sorun olması durumunda maksimum güvenlik sağlamak için PayPal ile harcama yapmak mümkündür ve gönderim bedeline de ücretsizdir. Gerçekten yumuşak bir materyalden yaratıldığı göz önüne alındığında, ani bir darbe olması durumunda dahi hafif şok direnci sunabilir.

Flip örnekleri hayranın iseniz, gerçekten şu anda şüphesiz bu biri için alışveriş düşünmelisiniz, çünkü şu anda şu anda elinizdeki en iyi olanlardan biri. Prim PU deri malzemeden üretildiğinden, ürünün yüksek kalitesiyle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmaz. Tıpkı diğer her melez çanta gibi, dayanıklılık için sağlam dış kabuktan ve şoka ve nüfuza karşı direnç gösteren yumuşak bir silikondan oluşur. Şüphesiz işi sizin için yapacak olan BRK Defender Hibrit kutusu, Mi Max ikisini bile sert damlalar nedeniyle ortaya çıkan çizik ve çizilmelere karşı koruyabildiğinden.

Akıllı telefonlarla çalışırken kaba bir kullanıcıysanız, maksimum korumayı sunan bir kutu satın almak isteyebilirsiniz. Elbette gerçek kullanım durumunuza göre. Son olarak, davanın büyük kısmı biraz açıktır; bu nedenle, çok yönlü koruma beklediyseniz, başka yerlerde görünmek zorunda kalabilirsiniz.

Cihazınızı toplu halde eklemeyen şık bir kutuyla cihazınızı savunmak için ileriye avlamak isterseniz, şüphesiz öncelikle gerçekten zor bir kabuk hali olan Ceffon Arka Kapağı elde etmeyi dikkate almanız gerekir.

haberler

 • Nokia 8 Kılıf ve Aksesuarları Telefon Gelmeden Geldi

  Nokia 8 kılıfları kılıf çeşitliliği açısından birçok ürünü içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan çok ilgi çeken Lüks Kaplama Elmas seçeneği olmakla birlikte Hafif neopren cep telefonu modelini de içeren spor modeller bulunmaktadır.

  17.10.2017 13:10
 • Sony Xperia XZ1 Satışa Başladı

  Sony XZ1 ve Xperia XZ1 Compact paylaşmak benzerlikler örneğin Ram 4GB Google faz algılama ile aynı 19 ana kamera ve lazer otomatik odaklama ile Qualcomm

  12.10.2017 15:18
 • Sony Xperia Z1 Ülkemizde Satışta Ya Kılıfları

  Sony Xperia Z1 akıllı telefon Full HD ekran, su geçirmezlik, cam ve alüminyum Çok hızlı bir telefon sahip olması gibi devrimci stilleri ve özellikleri övüyoruz 5 inç dev ekran sizin için olası hale getirmek için Sony Xperia Z1 Cep Telefonu eğilimi X Reality ile harika tasarım ile karşımızda.

  11.10.2017 21:10
 • Nokia 8 Satışa Başladı

  Nokia yerine yüksek seviye fonksiyonlar örnek iterek daha klasik bir amiral gemisi geliştirmek için seçmiştir şüphesiz yardımcı olur, 800 Zenfone AR Verilen ile Asus gibi para gülünç miktarda soran değil, Nokia 8 böyle

  11.10.2017 19:59
 • Sony Xperia L1 Kılıf ve Aksesuarları

  Cuzdanpazari.com Sony Xperia L1 telefonunu bu fiyatından dolayı dikkat çekici buldu ve bazı bilgileri okurları için derledi.

  9.10.2017 18:49
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları