Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Çok Beğenildi

8.08.2017 16:00

en son Mi Max 2'yi elinize almak için sabırsızlanıyorsanız, bu ideal örneklerden hangisi cihazla birlikte çalışmaya hazırlanıyor? Çeşitli fiyat etiketi noktalarında çeşitli durumları listeleyebilmemizden memnuniyet duyuyoruz. En etkili korumayı isterseniz, karma durumlardan herhangi birine başvurun veya telefonunuzun stilini sergilemek istiyorsanız net bir vaka satın alın. Yeni cihazınızın görünümünü ve özelliklerini bozulmadan korumak istiyorsanız, yanlışlıkla telefonunuzu artık bırakmayacağınızdan bu örneklerden birini edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi Max ikilisi için durumlar söz konusu olduğunda, şu anda telefonun gerçek sürümünden önce bir sürü çözüm var. Ayrıca, Flip Cover, Şeffaf, Baskılı Tasarımcı Kılıfı, Altın, vb. Gibi çeşitli tasarım ve şekillerde bunları elde edebilirsiniz. Xiaomi Mi Max 2 Arka Kapak ve Kılıfları mı arıyorsunuz?

Telefonun kendisine ek olarak, görme davasında görünmesi gerekir; ancak resmi bir vaka olup olmadığını bilmiyoruz. Her halükarda, aşağıda yer alan fotoğraflar, cihazın arkasında gerçekten güzel bir görüntü almanıza izin veriyor; bunlar, Xiaomi Mi Max 2'nin orijinal hayat resimleri ve resimleri değil. Daha önceki Xiaomi telefonlarıyla eşdeğer görünüyor, ancak büyüleyici şey akıllı telefonun şeffaf bir koruyucu kutuyla birlikte resmedilmesidir.

Unutulmaması durumunda, Xiaomi Mi Max iki, 10.48 x 1920 piksel ile Full HD çözünürlükte altı.44 inç ekrana sahip görüntüler içeren muazzam bir şablon. Sorun olması durumunda maksimum güvenlik sağlamak için PayPal ile harcama yapmak mümkündür ve gönderim bedeline de ücretsizdir. Gerçekten yumuşak bir materyalden yaratıldığı göz önüne alındığında, ani bir darbe olması durumunda dahi hafif şok direnci sunabilir.

Flip örnekleri hayranın iseniz, gerçekten şu anda şüphesiz bu biri için alışveriş düşünmelisiniz, çünkü şu anda şu anda elinizdeki en iyi olanlardan biri. Prim PU deri malzemeden üretildiğinden, ürünün yüksek kalitesiyle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmaz. Tıpkı diğer her melez çanta gibi, dayanıklılık için sağlam dış kabuktan ve şoka ve nüfuza karşı direnç gösteren yumuşak bir silikondan oluşur. Şüphesiz işi sizin için yapacak olan BRK Defender Hibrit kutusu, Mi Max ikisini bile sert damlalar nedeniyle ortaya çıkan çizik ve çizilmelere karşı koruyabildiğinden.

Akıllı telefonlarla çalışırken kaba bir kullanıcıysanız, maksimum korumayı sunan bir kutu satın almak isteyebilirsiniz. Elbette gerçek kullanım durumunuza göre. Son olarak, davanın büyük kısmı biraz açıktır; bu nedenle, çok yönlü koruma beklediyseniz, başka yerlerde görünmek zorunda kalabilirsiniz.

Cihazınızı toplu halde eklemeyen şık bir kutuyla cihazınızı savunmak için ileriye avlamak isterseniz, şüphesiz öncelikle gerçekten zor bir kabuk hali olan Ceffon Arka Kapağı elde etmeyi dikkate almanız gerekir.

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları