Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Çok Beğenildi

8.08.2017 16:00

en son Mi Max 2'yi elinize almak için sabırsızlanıyorsanız, bu ideal örneklerden hangisi cihazla birlikte çalışmaya hazırlanıyor? Çeşitli fiyat etiketi noktalarında çeşitli durumları listeleyebilmemizden memnuniyet duyuyoruz. En etkili korumayı isterseniz, karma durumlardan herhangi birine başvurun veya telefonunuzun stilini sergilemek istiyorsanız net bir vaka satın alın. Yeni cihazınızın görünümünü ve özelliklerini bozulmadan korumak istiyorsanız, yanlışlıkla telefonunuzu artık bırakmayacağınızdan bu örneklerden birini edinmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi Max ikilisi için durumlar söz konusu olduğunda, şu anda telefonun gerçek sürümünden önce bir sürü çözüm var. Ayrıca, Flip Cover, Şeffaf, Baskılı Tasarımcı Kılıfı, Altın, vb. Gibi çeşitli tasarım ve şekillerde bunları elde edebilirsiniz. Xiaomi Mi Max 2 Arka Kapak ve Kılıfları mı arıyorsunuz?

Telefonun kendisine ek olarak, görme davasında görünmesi gerekir; ancak resmi bir vaka olup olmadığını bilmiyoruz. Her halükarda, aşağıda yer alan fotoğraflar, cihazın arkasında gerçekten güzel bir görüntü almanıza izin veriyor; bunlar, Xiaomi Mi Max 2'nin orijinal hayat resimleri ve resimleri değil. Daha önceki Xiaomi telefonlarıyla eşdeğer görünüyor, ancak büyüleyici şey akıllı telefonun şeffaf bir koruyucu kutuyla birlikte resmedilmesidir.

Unutulmaması durumunda, Xiaomi Mi Max iki, 10.48 x 1920 piksel ile Full HD çözünürlükte altı.44 inç ekrana sahip görüntüler içeren muazzam bir şablon. Sorun olması durumunda maksimum güvenlik sağlamak için PayPal ile harcama yapmak mümkündür ve gönderim bedeline de ücretsizdir. Gerçekten yumuşak bir materyalden yaratıldığı göz önüne alındığında, ani bir darbe olması durumunda dahi hafif şok direnci sunabilir.

Flip örnekleri hayranın iseniz, gerçekten şu anda şüphesiz bu biri için alışveriş düşünmelisiniz, çünkü şu anda şu anda elinizdeki en iyi olanlardan biri. Prim PU deri malzemeden üretildiğinden, ürünün yüksek kalitesiyle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmaz. Tıpkı diğer her melez çanta gibi, dayanıklılık için sağlam dış kabuktan ve şoka ve nüfuza karşı direnç gösteren yumuşak bir silikondan oluşur. Şüphesiz işi sizin için yapacak olan BRK Defender Hibrit kutusu, Mi Max ikisini bile sert damlalar nedeniyle ortaya çıkan çizik ve çizilmelere karşı koruyabildiğinden.

Akıllı telefonlarla çalışırken kaba bir kullanıcıysanız, maksimum korumayı sunan bir kutu satın almak isteyebilirsiniz. Elbette gerçek kullanım durumunuza göre. Son olarak, davanın büyük kısmı biraz açıktır; bu nedenle, çok yönlü koruma beklediyseniz, başka yerlerde görünmek zorunda kalabilirsiniz.

Cihazınızı toplu halde eklemeyen şık bir kutuyla cihazınızı savunmak için ileriye avlamak isterseniz, şüphesiz öncelikle gerçekten zor bir kabuk hali olan Ceffon Arka Kapağı elde etmeyi dikkate almanız gerekir.

haberler

 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
 • Samsung Galaxy S9 Şubatta Bekleniyor

  Samsung Galaxy S9 'u ve S9 EDGE 'yı arayan birkaç birey var ve bu daha bir sene özgür kalacak. Zati kendi bluetooth geçimli olmayan kulaklıklar popüler veya üst seviye bir gruba sahip olduğunuzda, kaygılanmanız gerekmez. Motorola S9'un çağdaş ve hafif tasarımı, başın artta set biçiminde basitlikle şekillendirilmiş rahat binoral hoparlör i.electronic.

  18.01.2018 00:27
 • Apple iPhone için IPod Kılıf ve Samsung Galaxy S8 + Kılıfı

  Samsung Galaxy S8 misallerini veya Galaxy S8 Plus paketleri bulmak tamamen değişik bir mevzudur. Gear 360, 4 K'lık bir raporlama veya yayın yayınlamanıza izin vermek

  16.01.2018 18:16
 • Netlikle Neden IPhone Kılıfları Ve Samsung Koruyucu Kılıfları?

  Ahizeyi kullanmak isterseniz, Koşullar ve Şartları bilmek ve kabul etmek zorundasınız. S8'i yakalayıp kullanmanın ne kadar rahat olduğuna donakaldım. Bixby logosu bir Bixby düğmesini basarken görünecektir. Ses eksiltme alternatifine erişseydik, kendimiz yanlışlıkla bunu yaparken buluruz. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Dinamizminin özellikleri,

  15.01.2018 21:06
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları