Xiaomi Mi 6 Yüksek Satış Adetleri Bekleniyor

19.05.2017 16:50

Var olan bir sonraki nesil akıllı telefon, Mi 6 kararlılık, temel bir işlemci ilerleme alır. Daha büyük ekranda tüm bireyler için görüntü en iyisi de çünkü esasen bir film paramour iseniz veya çevrimiçi video veya film izlemek isterseniz. Kesinlikle Xiaomi Mi6'nın yüksek performanslı bir performansla pazara geleceğini umuyorum ve bu cihaz adını, gelecek sürümü için hedef listesine koymanızı öneririm. Duyduğumuz kadarıyla Mi 6, ABD, Kanada gibi önemli batı ülkelerinde resmen tanıtılacak ilk Xiaomi mobil set olacak. RAM ve bellek bakımından

Xiaomi Mi6'yı yalnızca iPhone 7 32 GB'tan başlayan ve öncelikle cihaz fiyatına bağlı olarak 256 GB'a kadar genişletilebileceği için tercih edebilirsiniz. Xiaomi Mi6, en etkili arka ve ön kamera çekimine yardımcı olmak için çift Led flaş alıyor. Düzgünce hepimizin Bildiği gibi Miktar önemli değil, fakat burada Xiaomi herkesi önemsiyor ve Xiaomi Mi serisinin hızlı bir şekilde serbest bırakılmasının nedenini bu amaçla açıklıyoruz.

Bunlar Xiaomi MI6 Spesifikasyonlarıydı Herhangi bir sorgu için, bir yorum bırakabilirsiniz.

Hindistan'daki hemen her Akıllı Telefon kuruluşu, Xiaomi ile üstün bir rakip olarak anlaşmaya varıyor çünkü basit ama etkili olmayan cihazlar yaratıyorlar.

Sonuçta, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi6 Akıllı Telefon 2017 hakkında etkili bir şekilde anladığınızı umuyoruz. Mi6'yı sipariş etmek için en yakın Xiaomi Ajanınızı bulun. Xiaomi Mi6, temel olarak birkaç uyumluluk sorunu olmadan yüklenebilir. Xiaomi Mi6, bunun için çok bekleyen Faydalı ve göz alıcı kullanıcılar için iki farklı yüksek kaliteli fotoğraf makinesi sunuyor. Mi6 işlemcisi hakkında ek bilgiler edinmek için bir kez daha bize bakın. Xiaomi'nin Mi 6 akıllı telefonu, birkaç haftalık detaylı ve daha az ayrıntılı sızıntıdan hemen sonra Nisan ayının sonlarında başladı. Xiaomi Mi6, iyi kalitede akıllı telefonların büyük bir miktarı ile Hint akıllı telefon pazarını sunmada inanılmaz derecede cömert olan Xiaomi'nin ikametinden daha etkili bir akıllı telefon. Xiaomi Mi6, içten küçültme zamanında en akıllı telefon sanayicisi olarak sözü etti.

6 Xiaomi Mi'nin biraz daha büyük bir meyve suyu paketi var ve telefonun daha az talep gören bir gösteri avantajına sahip olması ve çok daha etkili bir yongaseti paketlemesi koşuluyla Axon 7'den daha uzun süre dayanması gerekiyor. Xiaomi, Redmi Dördüncü Not ile bütçe bölümünde tekrar canlanma gördü ve Mi 6 ile orta menzilli kategoride önemli ölçüde gerekli momentumu elde etmek için arıyor olacak. JerryRigEverything'in en güncel videosunda Xiaomi Mi 6, viraj testi, çizilme testi, yangın testi ve daha pek çok zorlu test yöntemiyle gerçekleştirildi.

Mi 6'da bir kulaklık girişi yok, ancak kutuya Form-C ila 3.5mm adaptör veriliyor. Bu Mi 6 amiral gemisi cihazı olduğu doğrulanmış ve bölgenin lansmanının köşede olabileceğinin bir göstergesi olabilir. Mi 6 'nın öncül kadar istenmeyen olmasına bakılmaksızın, biraz şüpheciydi ve daha sonradan şaşkına döneceklerini sordu. Üretim aşamasında Mi 6 Silver modelinin fiyatının pahalı olacağı konusunda ayrıntılı bilgi verdi. Mi'nin 6 üretimindeki zorluk, ayna benzeri gümüş kaplamadır. Mi 6 sı zaten tarihli görünüyor ve sadece çok daha fazla çerçeve-hiçbir ücret ödemeden telefonları piyasaya vurdu bu yıl daha sonra yerinde daha fazla görünür.

haberler

 • LG K10 2017 Geliyor

  LG K10 (2017), Android 7. çalıştırır ve 2800mAh çıkarılabilir pil ile güçlendirilmiştir. LG K10 (2017), 13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera ile birlikte geliyor. LG K10, kullanılabilir bir akıllı telefon gibi görünüyor. LG K10 2017

  27.05.2017 17:07
 • Samsung Galaxy J7 Prime Çok Beğenildi

  Samsung Galaxy J7 Prime, cep telefonunuza kolay ve gecikmeden ücretsiz olarak erişilebilmesi için 1,6 GHz hız sağlayan sağlam bir Octa çekirdekli işlemci ile birlikte geliyor. Samsung Galaxy J7 Prime, Android 6.0'ı çalıştırıyor ve 3300mAh çıkarılabilir olmayan bir pille çalışıyor. Samsung Galaxy J7 Prime, bileşenleri için 3300 mAh pil kullanıyor.

  20.05.2017 00:47
 • Xiaomi Mi 6 Yüksek Satış Adetleri Bekleniyor

  Mi6'yı sipariş etmek için en yakın Xiaomi Ajanınızı bulun. Xiaomi Mi6, temel olarak birkaç uyumluluk sorunu olmadan yüklenebilir. Xiaomi Mi6, bunun için çok bekleyen Faydalı ve göz alıcı kullanıcılar için iki farklı yüksek kaliteli fotoğraf makinesi sunuyor.

  19.05.2017 16:50
 • Xiaomi Mi 6 Geliyor

  Xiaomi 2 sık sürümü dışında akıllı telefonun üçüncü tarafını da ilan etti. Mi6 Seramik, arkasında 4 taraflı kavisli seramik ve 18K altın kaplamalı kamera jantları sporu yapıyor ve Siyah renkte geliyor.Xiaomi Mi6, ekstra etkili işlevsellik işlemcisine, çiftli arka kameralara, cam gövde tasarımına sahiptir.

  19.05.2017 16:38
 • Samsung Galaxy J3 2017 Yankıları Başladı

  Samsung Galaxy J3 2017 ne tür bir ekran kullanacağını, ancak öncelikle Samsung Galaxy J3 2016 dayanan bir rekabetçi fiyat etiketi ile yetkili bir akıllı telefon bekliyoruz. Öte yandan, Samsung Galaxy J3 (2016) için en iyi kapasite bu olsa da, Samsung Galaxy J3 2017 giriş seviyesi kapasitesi olduğu 

  18.05.2017 21:08
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları