Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi 6 Yüksek Satış Adetleri Bekleniyor

19.05.2017 16:50

Var olan bir sonraki nesil akıllı telefon, Mi 6 kararlılık, temel bir işlemci ilerleme alır. Daha büyük ekranda tüm bireyler için görüntü en iyisi de çünkü esasen bir film paramour iseniz veya çevrimiçi video veya film izlemek isterseniz. Kesinlikle Xiaomi Mi6'nın yüksek performanslı bir performansla pazara geleceğini umuyorum ve bu cihaz adını, gelecek sürümü için hedef listesine koymanızı öneririm. Duyduğumuz kadarıyla Mi 6, ABD, Kanada gibi önemli batı ülkelerinde resmen tanıtılacak ilk Xiaomi mobil set olacak. RAM ve bellek bakımından

Xiaomi Mi6'yı yalnızca iPhone 7 32 GB'tan başlayan ve öncelikle cihaz fiyatına bağlı olarak 256 GB'a kadar genişletilebileceği için tercih edebilirsiniz. Xiaomi Mi6, en etkili arka ve ön kamera çekimine yardımcı olmak için çift Led flaş alıyor. Düzgünce hepimizin Bildiği gibi Miktar önemli değil, fakat burada Xiaomi herkesi önemsiyor ve Xiaomi Mi serisinin hızlı bir şekilde serbest bırakılmasının nedenini bu amaçla açıklıyoruz.

Bunlar Xiaomi MI6 Spesifikasyonlarıydı Herhangi bir sorgu için, bir yorum bırakabilirsiniz.

Hindistan'daki hemen her Akıllı Telefon kuruluşu, Xiaomi ile üstün bir rakip olarak anlaşmaya varıyor çünkü basit ama etkili olmayan cihazlar yaratıyorlar.

Sonuçta, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi6 Akıllı Telefon 2017 hakkında etkili bir şekilde anladığınızı umuyoruz. Mi6'yı sipariş etmek için en yakın Xiaomi Ajanınızı bulun. Xiaomi Mi6, temel olarak birkaç uyumluluk sorunu olmadan yüklenebilir. Xiaomi Mi6, bunun için çok bekleyen Faydalı ve göz alıcı kullanıcılar için iki farklı yüksek kaliteli fotoğraf makinesi sunuyor. Mi6 işlemcisi hakkında ek bilgiler edinmek için bir kez daha bize bakın. Xiaomi'nin Mi 6 akıllı telefonu, birkaç haftalık detaylı ve daha az ayrıntılı sızıntıdan hemen sonra Nisan ayının sonlarında başladı. Xiaomi Mi6, iyi kalitede akıllı telefonların büyük bir miktarı ile Hint akıllı telefon pazarını sunmada inanılmaz derecede cömert olan Xiaomi'nin ikametinden daha etkili bir akıllı telefon. Xiaomi Mi6, içten küçültme zamanında en akıllı telefon sanayicisi olarak sözü etti.

6 Xiaomi Mi'nin biraz daha büyük bir meyve suyu paketi var ve telefonun daha az talep gören bir gösteri avantajına sahip olması ve çok daha etkili bir yongaseti paketlemesi koşuluyla Axon 7'den daha uzun süre dayanması gerekiyor. Xiaomi, Redmi Dördüncü Not ile bütçe bölümünde tekrar canlanma gördü ve Mi 6 ile orta menzilli kategoride önemli ölçüde gerekli momentumu elde etmek için arıyor olacak. JerryRigEverything'in en güncel videosunda Xiaomi Mi 6, viraj testi, çizilme testi, yangın testi ve daha pek çok zorlu test yöntemiyle gerçekleştirildi.

Mi 6'da bir kulaklık girişi yok, ancak kutuya Form-C ila 3.5mm adaptör veriliyor. Bu Mi 6 amiral gemisi cihazı olduğu doğrulanmış ve bölgenin lansmanının köşede olabileceğinin bir göstergesi olabilir. Mi 6 'nın öncül kadar istenmeyen olmasına bakılmaksızın, biraz şüpheciydi ve daha sonradan şaşkına döneceklerini sordu. Üretim aşamasında Mi 6 Silver modelinin fiyatının pahalı olacağı konusunda ayrıntılı bilgi verdi. Mi'nin 6 üretimindeki zorluk, ayna benzeri gümüş kaplamadır. Mi 6 sı zaten tarihli görünüyor ve sadece çok daha fazla çerçeve-hiçbir ücret ödemeden telefonları piyasaya vurdu bu yıl daha sonra yerinde daha fazla görünür.

haberler

 • iPhone X Kapak Kılıf ve Aksesuarları

  iPhone X son dönemde çıkan ve açık ara en çok ses getiren akıllı telefon oldu. Bunun en büyük sebeblerinen biri şüphesiz iPhone X’in bütün iPhone modelleri içinde en anlamlı telefon olması. Yani iPhone X’İn , iPhone modellerinin hayata başlamasının 

  16.11.2017 11:35
 • Xiaomi Mi Max 2 Kılıf ve Aksesuarları

  Xiaomi Mi Max 2 teknoloji alanında ve özellikle akıllı telefon sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedefleyen Çin firmasının çıkarmış olduğu ve ebadıyla dikkat çeken bir telefon. Cuzdanpazari.com olarak biz de bu dikkat çeken telefonu yine

  12.11.2017 22:23
 • iPhone X Aksesuarları Hız Kesmiyor

  iPhone cihazların hassas yapıları; kılıf, koruyucu cam ve kapak gibi aksesuarların kullanımını da bir anlamda zorunlu kılıyor. Cihazınıza bu aksesuarları taktırırken elbette güvenliğin yanı sıra şıklık da ön plana çıkacaktır. Takacağınız aksesuarların cihazın görüntüsüne uyması gerekiyor. 

  10.11.2017 17:02
 • iPhone X Ekran Koruyucuları

  iPhone x ekran koruyucu için iPhone X’in ekranı çok büyük olması ve korumaya muhtaç olması nedeni ile ihtiyaç bulunuyor. Ekran koruyucu neredeyse bir zorunluluk olmakla birlikte kimyasal işlemler ile güçlendirilme ve çok yüksek derece de ki darbe çeşitlerine

  9.11.2017 15:18
 • iPhone 8 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu

  Cuzdanpazari.com üzerinden satın alabileceğiniz birçok marka ve modelin aksesuarları arasında iphone 8’de yer alıyor. Apple’ın sektörde sahip olduğu geniş pazar hacmi ve özellikle Amerika’lı kullanıcılar tarafından merakla beklenen her yeni modeli satışa sunulurken aksesuarları da satışa sunuluyor.

  9.11.2017 15:14
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları