Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi 6 Yüksek Satış Adetleri Bekleniyor

19.05.2017 16:50

Var olan bir sonraki nesil akıllı telefon, Mi 6 kararlılık, temel bir işlemci ilerleme alır. Daha büyük ekranda tüm bireyler için görüntü en iyisi de çünkü esasen bir film paramour iseniz veya çevrimiçi video veya film izlemek isterseniz. Kesinlikle Xiaomi Mi6'nın yüksek performanslı bir performansla pazara geleceğini umuyorum ve bu cihaz adını, gelecek sürümü için hedef listesine koymanızı öneririm. Duyduğumuz kadarıyla Mi 6, ABD, Kanada gibi önemli batı ülkelerinde resmen tanıtılacak ilk Xiaomi mobil set olacak. RAM ve bellek bakımından

Xiaomi Mi6'yı yalnızca iPhone 7 32 GB'tan başlayan ve öncelikle cihaz fiyatına bağlı olarak 256 GB'a kadar genişletilebileceği için tercih edebilirsiniz. Xiaomi Mi6, en etkili arka ve ön kamera çekimine yardımcı olmak için çift Led flaş alıyor. Düzgünce hepimizin Bildiği gibi Miktar önemli değil, fakat burada Xiaomi herkesi önemsiyor ve Xiaomi Mi serisinin hızlı bir şekilde serbest bırakılmasının nedenini bu amaçla açıklıyoruz.

Bunlar Xiaomi MI6 Spesifikasyonlarıydı Herhangi bir sorgu için, bir yorum bırakabilirsiniz.

Hindistan'daki hemen her Akıllı Telefon kuruluşu, Xiaomi ile üstün bir rakip olarak anlaşmaya varıyor çünkü basit ama etkili olmayan cihazlar yaratıyorlar.

Sonuçta, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi6 Akıllı Telefon 2017 hakkında etkili bir şekilde anladığınızı umuyoruz. Mi6'yı sipariş etmek için en yakın Xiaomi Ajanınızı bulun. Xiaomi Mi6, temel olarak birkaç uyumluluk sorunu olmadan yüklenebilir. Xiaomi Mi6, bunun için çok bekleyen Faydalı ve göz alıcı kullanıcılar için iki farklı yüksek kaliteli fotoğraf makinesi sunuyor. Mi6 işlemcisi hakkında ek bilgiler edinmek için bir kez daha bize bakın. Xiaomi'nin Mi 6 akıllı telefonu, birkaç haftalık detaylı ve daha az ayrıntılı sızıntıdan hemen sonra Nisan ayının sonlarında başladı. Xiaomi Mi6, iyi kalitede akıllı telefonların büyük bir miktarı ile Hint akıllı telefon pazarını sunmada inanılmaz derecede cömert olan Xiaomi'nin ikametinden daha etkili bir akıllı telefon. Xiaomi Mi6, içten küçültme zamanında en akıllı telefon sanayicisi olarak sözü etti.

6 Xiaomi Mi'nin biraz daha büyük bir meyve suyu paketi var ve telefonun daha az talep gören bir gösteri avantajına sahip olması ve çok daha etkili bir yongaseti paketlemesi koşuluyla Axon 7'den daha uzun süre dayanması gerekiyor. Xiaomi, Redmi Dördüncü Not ile bütçe bölümünde tekrar canlanma gördü ve Mi 6 ile orta menzilli kategoride önemli ölçüde gerekli momentumu elde etmek için arıyor olacak. JerryRigEverything'in en güncel videosunda Xiaomi Mi 6, viraj testi, çizilme testi, yangın testi ve daha pek çok zorlu test yöntemiyle gerçekleştirildi.

Mi 6'da bir kulaklık girişi yok, ancak kutuya Form-C ila 3.5mm adaptör veriliyor. Bu Mi 6 amiral gemisi cihazı olduğu doğrulanmış ve bölgenin lansmanının köşede olabileceğinin bir göstergesi olabilir. Mi 6 'nın öncül kadar istenmeyen olmasına bakılmaksızın, biraz şüpheciydi ve daha sonradan şaşkına döneceklerini sordu. Üretim aşamasında Mi 6 Silver modelinin fiyatının pahalı olacağı konusunda ayrıntılı bilgi verdi. Mi'nin 6 üretimindeki zorluk, ayna benzeri gümüş kaplamadır. Mi 6 sı zaten tarihli görünüyor ve sadece çok daha fazla çerçeve-hiçbir ücret ödemeden telefonları piyasaya vurdu bu yıl daha sonra yerinde daha fazla görünür.

haberler

 • Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

  Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. 

  7.07.2017 13:02
 • Nokia 6 Geliyor

  Nokia, yeni 6 ile yüksek miktarda gelir elde edecek ve tüm dünyalar kendi kişisel çıplak gözleriyle, dünyanın önde gelen markalarının grafiklerinde birinci sırayı alacaklarını görecektir. 6 ile Nokia, gezegen için mobil pazar kralının geri döndüğünü açıkça duyurdu ve uzun vadede hedeflerine ulaşabilmek için kaliteli ürün yapmayı sürdürecek.

  5.07.2017 19:57
 • LG G6 Plus Geliyor

  Biri 128GB dahili depolama taşıyor ve diğerinde LG G6 Plus 32GB olarak adlandırılan kuruluş 32GB dahili iken, LG G6 + olarak kabul edilecek. LG, rakiplerinden aldığı sert rakiplerle yüzleşerek Pazartesi günü, amiral gemisi akıllı telefonunun iki yeni çeşidini LG G6 Plus ek müşterileri cezbetme hattına ekledi.

  28.06.2017 12:35
 • Samsung Galaxy J7 Max Tanıtıldı

  Galaxy J7 Max, Samsung Spend Mini ödeme çözümünü edinmek için J serisindeki ilk telefon olacak. Samsung Galaxy J7 Max, 20 Haziran'dan itibaren hazır olacak, ancak Galaxy J7 Pro mağazalara Temmuz ayı bazen ulaşacak. 

  20.06.2017 17:48
 • Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Satışta

  ZenFone 3 Max (ZC553KL) ile aynı fiyat etiketi etrafında, çok daha iyi donanım ve performans sağlayan çok iyi Lenovo Z2 Plus ürününü de satın alabilirsiniz. Snapdragon 430 SoC'nin bu değerdeki bir akıllı telefon için kullanılması

  16.06.2017 14:42
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları