Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi 6 Yüksek Satış Adetleri Bekleniyor

19.05.2017 16:50

Var olan bir sonraki nesil akıllı telefon, Mi 6 kararlılık, temel bir işlemci ilerleme alır. Daha büyük ekranda tüm bireyler için görüntü en iyisi de çünkü esasen bir film paramour iseniz veya çevrimiçi video veya film izlemek isterseniz. Kesinlikle Xiaomi Mi6'nın yüksek performanslı bir performansla pazara geleceğini umuyorum ve bu cihaz adını, gelecek sürümü için hedef listesine koymanızı öneririm. Duyduğumuz kadarıyla Mi 6, ABD, Kanada gibi önemli batı ülkelerinde resmen tanıtılacak ilk Xiaomi mobil set olacak. RAM ve bellek bakımından

Xiaomi Mi6'yı yalnızca iPhone 7 32 GB'tan başlayan ve öncelikle cihaz fiyatına bağlı olarak 256 GB'a kadar genişletilebileceği için tercih edebilirsiniz. Xiaomi Mi6, en etkili arka ve ön kamera çekimine yardımcı olmak için çift Led flaş alıyor. Düzgünce hepimizin Bildiği gibi Miktar önemli değil, fakat burada Xiaomi herkesi önemsiyor ve Xiaomi Mi serisinin hızlı bir şekilde serbest bırakılmasının nedenini bu amaçla açıklıyoruz.

Bunlar Xiaomi MI6 Spesifikasyonlarıydı Herhangi bir sorgu için, bir yorum bırakabilirsiniz.

Hindistan'daki hemen her Akıllı Telefon kuruluşu, Xiaomi ile üstün bir rakip olarak anlaşmaya varıyor çünkü basit ama etkili olmayan cihazlar yaratıyorlar.

Sonuçta, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi6 Akıllı Telefon 2017 hakkında etkili bir şekilde anladığınızı umuyoruz. Mi6'yı sipariş etmek için en yakın Xiaomi Ajanınızı bulun. Xiaomi Mi6, temel olarak birkaç uyumluluk sorunu olmadan yüklenebilir. Xiaomi Mi6, bunun için çok bekleyen Faydalı ve göz alıcı kullanıcılar için iki farklı yüksek kaliteli fotoğraf makinesi sunuyor. Mi6 işlemcisi hakkında ek bilgiler edinmek için bir kez daha bize bakın. Xiaomi'nin Mi 6 akıllı telefonu, birkaç haftalık detaylı ve daha az ayrıntılı sızıntıdan hemen sonra Nisan ayının sonlarında başladı. Xiaomi Mi6, iyi kalitede akıllı telefonların büyük bir miktarı ile Hint akıllı telefon pazarını sunmada inanılmaz derecede cömert olan Xiaomi'nin ikametinden daha etkili bir akıllı telefon. Xiaomi Mi6, içten küçültme zamanında en akıllı telefon sanayicisi olarak sözü etti.

6 Xiaomi Mi'nin biraz daha büyük bir meyve suyu paketi var ve telefonun daha az talep gören bir gösteri avantajına sahip olması ve çok daha etkili bir yongaseti paketlemesi koşuluyla Axon 7'den daha uzun süre dayanması gerekiyor. Xiaomi, Redmi Dördüncü Not ile bütçe bölümünde tekrar canlanma gördü ve Mi 6 ile orta menzilli kategoride önemli ölçüde gerekli momentumu elde etmek için arıyor olacak. JerryRigEverything'in en güncel videosunda Xiaomi Mi 6, viraj testi, çizilme testi, yangın testi ve daha pek çok zorlu test yöntemiyle gerçekleştirildi.

Mi 6'da bir kulaklık girişi yok, ancak kutuya Form-C ila 3.5mm adaptör veriliyor. Bu Mi 6 amiral gemisi cihazı olduğu doğrulanmış ve bölgenin lansmanının köşede olabileceğinin bir göstergesi olabilir. Mi 6 'nın öncül kadar istenmeyen olmasına bakılmaksızın, biraz şüpheciydi ve daha sonradan şaşkına döneceklerini sordu. Üretim aşamasında Mi 6 Silver modelinin fiyatının pahalı olacağı konusunda ayrıntılı bilgi verdi. Mi'nin 6 üretimindeki zorluk, ayna benzeri gümüş kaplamadır. Mi 6 sı zaten tarihli görünüyor ve sadece çok daha fazla çerçeve-hiçbir ücret ödemeden telefonları piyasaya vurdu bu yıl daha sonra yerinde daha fazla görünür.

haberler

 • iPhone 8 Plus Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone’ların klasik tasarımının dışına çıkmamış gibi görünse de ufak dokunuşlarla yeni bir tasarım yaratılmış diyebiliriz. Cuzdanpazari.com olarak iPhone 8 Plus kılıf ve kapak dünyasının bu konudaki çalışmalarını başlattığını bilmekteyiz zira iPhone 8 Plus hem kasa hem ekran olarak önceki modellerden farklı bir akıllı telefon

  24.09.2017 22:37
 • iPhone 8 Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone 8 halen “home” tuşunu ve eski modellerdeki ön cephe dizaynını bozmamış bir telefon olarak öne çıkıyor. Fakat eski modeline benzer bir tasarıma sahip olsa da iPhone 8 kılıf ve kapakları yeni dizayndaki küçük detaylara dikkat edilerek tasarlanacağından yine büyük bir alıcı kitlesi bulacakları ortada.

  24.09.2017 16:22
 • iPhone X Kılıf Kapak ve Aksesuarları

  iPhone X çıktığı ilk günden itibaren yine akıllı telefon piyasasındaki inceleme ve haberlerin zirvesinde yer almayı başaran bir iPhone modeli oldu. iPhone X kılıf ve kapakları da yine üretim ve satışta zirveye oynayacak gibi duruyor. Hatta iPhone X’in önceki iPhone modellerinden farklı birçok özelliği nedeniyle her zamankinden daha fazla kılıf ve kapak ihtiyacı duyan bir telefon olmuş diyebiliriz.

  23.09.2017 19:35
 • Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Aksesuar ve Kapakları

  kılıflar ve kapaklar konusunda da müthiş üretim ve satış rakamlarına ulaşan bir akıllı telefon oldu. Özellikle teknik olarak oldukça yüksek teknoloji ile donatılmış olan Samsung Galaxy Note 8 kılıf ve kapak kullanımının hayli önem kazandığı bir telefon.

  23.09.2017 02:23
 • Huawei P10 Plus Kılıf ve Aksesuarları

  P10 Plus’ın hatlarının çok daha oval olması. Böyle olunca satın alınacak olan kılıf bu cep telefonuna tam olarak uymayacaktır. İlk başlarda herhangi bir sorun yokmuş gibi görülse de ilerleyen dönemlerde kılıf cep telefonunu tam olarak korumayacak ve bu durum da farklı sorunları beraberinde getirmiş olacaktır.

  22.09.2017 00:34
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları