Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

7.07.2017 13:02

Kişiselleştirilmiş, mobil cihazınıza özel bir dokunuş sağlayarak karakterinizi doğrudan yansıtabilir. Xiaomi Redmi 4A için kendi telefonlarınızı oluşturun. Sevdikleriniz için bir hediye veya kendiniz için bir tek olsun, bu kişisel Xiaomi Redmi 4A enfes bir seçimdir. Türkiye'da seçim yapmak için çok çeşitli telefon kapakları sunuyoruz. Kendi tasarımımı yaparken neden geçerli tasarımlı bir mobil kapak için yerleştirebilirim? Bir mobil cihaza sahip olmak, mobil cihazınıza güvenlik sağlamak için pahalı olmayan bir yöntemdir. Telefonunuza muhtemel güvenlik sağlamakla birlikte makyaj verin. Bu telefon kapakları, mobil cihazınızı her zamankinden daha fazla uzun ömürlü hale getirir. Telefon kapağınız, cep telefonunuzu cep telefonunuzun arka yüzündeki rahatsız edici çiziklerden kurtaracaktır. Bu basitçe değiştirilebilir telefon kapağı, yalnızca cep telefonunuzda mükemmel görünmekle kalmaz, aynı zamanda cep telefonunuzu tüm tehlikelere karşı korur. Yarattığınız dokunuşla sıkıcı mobil cihazların harika olmasını sağlayabilirsiniz. Benzer sıkıcı cep telefonunuzdan veya telefonunuzun kapağından sıkıldıysanız, kişiselleştirilmiş bir Xiaomi Redmi 4A seçeneği. Redmi 1S'nin bir zamanlar böyle yaptıklarının anlamı yok.

Redmi 4A gelince, bu korkunç bir telefon değil. Ayrıca, Redmi 3S'in arka kamerası PDAF ile geliyor: gerçekten bir anlaşma kesicisi değil, ancak fiyat aralığı segmentinde olmanız durumunda, her rupi sayılıyor ve potansiyel olarak daha hızlı bir kamera epeyce için harika bir anlaşma imkânı buluyor. Redmi 3S için alışveriş yapmaktan daha iyi bir şey oluyorsunuz çünkü 1,500 TL daha fazla, daha iyi bir ekran, çok daha iyi donanım ve çok daha büyük bir pil elde ediyorsunuz. Tamamen metal bir cisimle övünen Redmi 3S – 1,500 TL sıkı bir fiyat aralığındaki birilerinin isteyeceği tüm çan ve ıslıkları sunar. Tıpkı Mi 4i gibi Redmi 4A da arka tarafta hafif bir mat kaplaması var ve dokunuşu pürüzsüz ve arka yüzü sorunsuzca sarmaladığı için telefon ellerdekinden çok daha rahat hissediyor. Harika görünümlü plastik bir telefon olan Redmi 4A ve kesinlikle de oldukça hoş hissettiriyor. Oldukça ergonomik olduğu açıktır. Redmi 4A DNA'sını Mi 4i ile paylaştığından, plastik ya da metal olmasının önemi yoktur. Metal fiziği veya eksikliği, özellikle bu fiyat etiketi segmentinde bir anlaşma kırıcı değildir.Redmi 4A, hepsi plastiktir ve bu Rs beş, 999 fiyat etiketi dikkate alınarak adil görünen bir dengedir.

Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. Tamamen metal gövde sızdırıyor güven içinde, hemen sözcük gitmekten. Etkili olarak eşit derecede iyi yapılmış. Şüphesiz Redmi 3S, şu an piyasada en iyi arayan ultra-maliyet etkin akıllı telefonu. Xiaomi Redmi 4a mobil arka kapaklarını, Türkiye 'daki en düşük fiyatla En İyi Xiaomi Redmi 4a Telefon Kapağı'ndan Türkiye 'daki uygun maliyetli fiyatlarla edinin. 16GB saklama kapasitesine sahip olduğu için, alt kamera kamerası bir sersemlemecidir. Redmi 4A, daha fazla 1 bin işleyemeyen veya kesinlikle en iyi standart işlevselliği isteyenler için. Üstün bir kamera, gösteri ve biraz daha hızlı işlevsellik elde edersiniz. Yine de, eğer 16GB'lık bir cihazla çıkacaksanız, Xiaomi'nin kendi Redmi 3S ile çok daha iyi bir telefon edersiniz, sadece bin dolar daha fazladır.

haberler

 • Sony Xperia L1 Yenilikleri ile Beraber Geldi

  Hızla cepte Sol en üst düzey performansı takdir edeceksin. Sony Yardım yoluyla edinir, kullanılmayan uygulamaları kapatarak ve akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kurallar besleme. Tipik ve ağır akıllı telefon müşterilerine bu cihazı kullanmak için uygun değildir.

  23.08.2017 17:47
 • iPhone 8 LCD Ekranları Nasıl

  Şirketin 10. yıldönümü akıllı telefon çünkü bazı analistler, iPhone 8 ila 10 iPhone olarak bakın veya X iPhone Apple'ın akıllı telefon rakip Samsung görüntüler üreten sorumludur, ama 5 imalatı için mücadele gibi görünüyor.kitlesel ölçekte 8 inç panel.

  21.08.2017 17:04
 • Huawei P10 Serileri Markayı Güçlendirdi

  Huawei P10 1080p 60fps sağlar, daha yüksek olarak güzel-hareketli görüntü yakalama 2160p 30 fps çözünürlük ve 84 puan harika bir Video alt skora sahip. 2017 Mobil Dünya Kongresi'nde şirketin Resmi Duyuru aşağıdaki Çin super marka son cep telefonu dostu akıllı telefonlar burada.

  21.08.2017 15:48
 • Samsung Galaxy C7 Pro Beğenildi

  Bir Octa merkezi Qualcomm Snapdragon 626 işlemci tarafından yakıtlı, 4GB RAM ve 64GB bellek içinde 2,2 GHz zaman zaman. Samsung Galaxy C7 Pro Mobile 1080x1920 piksel belirlenmesi ile 5,7-inç Komple HD Super AMOLED gösterisi vardır. Hızlı bir mesafe içinde çeşitli içerik alışverişi için her cihazda kullanılabilen Bluetooth profili çeşitli farklı türleri vardır.

  19.08.2017 13:46
 • iPhone 8 Modeli Yakında Ülkemizde

  Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone'la bir saygı dizaynı başlatacağı söylentileri de geliyor. Geleneksel dört.7 ve 5.5-inç ekran ile IPS LCD elde eden iki model, ikincisi ise 5.8 inç OLED gösterisi olan iphone 8 modeli. Raporların birer birerine göre, Apple muhtemelen üç model ortaya çıkabilir.

  18.08.2017 17:11
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları