Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Redmi 4A Bekliyoruz

7.07.2017 13:02

Kişiselleştirilmiş, mobil cihazınıza özel bir dokunuş sağlayarak karakterinizi doğrudan yansıtabilir. Xiaomi Redmi 4A için kendi telefonlarınızı oluşturun. Sevdikleriniz için bir hediye veya kendiniz için bir tek olsun, bu kişisel Xiaomi Redmi 4A enfes bir seçimdir. Türkiye'da seçim yapmak için çok çeşitli telefon kapakları sunuyoruz. Kendi tasarımımı yaparken neden geçerli tasarımlı bir mobil kapak için yerleştirebilirim? Bir mobil cihaza sahip olmak, mobil cihazınıza güvenlik sağlamak için pahalı olmayan bir yöntemdir. Telefonunuza muhtemel güvenlik sağlamakla birlikte makyaj verin. Bu telefon kapakları, mobil cihazınızı her zamankinden daha fazla uzun ömürlü hale getirir. Telefon kapağınız, cep telefonunuzu cep telefonunuzun arka yüzündeki rahatsız edici çiziklerden kurtaracaktır. Bu basitçe değiştirilebilir telefon kapağı, yalnızca cep telefonunuzda mükemmel görünmekle kalmaz, aynı zamanda cep telefonunuzu tüm tehlikelere karşı korur. Yarattığınız dokunuşla sıkıcı mobil cihazların harika olmasını sağlayabilirsiniz. Benzer sıkıcı cep telefonunuzdan veya telefonunuzun kapağından sıkıldıysanız, kişiselleştirilmiş bir Xiaomi Redmi 4A seçeneği. Redmi 1S'nin bir zamanlar böyle yaptıklarının anlamı yok.

Redmi 4A gelince, bu korkunç bir telefon değil. Ayrıca, Redmi 3S'in arka kamerası PDAF ile geliyor: gerçekten bir anlaşma kesicisi değil, ancak fiyat aralığı segmentinde olmanız durumunda, her rupi sayılıyor ve potansiyel olarak daha hızlı bir kamera epeyce için harika bir anlaşma imkânı buluyor. Redmi 3S için alışveriş yapmaktan daha iyi bir şey oluyorsunuz çünkü 1,500 TL daha fazla, daha iyi bir ekran, çok daha iyi donanım ve çok daha büyük bir pil elde ediyorsunuz. Tamamen metal bir cisimle övünen Redmi 3S – 1,500 TL sıkı bir fiyat aralığındaki birilerinin isteyeceği tüm çan ve ıslıkları sunar. Tıpkı Mi 4i gibi Redmi 4A da arka tarafta hafif bir mat kaplaması var ve dokunuşu pürüzsüz ve arka yüzü sorunsuzca sarmaladığı için telefon ellerdekinden çok daha rahat hissediyor. Harika görünümlü plastik bir telefon olan Redmi 4A ve kesinlikle de oldukça hoş hissettiriyor. Oldukça ergonomik olduğu açıktır. Redmi 4A DNA'sını Mi 4i ile paylaştığından, plastik ya da metal olmasının önemi yoktur. Metal fiziği veya eksikliği, özellikle bu fiyat etiketi segmentinde bir anlaşma kırıcı değildir.Redmi 4A, hepsi plastiktir ve bu Rs beş, 999 fiyat etiketi dikkate alınarak adil görünen bir dengedir.

Xiaomi'ye göre Redmi 4A, diğer taraftan DNA'sını Mi 4i ile paylaşıyor. Bazıları için biraz kaygan olabilir, ancak biliyorsunuz, bu tamamen metal bir telefon ve tüm metal telefonların küçük kaygan olması gerekiyor. Fiziği boyunca ağırlığının eşit dağılımına sahip olduğu gerçeği, kullanımı ve çalıştırması çok zahmetsizdir. Tamamen metal gövde sızdırıyor güven içinde, hemen sözcük gitmekten. Etkili olarak eşit derecede iyi yapılmış. Şüphesiz Redmi 3S, şu an piyasada en iyi arayan ultra-maliyet etkin akıllı telefonu. Xiaomi Redmi 4a mobil arka kapaklarını, Türkiye 'daki en düşük fiyatla En İyi Xiaomi Redmi 4a Telefon Kapağı'ndan Türkiye 'daki uygun maliyetli fiyatlarla edinin. 16GB saklama kapasitesine sahip olduğu için, alt kamera kamerası bir sersemlemecidir. Redmi 4A, daha fazla 1 bin işleyemeyen veya kesinlikle en iyi standart işlevselliği isteyenler için. Üstün bir kamera, gösteri ve biraz daha hızlı işlevsellik elde edersiniz. Yine de, eğer 16GB'lık bir cihazla çıkacaksanız, Xiaomi'nin kendi Redmi 3S ile çok daha iyi bir telefon edersiniz, sadece bin dolar daha fazladır.

haberler

 • Sony Cep Telefonları Hakkında

  PS4 ve Nintendo Switch arasındaki Fortnite cross-play, Xbox A'ya anahtarsız seçim platformum olarak geçeceğim ve böylece çocuklarımla birlikte oynayabileceğim ve oynayabileceğim.

  23.06.2018 12:36
 • Huawei P20 Serilerin Kılıf Çeşitleri Geldi

  Telefon eforunu ise Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde de kullandığı Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Bugün ise Honor 10’un mükemmel güzellikteki arka kapağı yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıldı. 

  8.05.2018 16:01
 • Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

  Ancak Samsung muhtemelen 5G'nin kullanıma hazır olduğu zamankinden telefonunu gelecekteki onayına tabi tutuyor (muhtemelen her zaman mümkün). Altındaki Samsung Galaxy S8 incelememizi doğrulayın. Samsung, amiral gemisi bloklarının başında olabilir, ancak sağlamlığından en iyi şekilde yararlanmak için pakete devam etmesi gerekiyordu

  5.03.2018 14:21
 • Xiaomi Mi6 Çin, Türkiye, Kore Dünyanın Her Yerinde

  Parmak izi sensörü, ıslak parmaklarınızın bulunması vaziyetinde dahi süratli ve doğrudur. Ayrıca, 16MP Samsung S5K3P8 sensör giriş dijital kamera, F1.9 diyafram, supprt Magnificence reelleştirmelidir. Bu davayı çözmek için, Koreli uslu telefon üreticisi, ET'den bir rapor güzergahında, tümüyle çevrimiçi

  25.01.2018 16:28
 • Xiaomi Mi A1 'den Android Bir Başlatıcı Alın

  Yalnızca tesirli bir biçimde inşa edilmiş bir telefon, ancak Çinli dil üreticilerinin telefonları için bir enderlik mevzubahisidir buna genel üniteyi, Xiaomi 'nin bir parçası olarak ülkemiz de  teşebbüsleriyle Çin 'de üretilmiştir. birkaç haftadır rivayet fabrikasının 

  21.01.2018 00:13
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları