Ana İçeriğe Geç »

Apple iPhone 11 Pro Kılıf

Apple IPhone XR İnceleme

Apple'ın 12 Eylül günkü durumunun tam olarak korunması ve tam olarak korunması için bizi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. 3. Aydınlatma kablosunun zarar görüp görmediğini kontrol edin. Birçoğumuz bir noktada bozuk bir şarj kablosu yaşadık. İOS 11/12 kurulduktan sonra, bazı şarj sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz: iPhone yavaş şarj olmuyor veya şarj olmuyor. Yukarıdaki, güncelleme sonrasında iPhone ve iPhone uygulamalarının çökmesine neden olan boşuna gitmeye teşebbüs ederse, iPhone'unuzun çökmesine neden olan bozuk çalışma sistemini onarmanıza yardımcı olacak bilgili iOS geri yükleme aracına ihtiyacınız olacaktır. 4. Şarj olurken iPhone / iPad'i kapatın. Bu sadece tıpkı üçüncü yöntem gibi, iDevice cihazınızı şarj ederken kapatarak daha hızlıya mal olabilir iPhone 11 Kılıf ve iPhone veya iPad'inizi kullanmanız gerekmediğinde gece boyunca bu tekniği uygulayabilirsiniz. Açığa çıkan iç kablolar iDevice cihazınızı şarj etmek için korunmayacak ve bu nedenle iPhone veya iPad'iniz fişe takıldığında maliyetini bulamayabilir.

 Lütfen iTunes'un içeriğinizin bir bölümünü sisteminizden çıkaracağını ve bu nedenle bilgi kaybetme durumunda geri dönmenizi kesinlikle önereceğimizi unutmayın. Kilitlenmenizi bağlayın ve iPhone'u iTunes ile dondurun ve gadget simgesine tıklayın. Sonraki işlemler için ekranda Tüm iOS Sıkışmasını Onar'a tıklayın. Adım 1: Pc / Mac'inizde Tenorshare ReiBoot'u başlatın ve iOS 11 sisteminizi buna bağlayın. Ücretsiz Tenorshare ReiBoot, hiçbir bilgi kaybı olmadan çeşitli iOS sistem sorunlarını çözmenize izin verecek ve sayısız müşteri Tenorshare ReiBoot'un iOS 12 veya iOS 11.4 / 11.3'ü yakalayıp çökmeleri için çalıştığını kanıtladı. “Şimdi her üç yeni 2H20 iPhone modasının aşağıdaki nedenlerle 5G'yi destekleyeceğini düşünüyoruz. Şimdi bir uygulamanın başlangıçta kullanılması gerektiği doğru, ancak kurulum tamamlanır tamamlanmaz siz de bitirdiniz. Şimdi, antrenman yaparken duymanız gereken bir şey olabilir.

iPod'a kulaklıklarla birlikte kumanda edebilmek için uzaktan erişim imkanı Böyle bir makinede, onu kullanırken ve uzun süre koruyarak çok çeşitli bakımlara ihtiyacınız vardır. Bu düğmeyi kullanarak, en son uygulama menüsünü taşımak, birkaç sayfayı geriye atlamak, Google Asistan'ı getirmek, ekran ekranını kilitlemek ve daha pek çok şey yapmak mümkün olacak. İPhone'unuza daha çabuk mal olmak için bir tane satın aldıysanız bir iPad şarj cihazı kullanmayı deneyebilirsiniz. 2. iPhone için bir iPad Şarj Cihazı kullanın. Düğme kapakları mükemmeldir ve durumdayken TouchID'den faydalanmanıza izin veriyor, ancak bunun gibi örnekleri gerçekten korumak genel kullanılabilirliği etkiliyor. 1. Her zaman resmi Apple uyumlu şarj cihazları kullanın. Varsayılan olarak, her zaman çevrimiçi olarak en son resmi iOS paketine sahip olacaksınız veya istediğiniz gibi herhangi bir iOS sürümünü yeniden yüklemeyi seçebilirsiniz. Apple'ın Eylül ayı vesilesi, Eylül'ün 10'unda Steve Jobs Tiyatrosu'nda gerçekleşecek.

Maliyetlerimiz düşük maliyetlidir ve işin yapılması için çok fazla zaman harcamayız. Beyazlar ek olarak biraz daha keskindir ve Luther, Moon Station 01'den çıktığında daha belirgindir. Alanın siyahlığı ile evinin her penceresinden yayılan ışıklar arasında belirgin bir kontrast vardır. Bazı teoriler, dikdörtgen küçültmenin alternatif olarak yepyeni bir klavye türü veya Akıllı aksesuar için “manyetik hizalama” olabileceği yönündedir. Tuhaf bir şekilde, bugünün sızıntısındaki sınırsız akım, Hemmerstoffer'ın CAD tasarımında gösterişli biçimindeki izlenime neredeyse eşdeğer görünüyor. Belki de çok daha ilginç bir şekilde, bu durumun, iPad'in miktar rockerının altında, Apple'ın şimdiki iPad Pro Akıllı Bağlayıcısı bağlantı noktasının gittiği yer olan karşı fasette de olsa, yatay bir simge durumuna küçültülmüş görünüyor. 499. Merakla, Apple, Seri 4 saatinin muhtemelen durdurulacağını, ancak tercih edilen Seri 3 saatin (aynı seçeneklerin çoğunu içeren) erişilebilir kalacağını söyledi.

Önceki öykülerden yola çıkarak, hepimiz biliyoruz ki Apple'ın piyasaya süreceği sayısız ürün arasında iki yeni iPad Pro modası var. Mağazamızda Apple MacBook, Ipad ve iPhone ürünleri için en özel ve ayırt edici ahşap, taş ve pas kapakları bulacaksınız. Bu erken anketin gücü, RIM'in yeni ürünlerine olan talebin, Smith'e uygun olarak Apple'ın 3G iPhone'una karşı muhtemelen güçlü bir karşı yönelmeye işaret ettiğini gösteriyor. Çoğu durumda, cihazınızı yeniden başlatmak veya ağır şekilde yeniden başlatmak bu zorluğu kolayca çözer. 6. iOS 11/12 çalışan gadget'ınızı iTunes ile geri yükleyin. İTunes, iPhone / iPad'inizi tespit edemedi, önce Kurtarma Moduna girmeyi deneyin. Bu şekilde, arama, mesaj ve bildirimleri yapamaz veya alamazsınız veya toplulukla bağlantı kuramazsınız, ancak bu pilin daha hızlı şarj edilmesini sağlar. 10 basın etkinliği iPhone 11'in ilk çıkışını yapması gereken yerdir. PDF'ye veya Word'e dışa aktarmak sadece bir tuşa basmaktır. 11. Pembe "Kaldır" düğmesine bir kez daha dokunun.

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları