Ana İçeriğe Geç »

Apple iPhone 7 Plus Kılıfları

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Apple işyerleri gibi görünüyor ve apple çevrimiçi düz ticaret insanları üstleniyor. Benim 64g apple iPhone 6 2,000 TL için düz bir kredi geçmişi elde etmek için gidiyor ve ben size kalan ücreti almak ve 24 ödemelerde bölünmüş ulaşmak modeli takip ederseniz ne yapabilirim sonra kendi ücret yararlanabilirler. 2,000 TL 'lik kredi puanı için bir süre daha elden çıkardılar.

 

Başkasının bunu nasıl aldığını anlamayın. Onlarla yıllardır tartıştım. Apple'ın iphone, iphone 7 ve apple iphone 7 Plus Kılıf ekranlarını dondurması mümkün. 4.7-inç, büyük ekranlardan oluştuğu için Apple'ın normal sistemine uymuyor. Ekrandaki bir spot ışığı Apple için gerçek anlamda önemli bir konu değil, iphone'unuzun çözünürlüğünü rakip cep telefonlarınınkinden daha küçük boyutlarda kullanıyor. Apple iPhone'un dünyadaki muhtemelen en ünlü akıllı telefonu almayı ve şüphesiz pazar lideri hücre cep telefonunu almayı engellemedi.

 

Apple'ın kesinlikle yılın başında olan bir apple iphone 7 Professional üreteceğine dair güçlü tiksinti çekmelerine bakılmaksızın, bu bazı gadget şüphesiz doğrulanmadı. Phablet boyutundaki apple iphone'una ait başarıların ardından çok çeşitli, Apple'ın iki rutin iphone 7 modelinde daha da geliştirdiği gibi aynı zamanda bir akıllı telefon boyutlu sürüm de aynı şekilde kaçınılmaz.

 

Ancak profesyoneller, Apple'ın program yayınlarına eşlik edecek üçüncü bir mobil cep telefonunu düşünmesini ciddiye aldılar; bu aşamada bu aşamada Apple'ın iphone, iphone 7 gibi tamamen somut bir teklif olduğunu aklımızda tutamadık. Apple Iphone seven Pro. Bu yılın haziran ayında Apple'ın yepyeni bir bileşik çelik maddesini açıklayan tamamen yeni bir patent hazırlamasıyla ilgili incelemeler yapıldı. Malzemeler anotlanmış alüminyumdan çok benzer görünmektedir ve gerçekten nüfuz etmeyi işaretleme yeteneğine sahiptir.

Bu, aşağıdaki iphone'ların aynı zamanda tüm metal malzemeler olabileceğini, bu nedenle mevcut çalışma gününün plastik izlerini azaltabileceğini, ancak cep telefonunun işareti zayıflatmadığı anlamına geliyor. Son zamanlarda, bir Tayvan medyası, gelecek yıl Apple iphone 7 serbest bırakacak son kompozit malzeme, hem de su geçirmez taahhüt ve gün hatları gizlemek Mayıs söyledi.

 

Tayvan'ın bir bilim ve mühendislik haline gelebileceği bildirildi (Catcher Systems) iphone 7 konut sunacak. Bu video oyununun bugünkü açılış notundan bir apple deposunda 3 dakikalık bir sürede oynatıldığı iphone 7 plus kılıfları 'da ünlü benzer. Garip kavurucu. Daha hızlı, daha şık ve su geçirmez olan Apple iphone 7 ve 7 plus 'nin yanı sıra, eşit derecede etkileyici kameralarla yeniden tasarlanmış bir şekil var Dimension: Big. Daha hızlı, şık ve daha su geçirmez olan

 

Apple iphone 7 ve 7 plus da bu iki tarafın üzerinde güçlü kameralar içeren yeniden tasarlanmış bir gövde içerir Ölçüm: Büyük. Swifter, daha şık ve şimdi suya dayanıklı, Apple iphone 7 ve 7 Ve aynı zamanda güçlü kameralar ile eşit mühendislik sistemi içeriyor Boyutlar: Önemli. Daha hızlı, daha şık ve şimdi su geçirmez olan Apple iphone 7 ve 7 Ayrıca, her iki tarafa da etkili kameralar içeren yeniden tasarlanmış bir gövde var Dimension: Giant. Yeni Apple iphone 7 akıllı telefonunuzun bir dizi özellik ve kabiliyetinin kullanımını kullanırken çok daha kolaylaşmanız gerekiyorsa, Eğitici Web Sitesi sayfasını ziyaret etmekten çekinmeyin. Apple iPhone 7 ile ilgili SSS bölümünün çözümlerine ek olarak, nasıl yapılır içeriğinin, adım adım eğitimlerin bir listesini bulacaksınız.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları