Ana İçeriğe Geç »

Apple iPhone X Ekran Koruyucu

Tüm Ekran Koruyucu için Tıklayınız

Apple firması ilk akıllı telefon modeli olan iPhone’un piyasaya çıkışının onuncu yılını özel kılmak adına 2017 yılında telefon tanıtım teamüllerinin dışına çıkarak 3 yeni iPhone modeli ile karşımıza çıktı. Bu üç modelin en yüksek teknik özelliklere sahip olanı da iPhone X oldu. iPhone X’in isminde X’in manası da aslında Roma rakamlarıyla 10 sayısını sembolize etmekte. Apple firması iPhone’un 10. Yılı vesilesiyle bir geleneğe daha yenilik getirerek iPhone X ‘in telefon ekranını ön gövdenin neredeyse tamamını kaplayacak şekilde dizayn etti. iPhone X ‘i farklı kılan tek özellik sadece bu ekran değil fakat Cüzdanpazari.com’un bu yazıda konu alacağı aksesuarlar iPhoneX ekran koruyucuları, Kırılmaz camlar ve Tam kapatan camlar olacağı için ilk dikkat çekmek istediğimiz özellik bu oldu.

Her marka ve her model akıllı telefon için hayati öneme sahip olan ekran parçası iPhone X için çok daha büyük önem kazanmış durumda zira bütüün ön gövde ekranla kaplı halde ve geleneksel home butonu dahi bu modelde mevcut değil yani ekran zarar gördüğü anda iPhone X tamamen kullanılmaz hale geliyor diyebiliriz. Bu sebeple Cuzdanpazari.com bu kez akıllı telefon aksesuarları arasından iPhone X için üretilen Ekran koruyucu, Kırılmaz cam ve tam kapatan camların kullanımı ve önemini ele aldı.

Buna göre iPhone X Ekran Koruyucu, tam kapatan cam ve Kırılmaz camları piyasada en çok talep gören güvenlik aksesuarlarından olacağının kesin olduğunu söylemek mümkün. Peki Kırılmaz cam, ekran koruyucu ve tam kapatan camları bu kadar popüler hale getiren sebepler neler? Şöyle açıklayalım; iPhone X modeli özellikle Apple modellerinde ilk defa gördüğümüz bir ekran yapı ve teknolojisine sahip olduğundan eskiden zaten aşırı derecede hayati bir organ olan ekranın önemi bir kat daha arttı. Bu denli önemli olan bir özellikle karşılaşınca her akıllı telefon kullanıcısı gibi iPhone X kullanıcıları da ilk iş olarak telefonun ekranını en güvenli nasıl kullanabileceklerini düşünerek otomatik olarak iPhone X Ekran Koruyucu, Kırılmaz cam ve tam kapatan camlarına yoğun ilgi göstermek durumunda kaldı. Ancak her zaman aynı konuda yaptığımız uyarıyı tekrarlayarak, iPhone X Ekran Koruyucuları, Kırılmaz camları ve tam kapatan camları satın almayı düşünenlerin güvenilir yerlerden alış veriş yapmaları gerektiğini söyleyelim (Teleplus.com.tr gibi). Aksi taktirde elinize geçecek olan bir yan sanayi ürüne güvenerek telefonunuzun bir daha onarılamayacak hasarlar almasına yol açabilirsiniz.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları