Ana İçeriğe Geç »

Apple iPhone X Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Eğer gerçekten beni rahatsız etmiyor kaydı için şişkin kambur tasarım ve stil için sorun değilse o zaman iPhone 7 için Apple kendi Akıllı Pil Kutusu tüm gün boyunca ayrı bir enerji kaynağı takın gerek kalmadan iPhone 7 'nin pil ömrünü uzatmak eklendi iyi pil ömrü, sağlam vur ve bırak koruma ve akıllı enerji yönetim seçenekleri sağlar. Apple iPhone 7 Mantıklı Pil Durum önemli ölçüde iPhone Akıllı Pil Kutusu 6 gibi görünür ya sen dağınık hızlı Beyaz ya da daha mantıklı Siyah sunulmaktadır. Bu gün aldım, stilleri, renkleri ve boyutları bir seçim orada koruyucu şartlar yelpazemiz iyi görünümlü akıllı telefon tutun. Oldukça zayıf 1,877 mAh kapasitesi ile 6 Akıllı Pil Durum aynı anda 25 saat ve 4G üzerinde 18 saate kadar Web kullanımı için daha fazla Konuşma süresi için iPhone ve Pil Kutusu şarj etmek için söz verdi ama 7 Akıllı Pil Kutusu 4G 26 saat Konuşma süresi 22 saat olduğunu iddia ediyor. Bekleme süresi de 4 saat uzun Apple göre.

 

Tek bir alternatif burada yapılmıştır Bilge Davanın aksine, 6 ve 7 Tech Enerjisi Banka Şarj Cihazı Pil Kutusu eleştiri Düşüncelerimizi okumuş olsa bile, bu, bu resmen Apple tarafından onaylanmış değil iPhone 6 için yeterince büyük bir arka kamera kesme olan inanılmaz ucuz Tech Pil durumu iPhone 7 görünür Apple'ın Akıllı Pil Kutusu ve bir sürü 6 / 6 için pil durumu gibi ama ekstra pil enerji bulunmaktadır. Çoğu durumda kablosuz şarj teknolojileri gibi Galaxy S 8 gibi şarj kablosu ile hızlı içeren akıllı telefonlar için şarj daha yavaştır.

 

iPhone X Kılıf Deri Folio adında , Apple 'ın yeni vaka akıllı telefon yelpazesini kapsar şimdi pazarlanan kayma kadar olan iş, yeni tasarım ve stil. Bu dokunsal ve ergonomik Üçlü çift Sim kılıf ile cep telefonunuzu iPhone 6 düğmeler, bağlantı ve kamera hazır tüm seçenekleri sürdüren ancak tam olarak korunuyor. Renklerde elma deri ve silikon kılıflar  iPhone 7 & 7 Plus siyah ve beyaz Yıldırım Rıhtımında 7 Akıllı Pil Kutusu iPhone

 

Yeni iPhone muhtemelen eski iPhone 6 davanıza engel olabilecek iki model üzerinde daha büyük 12 megapiksel kamera, yeniden Yaşayan bir düğme, yeni hoparlörler ve ek değişiklikler vardır. Apple iPhone 7 ve 7 Plus resmileşti ve iPhone 6 ile ilgili bir stil ne olursa olsun, bir çok şey anlamına yeni bir dava ihtiyacımız olacak cihaza kamera programı ve diğer Ayarlamalar geliştirilmiş. Eğer yine de iPhone 7 şarj etmek için kullanabilirsiniz eski iPhone 6 Mantıklı Pil Durum varsa, ancak bu durumda ideal olan yeni kamera ile çakışıyor.

 

Başlangıçta iPhone 7 pil durum Apple'ın kendi iPhone 7 Akıllı Pil Kutusu olan küçük bir sürpriz. Elma üç Elma araçlar: iPhone 8, ve 8 Plus veya iphone X, yeni AirPods şarj ünitesi ve Apple Watch Serisi 3 sonra enerji olacak AirPower adlı kablosuz şarj tabanı üretti. Ama ortak akıllı telefon sektörü sızdırıcı Evleaks yeni bir sızıntı, yıldönümü baskı iPhone için anlamı iki koruyucu durumların ambalaj iPhone 8 ad sallayan, muhtemelen yeni aygıt adını teyit görüldü.

 

Bazı durumlar Diğerleri tamamen yakışıklı yüzünü kapsayacak halde aracılığıyla telefonunuzun Haritayı görüntülemek için, ekrana ek bir koruma düzeyi eklemek izin mütevazı şeffaf bir pencere var. Genel olarak yeni telefonlar yenilikçi daha yinelemeli olacağını Çarşamba günü açıklanması girdiği beklenen oldu Apple bildirildi 2017 iPhone için büyük yükseltmeleri kurtarmış ve istisnalar bir avuç bu durumda görünüyor. Ben gerçekten bunu kaldırmak istemiyorsanız durumda yumuşak elastomer menteşe ile iPhone X Kılıfları Bu Serileri Elinizden kayması kolaydır kılıf ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz, ve sonra gerçekten. Diğer pil durumlar bazı durumlarda ayır ve kayıp ya da kırık olan kilit parçaları, gel gibi belirli tek parça tasarım ve stil olduğu gerçeği gibi.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları