Ana İçeriğe Geç »

Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Ve şimdi iki çeşitte hazır olan Asus ZenFone 3 Max'e sahibiz. Bu yılın başında Asus, ZenFone Max (2016) formunda Haziran ayında hafif bir yenileme gerçekleştiren pil merkezli ZenFone Max'i piyasaya sundu. Öyle olsa bile, her telefon belirli bir yere sığar ve Asus'ta kesinlikle her insana ait bir şey var.

Asus'un ZenFone ürün yelpazesi, örneklerde, başta farklı cihazların ve ürün kodlarının miktarı nedeniyle kafa karıştırıcı olabilir. 'Temalar' uygulaması, seçim yapabileceğiniz bazı iyi ücretsiz temalara sahiptir ve önceden kurulmuş olarak gelen ve Asus ZenFone 3 ZC553KL Kılıfları değerlendirmemizde tartıştığımız programlarla oldukça benzer pek çok yardımcı program vardır. Mobil Yöneticisi uygulaması, Daha kullanışlı olanlar, bildirimleri yönetmenize, kullanılmayan dosyaları temizlemenize ve uygulamaların izinlerini tek bir yerde kullanmanıza olanak tanır. Senin fantezine uygun tonlarca özelleştirme seçenekleri var.

Uygulama, Android Marshmallow tarafından ama Asus'un kendi çare olan ZenUI üçlüsü ile gerçekleştiriliyor Cildimiz bizim tadı için biraz önemli ve neredeyse hiç Asus telefonunu hiç kullanmamış bir kişi için yıldırıcı olacak. Elimizdeki eleştiri için ikinci gruba sahibiz. ZC520TL varyantı daha küçük bir 5.2-inç, 720p görüntü bir MediaTek SoC ve 13 megapiksel ve 5 megapiksel kameralar, daha büyük fiyatlı model ise 1080p büyük gösterim, Qualcomm SoC ve 16 megapiksel ve 8 megapiksel kameralar seçenekler sunuyor.

15.000 fiyat aralığı ve alt-Rs.20.000 segmentinde bulunan Asus ZenFone 3 Max ZC553KL Kılıf Her ikisi de yine de giriş seviyesi ürünler olmaya devam ediyor ve Asus, Max serisini çeşitlendirip, eşdeğer adları taşıyan iki yeni modelle orta çeşitliliğe kadar yükselterek, alt kategoride oturan ZenFone 3 Max (ZC520TL)  Birkaç ay sonra, sadece uzun pil ömrünü muhafaza ederken bir miktar ek işleme enerjisi ekleyen ZenFone Max (2016) (Eleştiri) olarak adlandırılan yenilenmiş bir model bulduk.

Satın aldığınız ürünün hatalı, hatalı veya hasarlı olduğunu gerçekten düşünüyorsanız lütfen bir çözünürlüğün üstünde olması için bizimle iletişime geçin. Ürününüz yanlış, hatalı veya hasarlıysa ne yapacaksınız? Malların toplanması ve malların iadesinin masrafı için, iade ücretlerinden sorumlu olursunuz.

Bu tür geri ödemeleri, ilk işlem için kullandığınız gibi benzer ödeme şekillerini kullanarak yerine getireceğiz. Geri çekmenin etkileri Bu ödemeyi geri çekerseniz, sizden gelen tüm ödemeleri (tesliminizden kaynaklanan giderler hariç olmak üzere) gecikme halinde geri ödeyeceğiz. Maddeyi zaten almışsanız, iptal tarihinden itibaren 14 takvim günü içinde verdiğimiz adrese hasarsız ve hasarsız olarak iade etmeniz gerekir.

Para çekme hakkını kullanmak için, bu ödülü iptal etme tercihinizi (örn. Bir e-posta) yazılı olarak bize bildirmeniz gerekir. Çekilme süresi öğelerinizi aldığınız günden itibaren 14 gün içinde dolacak veya nihai öğeyi bir çok öğe siparişinde edineceksiniz. Bu satın alma işlemini herhangi bir amaçla yerine getirmeksizin 14 gün içinde herhangi bir noktada iptal edebilirsiniz. Düşüncelerimi değiştirirsem ne olur? Özellikle fiyat açısından bu telefon hakkında her şeyden gerçekten çok memnunum. İnanılmaz derecede göründüğü ve çalıştığı, ancak bankayı kırmak istemeyen bir telefon için avlanıyorsa, o zaman bu telefonu alın. Ses mükemmel, şov, göz atma ve genel olarak telefonun yüksek kalitesini geliştirmek sadece müthiştir. Orada en iyilerden biri. Pil, orta ve yüksek kullanımda iki buçuk gün sürdü. Pil ömrü sadece şaşırtıcı.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları