Ana İçeriğe Geç »

General Mobile GM 6 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

General Mobile GM 6, Android 7'yi çalıştırıyor ve 3000mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile güç sağlıyor. General Mobile GM 6, 1.5GHz dört çekirdekli MediaTek MT6737T işlemci ile güçlendirilmiş ve 3GB RAM ile birlikte geliyor. General Mobile birçok pazarda faaliyet gösteriyor, bu nedenle belki de GM6 Türkiye'den daha sonra genişleyecek. Google, Android One'ı pazara geri getirmeye karar verdi ve Common Mobile, güncellenmiş fonksiyonu en güncel GM 6 modeline dahil eden ilk akıllı telefon yaratıcısıdır. Türk telefon üreticisi General Mobile, GM6 Android'in selfie ekran flaşlı ve öne monte edilmiş parmak izi sensörlü tek bir telefonunu tanıttı. General Mobile GM6, yazım anı itibariyle Android 7'nin en güncel büyük sürümünü, Android 7 Nougat ile birlikte geliyor.

Kameralarla ilgili olarak General Mobile GM 6da arkadaki 13 megapiksel birincil kamera ve benliklere yönelik sekiz megapiksel ön atıcı bulunuyor. De General Mobile GM 6, Android 'in tek bir akıllı telefonudur. General Mobile GM 6, 144x71.3x 8x1.6 mm boyutlarında ve 150 gram ağırlığındadır. General Mobile GM6, gövde çevresinde metal çerçeve bulunan beş inçlik bir cihazdır. Görünüşe göre Google akıllı telefon üreticisi General Mobile GM 6 Kılıfları MWC 2017'de ilan ettiğinden, Google'ın Android One hareketi hala canlı ve tekmeliyor. Common Moile, MWC 2017'de GM 6 olarak bilinen en yeni Android One telefonunu duyurmuştu. Temel Mobile GM6 görünür Android'in tek bir ailenin katı bir parçası gibi. Ancak, bazı harcama bütçe cihazları diğerlerinden daha büyük ve yeni General Mobile GM6 bugüne kadarki en iyi Android 1 akıllı telefonu olabilir.

General Mobile, Barselona, ​​İspanya'da devam etmekte olan Mobile Planet Congress (MWC) 'de yeni bir Android 1 4G akıllı telefon, GM 6 tanıttı. General Mobile GM 6 Android One tek bir SIM telefon ve bağlantı 3G, 5G, FM GPS, Bluetooth ve Wi-Fi'yi destekliyor. General Mobile GM 6 Kılıf herhangi bir özelleştirme gerekmeden Android 7. Nougat işletim yöntemini çalıştırıyor. Türkiye'de yerleşik bir akıllı telefon üreticisi Basic Mobile, Barselona'daki Mobile Planet Congress'ın bileşeni olarak en güncel Android 1 akıllı telefon GM 6'yi duyurdu. Türkiye ‘de General Mobil GM 6 Maliyet Başlıyor Rs. Bu telefon 32 GB depolama alanı seçeneklerinde mevcuttur. General Mobile GM 6 ayrıca bir grafik işlemcisi ve bir microSD kartı ile 128 GB'a kadar genişletilebilen 32 GB'lık dahili depolama alanına sahiptir. Hindistan'daki Basic Mobile GM 6 fiyatı, 09 Haziran-2017 tarihindeki en güncel güncelleme uyarınca INR 10000 olarak tahmin edildi. Android 1, kendi listesine başka bir cihaz ekledi ve son eklenen ise Ortak Mobil'ten geliyor.

General Mobile GM 6, Space Grey, Gold ve Rose Gold renk seçimlerinde satışa sunulacak. Dünyanın en büyük akıllı telefon fuarı MWC 2017'ye çok az bir zaman kaldı. Şimdi, General Mobile, GM 6 olmak üzere yeni bir amiral gemisi ortaya koyuyor. General Mobile GM 6, Space Grey, Gold ve Rose Gold renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Türkiye'de müşteriler, oldukça yeni bir adım olabilecek yeni bir Android One alternatifi satın almak üzeredir. Temel Mobil GM6, geçmişte harcama yapan bütçe telefonlarının parmak izi sensörü ve selfie flaşı gibi yoksun kaldıkları birkaç özellik içeriyor. Habersiz olanlar için Google, 2015 yılında General Mobile ile ortak çalışarak Avrupa'nın ilk Android One özel akıllı telefonunu piyasaya sürdü. General Mobile'ın resmi daveti, GM'in 6 Android One özel akıllı telefonunun bu etkinlikte açığa çıkacağını açıkça doğruluyor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları