Ana İçeriğe Geç »

HTC U11 Kılıf

Malesef Bu Kategoride Ürün Yoktur.

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Bu, prim netliği vererek koruma sağlayan ince bir davadır. HTC U11 güzel bir akıllı telefon ve bunu da korumakla birlikte, göstermek istiyorsanız, Silikon Kılıf HTC U11 kutusunu almanız gerekiyor. HTC, en yeni amiral gemisi akıllı telefonu olan YouTube'da iki yeni tanıtım videosu yayınladı - HTC U11 Videolar, HTC U11'in inanılmaz özelliklerinden bazılarını sergiliyor. Halen beklendiği gibi HTC kurumsal amiral gemisi smartphone HTC U11 tanıttı. HTC U Ultra örneğinde olduğu gibi, HTC U11 de benzer 3.000 mAh pil ile çalışır. HTC U11 yarın başlayacak, 16 yaş üstü olacak. Lansmanının öncesinde, akıllı telefon birçok sızıntı ve söylenti ile karşılaştı ve amiral gemisi cihazı piyasaya çıkmadan önce bile çok sayıda şey söylendi. HTC çok uzun zaman önce yaklaşmakta olan amiral gemisini HTC U11 akıllı telefonu duyurdu. Daha sonra, TopACE'in okyanus deri kılıfı, HTC U11'nizi mükemmel ve tarzda uydurmak için üretilmiştir.

Şu an itibariyle, bunlar elde edebileceğiniz en etkili U11 koşulları ancak endişelenmeyin bu makalenin yeni HTC U11 durumlarıyla güncellenmesini sürdürüyor ve şu anda her birini kapsıyor. Bu HTC U11 Kılıf Kapak yalnızca koruma sağlar, aynı zamanda pratik olarak kredi kartlarını veya banka kartlarını taşımak için kullanabileceğiniz bir çanta olarak da ikiye katlanır. HTC U11 Kılıfları şu anda göz kamaştırıcı parlak aygıtı sayesinde inanılmaz derecede göz alıcı bir aygıttır ancak cihazınızda daha fazla göz şekli seven bir kişiyseniz Teleplus 'un Silikon U11 Kılıf 'ı kesinlikle ilginizi çekecektir. Adından da anlaşılacağı üzere, Aksesuar davası net neticesiyle parlak görünen net bir TPU durumda. Sevgili HTC U11 cihazınızda neredeyse hiçbir şey olmamasından emin olmak istiyorsanız, o zaman gerçekten yatırım yapmanız gereken durum budur. U11 için Silikon Koruyucu Kılıf, eğimli bir tasarım ve stil getirir ve büyük koruma sağlamak için kenarlar yükseltilir.

U11'in önüne ve arkasına her biri. HTC U11 Aksesuar, dünyanın en etkili müzik telefonu ve alışılmadık sıkıştırma sensörü, mobil bir cihazla etkileşim kurmanın eğlenceli yeni bir yoludur. Henüz duymadıysanız (cırcırdak ideal), HTC U11'in 4 mikrofonu var. İşte HTC U11'in yerine geçen 2016 amiral gemisinin HTC on'u ile karşılaştırması. Gelişmiş, sağlam sentetik deri dış ve mikrofiber iç mekanlara sahip olan HTC U11 Koruyucu Kılıf yardımcıları, kapsamlı 4 köşeli koruma sağlarken şovunuzu maliyetsiz çiziklerden korur. Bu hafta, Tayvanlı üretici HTC, Londra, New York ve Taipei'de gerçekleşen koordineli etkinliklerde, sonraki seviyeye dokunan bir akıllı telefon ortaya çıkardı HTC U11, sıkıştırabileceğiniz bir telefon. Bu vaka HTC U11'in arka, yan ve köşelerini darbeye dayanıklı gerçekten sert kabuk ile örtüyor ve yine de tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere erişim imkânı sunuyor.

HTC Yüksek bitirme aygıtları HTC, 2 adet yüksek kaliteli akıllı telefon markasına sahiptir: HTC One ve HTC Want. Arka tarafta çizikleri durdurmak için düzgün şekilde inceltilen iyi durumda. Tam HTC U11 eleştirisinde size bilgi vereceğiz, ancak iPhone 7 iyi bir telefon ve HTC U11'i de kağıda döküyor - sadece Android çok daha fazla alana sahip, daha büyük bir cep telefonu.

Eldiven giyerseniz ve eğer U11 bir vaka içinde oturuyorsa (vaka bir miktar esnekliğe ihtiyaç duysa da) işe yarar. HTC U11, yeni seçenekler üzerinde HTC 10 ve katman deneyimini yaşıyor gibi görünüyor. Teleplus.com.tr 'den bu şık Silikon Kılıf neden hayatınıza küçük bir ışıltı ve karakter katmıyorsunuz?

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları