Ana İçeriğe Geç »

Huawei Mate 10 Pro Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Cuzdanpazari.com ‘un alışılagelmiş akıllı telefon ve akıllı telefon kılıf, kapak, kapak, aksesuar incelemelerine bir yenisini daha ekleyeceğimiz bu yazıda ana konumuz Huawei Mate 10 Pro adlı akıllı telefon ve buna bağlı olarak piyasaya sürülen Huawei Mate 10 Pro kılıfları & kapakları ve diğer aksesuarlar olacak. Siz de eğer bir akıllı telefona küçük bir servet ayırmak istemiyorsanız Huawei Mate 10 Pro adlı fiyat / performans telefonunu bir kılıf ve kapak hamlesiyle de koruma altına alarak uzun süreler kullanabilir ve hem ekonomik hem etkili bir akıllı telefon kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu noktada biz de Huawei Mate 10 Pro kullanmakta olan veya satın alma eğilimindeki kişilerin hepsini ilgilendiren Huawei Mate 10 Pro kılıfları, kapakları ve teknik özelliklerini kapsayan bir yazıyla karşınızdayız.

Bu anlamda Huawei Mate 10 Pro ile ilgili ilk ve en önce belirtmemiz gereken özelliğin ekran ve görüntü kalitesi olması gerektiğini düşünüyoruz. 6 inç HD + HDR 10 OLED ekran teknolojisine sahip Huawei Mate 10 Pro ‘nun kılıf ve kapaklarındaki tercihlerin de büyük ölçüde bu teknoloji harikası ekranı korumaya yönelik olacağını söylemek mümkün. Öyle bir ekran düşünün ki 2160 x 1080 piksel çözünürlüğü ile ne kadar zorlarsanız zorlayın pikselleri tek tek görmenize imkan vermeyecek kadar kaliteli. Ayrıca şu sıralar akıllı telefon marketinde en iyi teknoloji olarak gösterilen OLED teknolojisini de tekrar vurgulamak isteriz. Böylelikle Huawei Mate 10 Pro kılıfları ve kapakları ile ilgili Cuzdanpazari.com üzerinde araştırma yapan kişiler de telefonları için ne kadar doğru bir karar verdiklerini bir kez daha anlamış olurlar.

Ekranın yanında Huawei Mate 10 Pro ‘nun tasarım olarak da oldukça şık ve üst düzey bir görünüme sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu noktada kullanılacak kılıf ve kapaklarla da Huawei Mate 10 Pro ‘un şıklığına şıklık katmak mümkün.

Huawei firmasının genelde - tabiri caizse – çuvalladığı noktalardan biri olan telefon yazılımında da bu kez ilerlemeler olmuş gibi duruyor. Ancak halen kendi skini olan EMUI kullanmakta ısrar etmesi Huawei Mate 10 Pro modelinde de eleştireler almasına sebep oluyor. Fakat telefonun teknik ve tasarım özellikleri genel anlamda düşünülürse fiyatına göre de oldukça yüksek bir performans sağladığını söyleyebiliriz. Son olarak performans açısından en etkili silah olarak Huawei Mate 10 Pro ‘un 6 GB RAM’i ve Kirin 970 işlemcisi olduğunu söyleyerek yazıyı bitirebiliriz. 

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları