Ana İçeriğe Geç »

Huawei Nova Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Huawei Nova Plus fantastik kamera ve kaliteli pil tedarik etmeye başladı ve bu faktörlerin her ikisinde de inanılmaz bir performans elde etti. Fakat bununla birlikte bulacağınız her şey bu değil. Tüm vücudu dikkat çekici şekilde kesip çıkaran hafif çelik, yüksek kaliteli ses paketi tamamlıyor gibi görünüyor. Tek dezavantajı alternatif olarak orta menzilli yetenekleridir.

Huawei nova ayrıca Huawei nova'nın tüm gövde boyutlarını sunar, ayrıca 2160p @ 30fps'lik 4K UHD filmi içerir, sekiz MP Huawei Nova'nın şaşırtıcı sekonder digicamı sağlar Ayrıca Android altı için donatılmıştır. One) Çalışma Stratejisi, Qualcomm Snapdragon 625 Yongaseti ve Octa Çekirdekli İşlemci İşlemcisi tarafından yetkilendirilen makine donanımı, 2 GHz hızında görevler üzerinde çalışmaya başlıyor. Huawei Nova Kılıf ayrıca GPRS ve EDGE ile 2G Transferi ve 3G Transferi Veri Aktarımı'nı da destekliyor. Cep telefonunuz normal kullanım ile diğer gece şarj edilmesi gerekiyorsa, neredeyse 8 saat boyunca maksimuma ayarlanmış şov parlaklığını kullanarak Tam Yüksek netlikte video klipleri izlemek mümkün.

Huawei nova plus, olağanüstü bir stile ve tasarıma ve olağanüstü eksiksizliğe sahiptir. Geri kalanlar (sergi, digicam, genel performans) rekabetin seviyesine göre daha büyük bir fiyat kullanarak orta sınıf sınıfına hizalanır. Digikam karışımı için, F / 2'ye sahip bir 12 megapiksel arka dijital kamera var. 2 diyafram açıklığında ve ön tarafta gerçekten de 8 megapiksellik bir kamera var ve bu kazançlar her santimetre 401 piksel yoğunluğundan daha fazla ve hiç kimse görüntü netliği konusunda şikayetçi olmaz. Ekranda standart karşıtlık, övgüye değer, tipik olarak muazzam loş karartmaların yüzünden.

Aslında, onun kontrastı, nova plus serisinin, üreticinin son amiral gemisi olan Huawei P9'a karşı, ortalama olarak nazik olmakla birlikte, en iyi ana amacı oluşturuyor. Huawei nova ayrıca üç tonda (Durum Altın, Mistik Gümüş ve Titanyum Gri) ulaşan zımparalanmış bir metalik unibody içerir.

İki kişiyle birleşti. 5D camı ön tarafta tutan Huawei nova Kılıfları ikna edici bir şekilde, Huawei'nin şimdiye kadar ürettiği en ilgi çekici akıllı telefonlara ve pazar yeri için en güzel 5. 5 inçlik telefonlara ait tek bir markadır. Huawei Nova, 020 mAh'lik üç adet pil içerir. Bu hakkı bir 5 inçlik cep telefonuna uydurmak kesinlikle dikkate değer bir başarıdır. Iphone 6s, 4.7 inçte daha küçük olmasına rağmen, temel olarak Nova'nın yarısı kadar olan 715 mAh kapasitesine sahiptir. Huawei'nin üretimdeki akıllarının altını çizen bir şey varsa, aslında budur. Huawei Nova ve Nova ayrıca Full HD ekranlarla geliyor. Bu telefonlardaki renk doygunluğu derin, ayrıca parlaklık da güçlü gibi görünüyordu.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları