Ana İçeriğe Geç »

Huawei Nova Plus Kılıf

Malesef Bu Kategoride Ürün Yoktur.

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Tahmin edildiği gibi, P10 Plus'ın digicamı ile ilgili marjinal olarak daha geniş diyafram, P10'a kıyasla ufak derecede ılımlı resimleri yakalamada gerçekten daha az etkili olduğunu ifade eder. Aşağıda bulunan altı fotoğraf, aynı ayarları ISO 3200, Hız 1/17, Tanıtım Otomatik Fokus sabit.

 

Beyaz Denge Güzel kullanan loş ışıklı odalarda çekilmişti. Önden bakan dijital kamera modülüyle birlikte gerçek bir LED flaş aygıtı yoksa bile, P10 daha fazlasını, 'flaş' yöntemini açtığınızda ekranı beyaz ışıkla sularak telafi eder.

Bu karanlık sahneleri iyi aydınlatmak için çalışıyor, ancak aslında, resmin neye benzediğini göremedim, ki bu bir şeyin odaklanmış olup olmadığını anlayamayacağınızı ima eden bir faset çıktısına sahip olmanıza rağmen. Huawei Nova Plus Eğer böyle eğilimli değilseniz, gerekli dijital kamera yüzünden elde ettiğiniz filtrelerin aynısı burada mevcuttur; bu, çekimlerinize yapay bir parlaklık kazandırmayı kolaylaştıracaktır. Ayrıca zamanaşımı selfie filmleri yaparsınız, panoramalar çekersiniz ve video kliplerle (yaklaşık 1080p Whole High definition) ön anlaşma yaparsınız. Bu Güzel Telefona Huawei Nova Plus Kılıfları ile Kesinlikle Kullanılmalıdır

 

Huawei P10 ilave olarak 2000'e gidecek. Bunu bakış açısından koymak için, 128GB iphone 7 satın alın. Ayrıca - aynı ikiz mercek kamerasıyla çok aynı boyutta ekrana sahip olan - tekrar 2200 GPS'yi ayarlayacak. makamları tarafından yaratılan ve yönetilen en yaygın dünya çapında konumlandırma teknolojileri için bir bireydir. Konumunuzu tespit etmek için uyduları kullanıyor. Açık havada optimum fonksiyonlar. Bir SIM kart veya Abone

 

Kimlik Modülü, GSM telefonlarında kullanılan bir taşınabilir bellek çipi olarak kabul edilmektedir. SIM Kart, kullanıcıların SIM Kartı bir kişinin mobil cep telefonundan çıkartıp başka bir telefona takarak telefonları değiştirebilmesini sağlar. SIM, kişisel kimlikle ilgili bilgileri, mobil cep telefonu miktarını, telefon e-kitapını, kısa mesajları ve diğer verileri korur.

Kendini Hızlıca Geliştirmeye devam eden huawei Çinli firma çıkardığı 2 model Nova ve Nova Plus Kesinlikle kullanılması gereken bir model rakipleri ile adeta yarış haline girmiştir. Bu güzel telefonu darbe emen silikon kılıf Bol ve hızla genişleyen Huawei Nova Plus Kılıf Modelleri Teleplus.com.tr Sitesinde Satışa başlamıştır.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları