Ana İçeriğe Geç »

Huawei P10 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Huawei P10 cep telefonunun her iki çeşidi de geniş kapsamlı fonksiyonlara sahiptir ve 1'den diğerine değişir. Temel olarak, her iki varyasyonun da paylaştığı en yararlı özellik, arka yüz için benzer çift kamera kurulumundaki konut olma olasılığıdır. Huawei, siyah-beyaz görüntüler veya portreler için mükemmel olan 2017 amiral gemisi telefonlarına, net fotoğraf çekimleri ve gelişmiş çevrimiçi video için 2. 12MP RGB (crimson, tecrübesiz ve mavi) fotoğraf makinesi birimi ile birlikte elektrik enerjisini karıştıran 20MP Tek renkli bir kamera ile buluşuyor. kayıt. Bu iki kamera Leica tarafından hazırlandı ve aşağıda bu kameraların gerçekten neler yapabileceğini inceleyeceksiniz.

 

Ekran,Huawei P10 varyasyonlarını birbirinden farklı kılan en hayati özelliktir. Huawei P10 cep telefonunda 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5,1 inç ekranlı ekran paneli bulunuyor. Buna karşın Huawei P10 kılıf ayrıca daha önemli bir ekran da taşıyor. 5 inç ekranlı bir ekranla dikkat çekici derecede geliştirilmiş bir çözünürlükle 2K ekran Huawei P10 Ek telefonun üzerine oturuyor.

 

Daha sonra gelen çözünürlük 2560 x 1440, daha iyi bir şekilde. Huawei yaklaşmakta olan P10 akıllı telefonu sargıların altında tutmaya çalışıyor, ancak bazı yönleri internette ortaya çıkmış durumda. Bir Weibo kişi Huawei P10 kılıfları cep telefonunun iddia edilen görüntüsünde ellerini tutmayı başardı; bu cep telefonunun iki yönlü kavisli görüntüleme ekranının eşliğinde gelmesi söyleniyor.

 

Digikam yalan söylemiyor. Yoksa yapacak mı Uzun zamandır photoshopping sürümlerinden bahsediyoruz, bunları ince görünmelerine veya lekelerini yok etmelerine yardımcı oluyoruz, ancak artık eşsiz akıllı telefonunuzla denemek için eskisinden çok daha kolay.

Nokia sekiz adet Twin Digicam 2017, canlı mavi, mor veya siyah şasi ile amiral gemisi olarak sunuluyor. Nokia 8, çıkıntı yapmadan düz ikiz bir dijital kameraya sahipti ve bu nedenle akıllı telefonun yapısı bana ASUS ZenFone 3'ü ve Huawei Nova'yı birazcık düşünecekti.

OnePlus iki ve daha olgun Galaxy S markalarıyla ilgili ipuçları genelde hissedilse bile Ev düğmesi kişisel konularını yerine getiriyor gibi görünüyor. Diyafram boyutlandırma Digikamın diyafram açıklığı, kamera sensörüne ulaşmadan önce ışığın geçtiği deliktir. Seçimin boyutu küçük olduğunda bu açılma miktarı o kadar büyük olup, ek ışık hareket ettirilebilir. Yedi numaralı iphone'u içerdiğinde, görkemli bir derinliğe sahip sanatsal çekimleri hazırlamak için muhteşem bir çift lensli dijital fotoğraf makinesi tekniği edinmiş olursunuz.

1 tek renkli (20 megapiksel), bir başka renk (on iki megapiksel). Leica tarafından üretilen daha eşit nitelikte olan mercekler, üstün kaliteli digicam dişlileri ile ünlüdür. Tech2 tarafından satın alınan görüntüler Leica tarafından P9 önceki yılla birlikte tanıtılan tanınmış çift dijital kamera kurulumunu da sergiliyor. DSLR benzeri bokeh etkisi olan görüntüler de alabilir.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları